سوروس: ترامپ با فیس‌بوک توافق می‌کند
۹۵۳۶۱۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۲
۹۲۸۷
جورج سوروس میلیاردر سرشناس آمریکایی گفته که معتقد است فیس بوک با ترامپ همکاری خواهد کرد تا وی مجددا به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود.

انتخابات: جورج سوروس میلیاردر سرشناس آمریکایی گفته که معتقد است فیس بوک با ترامپ همکاری خواهد کرد تا وی مجددا به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود.

سوروس با صحبت در مجمع جهانی اقتصاد در داووس اظهار داشت که فکر می کند "عملیاتی برای کمک غیرقانونی متقابل بین ترامپ و فیس بوک در حال توسعه است."

سوروس: ترامپ با فیس‌بوک توافق می‌کند

سوروس بارها و بارها از مجمع جهانی اقتصاد در داووس به عنوان بستری برای انتقاد از فیس بوک استفاده کرده است. این میلیاردر، معروف به کمک های قابل توجه خود به اهداف سیاسی لیبرال است. وی اخیرا به صمیمیت بین ترامپ و فیس بوک واکنش نشان داده و گفته: "فیس بوک برای انتخاب مجدد با ترامپ همکاری خواهد کرد و ترامپ برای محافظت از فیس بوک کار خواهد کرد."

سوروس با صحبت در مجمع جهانی اقتصاد در داووس توجه بسیاری را به سمت خود جلب کرد. اما مسئله این است که وی هیچ مدرکی را برای تأیید ادعای خود ارائه نداد.سخنگوی فیس بوک در این خصوص به بیزینس اینسایدر گفت: "این کاملاً اشتباه است." سوروس همچنین گفت هیچ راهی برای جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط فیس بوک وجود ندارد و او در مورد انتخابات 2020 "بسیار نگران" است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج