رویانیان دنبال علی دایی می گردد ولی...
۹۵۳۸
۰۲ مهر ۱۳۹۰ - ۱۷:۴۷
۹۷۵۲ 
تازه‌ترین حرف‌های رویانیان:
مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: دو روز است که به دنبال علی دایی هستم و با وی تماس می گیرم اما او یا موبایلش خاموش است و یا پاسخ نمی دهد. می‌خواهم به عنوان یک دوست از مشورت‌های او استفاده کنم و کسی نمی‌تواند مانع این موضوع شود.
مدیر عامل جدید باشگاه پرسپولیس گفت: دو روز است که به دنبال علی دایی هستم و با وی تماس می گیرم اما او یا موبایلش خاموش است و یا پاسخ نمی دهد. می‌خواهم به عنوان یک دوست از مشورت‌های او استفاده کنم و کسی نمی‌تواند مانع این موضوع شود.

محمد رویانیان مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس در مورد  بحث دو شغله بودن خود و اینکه تصمیم دارد در این خصوص چه اقدامی بکند گفت: در ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور کارها برنامه ریزی شده، منظم  و به طور هماهنگ انجام می شود و قصد دارم به مرور زمان آنجا را ترک کرده تا به طور تمام وقت در خدمت پرسپولیس باشم.

رویانیان در خصوص نحوه چگونگی انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: عباسی رفیق قدیمی من است او درباره انتخاب من حتی نظر رئیس جمهور را جویا شد و با کارشناسان مربوطه نیز مشورت کرد. من سی و سه سال است که در عرصه های مختلف به نظام و مردم خدمت کرده ام و مردم مرا دوست دارند. بنابراین مسئولیت پرسپولیس را قبول کردم چون جوانان، پرسپولیس، فوتبال و مدیریت بحران را دوست دارم. من اگر نتوانم وظیفه خودم را به خوبی انجام دهم خودم می گویم و عذرخواهی می‌کنم.

وی در خصوص حضور پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس در اداره این باشگاه تاکید کرد: هر کس به من چیزی بیاموزد من را شاگرد خودش کرده است. همه پیشکسوتان پرسپولیس باید بیایند و باشگاه را اداره کنند. من به دنبال همه آنها می روم و تمامی آنها را فرا می خوانم و هر کدام که دعوت من را قبول نکرد و برای کمک نیامدند به طورعلنی اعلام کرده و وی را معرفی می کنم. من که به دنبال شهرت نیستم و همه این موضوع را می دانند. حتی اگر زمانی بفهمم که یکی از پیشکسوتان پرسپولیس می تواند به عنوان مدیرعامل موثرتر از من باشد خودم را کنار می کشم و در کنار او در خدمت پرسپولیس خواهم بود.

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: من هیچ گونه کری با فتح الله زاده ندارم. فتح الله زاده دوست من است. من حتی در مراسم تجلیل از قلعه نویی نیز شرکت کردم.  من دوستان زیادی در باشگاه پرسپولیس دارم و رفاقت من با پروین به گذشته دور باز می‌گردد. من از کودکی طرفدار پرسپولیس بودم و برایش سر و دست می شکستم. هیچ ذهنیت و حس بدی نسبت به کسی نداشته و با همه دوست هستم.

رویانیان همچنین تاکید کرد: من در امور فنی تیم به هیچ وجه دخالت نمی کنم حتی اگر دو یا سه سال از مدیریت من در باشگاه پرسپولیس بگذرد. کار فنی را باید پیشکسوتان پرسپولیس انجام دهند. من در حوزه های مدیریتی سخت تر از پرسپولیس نیز سوابق خوبی دارم مثل راه اندازی پلیس 110، سازماندهی نظام سوخت کشور، راهنمایی رانندگی و ... بنابراین در مدیریت ادعا دارم. در خیلی  از سطوح بالاتر از این به من پیشنهاد مدیریت شده است ولی من آن را رد کرده ام  و اگر به پرسپولیس آمده ام دلیلش این است که پرسپولیس را دوست دارم.

وی در خصوص احتمال تغییرات در باشگاه خاطرنشان کرد:  تغییر چیزخوبی است و انسان را به فضاهای جدیدی وارد می کند اما تغییرات باید منطقی، علمی و تاثیرگذار باشند. ما می خواهیم در مقطع فعلی تیم را درست حمایت کنیم. در حال حاضر از استیلی باید حمایت شود. علی کریمی یک اسطوره ملی است و نیاز به حمایت دارد. غلامرضا رضایی یک بازیکن ملی بوده و حقیقی نیز نشان داده دروازه بان خوبی است. همه کادر فنی و بازیکنان تیم در حال حاضر نیاز به حمایت ما دارند. من در پرسپولیس دنبال قهرمان بازی نیستم. من به بازیکنان تیم گفتم در بازی آینده خود، به فجر سپاسی آنقدر گل بزنید که دروازه اش از جا کنده شود. من با پروین رفیق هستم و سعی می کنم رفاقتم را  با وی حفظ کنم.

مدیرعامل جدید پرسپولیس تاکید کرد: بدنبال این هستم که از تمام ظرفیت و پتانسیل پرسپولیسی ها استفاده کنم. الان دو روز است که به دنبال علی دایی هستم و با وی تماس می گیرم اما او یا موبایلش خاموش است و یا پاسخ نمی دهد، البته شاید دلیلش این است که شماره من عوض شده و او آن را نمی شناسد. علی دایی می تواند به من مشورت خوبی بدهد و من می خواهم به عنوان یک دوست از مشورت های او استفاده کنم و کسی نمی تواند مانع این موضوع شود.

رویانیان که ظهر امروز شنبه به شبکه جام جم رفته بود خاطرنشان کرد: راهکارهای اقتصادی را در نظر گرفته ام که به زودی اعلام خواهم کرد تا هواداران تیم پرسپولیس در داخل و خارج از کشور بتوانند از طریق این راهکارها به تیم محبوب خود کمک مالی کنند.

مدیرعامل جدید پرسپولیس در خاتمه در خصوص نحوه چگونگی ارتباطش با هواداران پرسپولیس گفت:  بزودی تغییرات اساسی در سایت باشگاه پرسپولیس ایجاد خواهیم کرد و تمام فیلترها را بر می داریم تا هواداران بتوانند بدون هیچ گونه فیلتر و سانسوری نظر خود را به طور مستقیم بیان کنند تا ما بتوانیم از آن استفاده کنیم. من حتی ایمیل  شخصی خودم را نیز برای ارتباط مستقیم با هواداران اعلام می کنم و همانطور که اعلام کردم دوباره هم می گویم درود بر مخالفانم.

منبع: مهر

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج