رئیسی: زندانیان غیربومی از یزد خارج می‌شوند
۹۵۳۳۸۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۷
۷۰۴۰ 
رئیس قوه قضائیه گفت: برای رسیدگی به مسائل و مشکلات دستگاه های وابسته به قوه قضائیه از جمله مسائل پزشکی قانونی و زندانها، مبلغ 800 میلیارد ریال به یزد اختصاص یافت.

خبرگزاری مهر: آیت الله سید ابراهیم رئیسی، پنجشنبه شب در نشست خبری پایان سفر یک روزه خود به استان یزد اظهار داشت: به دنبال بررسی یک هفته‌ای قبل از سفر با حضور به حدود ۴۰ نفر از همکاران ما در بخش‌های مختلف، استان یزد، نقایص، معایب و نقاط مثبت و منفی را مورد بررسی قرار دادند و در آستانه سفر نیز مسئولان قوه قضائیه در قالب ۱۷ هیئت به در شهرستانها و مرکز استان‌ها وضعیت عملکردی دستگاه‌های وابسته به قوه قضائیه را بررسی کردند.

وی افزود: نتیجه این بررسی‌ها جمع بندی سه ساعته در جلسه شورای عالی قضائی با حضور مسئولان استان بود که گزارش همه این هیئت‌ها را شنیدیم و تصمیماتی نیز در رابطه با رفع مشکلات به صورت فوری گرفتیم.

رئیسی عنوان کرد: پزشکی قانونی، برخی زندان‌ها و… مشکلاتی داشتند که مقرر شد به آنها رسیدگی شود.

وی ادامه داد: از نظر ریالی ۸۰۰ میلیارد ریال از بودجه‌های قوه قضائیه و منابع استانی در نظر گرفته شد برای پرداخت به دستگاه‌های مختلف برای رفع مشکلات آنها شد.

رئیسی بیان کرد: همچنین تدابیری اتخاذ شد تا زندانیان غیربومی به سرعت از استان خارج شوند و به استان‌های خود منتقل شوند.

رئیس قوه قضائیه ادامه داد: در مورد مهاجرت‌ها نیز قرار شد یک راهبرد جدی در استان توسط مدیران تدوین شود تا در سطوح کلان مورد بررسی قرار گیرد.

وی ادامه داد: موضوع پیشگیری از وقوع جرم نیز مورد تاکید قرار گرفت و کارگروهی را تعیین کردیم تا پیشگیری از وقوع جرم را دنبال کند که در این کارگروه از بدنه دانشگاه نیز کمک گرفته خواهد شد زیرا معتقدیم زیبنده استان دارالعلم و درالعباده یزد نیست که برخی از موارد را در این استان شاهد باشیم.

رئیسی در مورد پرونده‌های معوقه نیز گفت: تدابیری اندیشیده شده که روند رسیدگی به پرونده‌ها تسهیل شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:58 - 1398/11/05
پدرومادرت خدارحمت کند کاش درمورد حقوق معلولین بهزیستی درمنزل هم دفاع می شد که با ماهی ۱۰۸ تومن نون خشک هم نمی توان خرید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج