انتقاد شدید فرکی: نه زور داریم، نه پول و نه تماشاگر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
کتاب لند_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۵۴۰۲۲
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
۶۶۷۴
سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از شکست تیمش برابر نساجی به شدت علیه داور مسابقه موضع گرفت و از او انتقاد کرد. او همچنین نسبت به چیدمان داوری معترض شد.

خبرگزاری ایسنا: حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر نساجی بیان کرد: داور بازی سال اولش است که در لیگ قضاوت می‌کند. اگر سال اولش است بازی سپاهان را به او بدهند که قضاوت کند. تیم‌های صدر جدول را به او بدهند چرا تیم‌های پایین جدول را به او می‌دهند. ما از آن طرف غش می‌کنیم. ما را موش آزمایشگاهی کرده‌اند.

داور وقتی نمی‌تواند بازی را جمع کند مدام کارت می‌دهد. کارت‌هایی هم که می‌دهد اشتباه است. قبل از اینکه به بازیکن ما کارت بدهد باید بازیکن حریف را اخراج می‌کرد. پنالتی که باید برای ما گرفته می‌شد، گرفته نشد اما پنالتی که برای آن‌ها گرفته شد پنالتی نبود. بس است دیگر. الان بین داورها اشتباه شده است.

او ادامه داد: در تمام ادوار لیگ سابقه نداشته در یک نیم فصل این همه اشتباهات تاثیرگذار داوری رخ بدهد. ما چرا باید تاوان بدهیم؟ ما که نه زور داریم، نه پول داریم و نه تماشاگر. دل ما به یک عدالت خوش است. عدالت هم که دستخوش این اتفاقات شود باید چه جوابی به این‌ جوان‌ها بدهیم؟

حریف روی اشتباه تاثیرگذار داور یک فرصت به دست آورد. یک اشتباه برای سه امتیاز کافی است. این درد ماست و اگر حرف بزنیم بلافاصله جریمه نقدی و محروم می‌شویم. نمی‌دانم باید با این‌ها چه کار کرد. ما امروز نتیجه را فقط به داور دادیم.

فرکی اضافه کرد:‌ چرا این داور که آنچنان در لیگ قضاوت نداشته برای پیکان و نساجی انتخاب می‌شود؟ مگر ما انتهای جدول نیستیم؟ مگر وضعیت ما حساس نیست؟ مگر حساسیت فقط برای صدر جدول و قهرمانی است؟ چیدمان داوری به نظر من یک بحث روحی و روانی برای تیم‌ها به وجود آورده است.

وقتی داور بازی اعلام شد من از آقای طهماسبی درباره داور پرسیدم. ما سال‌ها در فوتبال حرمت داور را نگه داشتیم. دوست داریم همیشه هم نگه داریم چون از قشر زحمت‌کش فوتبال هستند. نمی‌خواهم بگویم فوتبال ما در حد اروپاست و داوری در حد محلات است.

نه اینگونه نیست و همه چیزش به هم می‌خورد ولی چرا مسئولان توجه نمی‌کنند که چیدمان را درست انجام دهند و به ما به چشم موش آزمایشگاهی نگاه نکنند که هر بلایی سر ما بیاید.

او ادامه داد: بعد از این همه سال مربیگری کردن و احترام گذاشتن به جامعه داوری و مربیان و مدیران نباید نتیجه‌اش این شود که هر داوری با اشتباهاتش اعتبار چندین ساله یک مربی را زیر سوال ببرد. الان فیلم بازی را نگاه کردم و درست برعکس عمل شده است. تصمیمات داور نتیجه بازی را برگرداند.

نمی‌شود که داور بازی را با کارت دادن کنترل کند. نمی‌دانم باید با این فوتبال چه کاری کرد. من خیلی ناراحت هستم. خواهش می‌کنم نگاهشان به تیم‌های پایین جدول بهتر و کارشناسی‌تر باشد. لیگ برتر جای تجربه کسب کردن نیست. لیگ برتر آزمون و خطا جواب نمی‌دهد و داوری باید انتخاب شود که بازیکن او را بپذیرد.

این داور را برای تیم‌های صدر جدول بگذارید. چه اتفاقی می‌افتد؟ مطمئن باشید همه این مسائل در بازی بعدی هم رخ می‌دهد. تا زمانی که این نگاه باشد این اشتباهات صورت می‌گیرد و سرنوشت تیم‌ها دست خودشان نیست.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1398/11/06
فرکی تو بلدی رشوه بدی امتیاز بگیری حتما پول نداری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر