آقای قلعه نویی؛ "هافساید" نه، آفساید!
۹۵۳۲
۰۱ مهر ۱۳۹۰ - ۲۳:۳۴
۷۷۹۵ 
غیاثی: منتظر شکایت قلعه نویی هستیم
سخنگوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: آقای قلعه نویی بهتر است ابتدا اصطلاحات فوتبال را یاد بگیرد بعد درباره مسائل داوری با من صحبت کنند.
رضا غیاثی در خصوص صحبت‌های قلعه نویی در یک برنامه تلویزیونی در مورد شکایت از او ضمن بیان مطلب فوق افزود: دوشنبه شب با دستور نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته داوران به منظور توضیح حوادث رخ داده برای حمید غمزه، کمک داور بازی تیم‌های تراکتورسازی و نفت تهران، به طور تلفنی روی خط برنامه 90 رفتم و به سئوالات مجری برنامه در این خصوص، طبق گزارش کتبی مورخ 24/6/90 که توسط کمک داور مضروب در اختیار کمیته داوران قرار گرفته و این گزارش طی نامه مورخ 27/6/90 کمیته داوران به کمیته انضباطی ارجاع شده است، پاسخ دادم.

وی افزود: تمام صحبت‌هایی که در آن برنامه داشتم نقل قول الفاظی بود که آقای قلعه نویی به کمک داور بازی گفته بود و در گزارش مکتوب این کمک داور موجود است.

غیاثی تاکید کرد: من هیچ نظری از خودم مطرح نکردم و هیچ مطلبی هم به گزارش طرح شده اضافه نکردم. حتی برای کشف حقیقت پیشنهاد کردم که می توان از دوربین مدار بسته پمپ بنزینی که این اتفاق در آن روی داده است، استفاده کرد.

سخنگوی کمیته داوران خاطر نشان کرد:  صبح جمعه آقای قلعه نویی در برنامه ورزش و مردم تهمت‌ها و اهانت‌هایی را به من مطرح کرد. وی اعلام کرد که شکایت خواهد کرد، باید بگویم منتظر شکایت ایشان هستیم تا از حق داورمان دفاع کنیم.

وی افزود: یقین بدانید که سخنان آقای قلعه نویی فرار از اصل موضوع است. اگر گزارشات و صحبت‌های همه در این خصوص کذب محض است، چگونه کمیته انضباطی وی را پنج میلیون تومان جریمه کرده است؟ ما در کمیته داوران تابع قانون هستیم و اگر آقای قلعه نویی شکایت کند پاسخ لازم را به مراجع ذیصلاح ارائه خواهیم کرد تا حقیقت روشن شود.

غیاثی تاکید کرد: بحث ایشان و کمک داور بازی تراکتورسازی - نفت تهران درباره صحنه اعلام آفساید دقیقه 70 این بازی بوده است نه در رابطه با "هافساید"! آقای قلعه نویی بهتر است ابتدا اصطلاحات فوتبال را یاد بگیرد بعد درباره مسائل داوری با من صحبت کنند.

سخنگوی کمیته داوران یادآور شد:  من از سال 1347 به طور رسمی داور بوده‌ام و در کلاسی که به مدت سه ماه در فدراسیون فوتبال قبل از انقلاب به استادی داوود نصیری برگزار شد شرکت کرده و داور شدم که تا به امروز نیز فعالیت‌های من در این زمینه ادامه داشته است.

وی در ادامه تصریح کرد: طی این مدت رئیس کمیته داوران سه فدراسیون تیمسار نوآموز، مهندس صفی‌زاده و دکتر دادکان بوده‌ام. چگونه چنین افراد بزرگی از یک آدم دروغگو و کم اطلاع به عنوان رئیس کمیته داوران فدراسیون خود استفاده کرده اند؟!

گزارش پزشکی قانونی در مورد ضرب و جرح کمک داور مضروب و همچنین شکایت کتبی وی به کمیته داوران، توسط رضا غیاثی در اختیار خبرگزاری مهر قرار گرفته است.

منبع: مهر

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایراننام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج