فرکی: ما هم مشکلات مالی داریم
۹۵۳۱۹۱
۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
۲۵۰۱ 
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: امیدوارم باشگاه تلاش کند و مشکلات را برطرف کند تا انگیزه‌های لازم را برای بازیکنان به وجود بیاورد.

خبرگزاری میزان: حسین فرکی در مورد شرایط تیم فوتبال پیکان شروع نیم‌فصل دوم لیگ نوزدهم اظهار داشت: به دلیل شرایط جوی چند روز تمرین را از دست دادیم با این حال در فرصت کمی که داشتیم تلاش کردیم خودمان را به شرایط ایده‌آل برسانیم. به دلیل چند بازی عقب افتاده تعطیلات برای ما دیر‌تر آغاز شد و فرصت‌مان برای آماده‌سازی کم بود.

وی به بازی این هفته مقابل نساجی اشاره کرد و افزود: بازی با نساجی آسان نیست، بازی رفت را ۴ بر ۳ واگذار کردیم. نساجی تیم خوبی است. بازیکنان خوبی جذب کرده است. در نقل و انتقالات از ما جلوتر است. از این رو همه تلاش خود را خواهیم کرد در این دیدار خانگی امتیاز بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد اینکه این باشگاه جزو معدود باشگاه‌های فصل جاری است که مشکل مالی ندارد، خاطرنشان کرد: ما هم مشکلات مالی داریم، ولی این مسائل روی عملکرد بازیکنان تاثیر نخواهد گذاشت. امیدوارم باشگاه تلاش کند تا این مشکلات برطرف شود و انگیزه‌های لازم را برای بازیکنان به وجود بیاورد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج