دی‌ماریا: توخل مثل مورینیو و آنچلوتی است
۹۵۴۱۳۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
۳۷۵۷
هافبک آرژانتینی پاری سن ژرمن به ستایش از توماس توخل پرداخت و او را به مورینیو و آنچلوتی مقایسه کرد.

ایسنا: به نقل از اسپورت، آنخل دی ماریا یکی از بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار پاری سن ژرمن از زمان مربیگری توماس توخل بوده است.

این بازیکن آرژانتینی تا پایان فصل با پاری سن ژرمن قرارداد دارد. او درباره ماندن در این تیم گفت: هنوز مذاکراتی با باشگاه درباره تمدید قراردادم نداشته‌ام. آرامش خود را حفظ می‌کنم و نهایت تمرکزم را روی فصل جاری گذاشته ‌م. دلیلی ندارد که نگران باشم. امیدوارم که پاری سن ژرمن آخرین تیم اروپایی من باشد و بعد از آن به آرژانتین برگردم.

او ادامه داد: خوشبختانه در فصل جاری شرایط خوبی داریم و عملکرد درخشانی از خود نشان داده‌ایم و امیدوار هستیم که این بازی‌های خوب ادامه داشه باشد. من در یکی از بهترین تیم‌های جهان بازی می‌کنم و باید نشان دهم که شایستگی قرار گرفتن در ترکیب اصلی را دارم.

دی ماریا درباره توماس توخل گفت: بسیار خوشحالم که سرمربی تیم به من اعتماد دارد. او یکی از دلایل ماندن من در پاری سن ژرمن بود. سال سختی را با اونای امری تجربه کردم اما توخل به من اعتماد کرد و همین باعث شد تا شرایط بهتر شود. او مثل مورینیو و آنچلوتی است و اعتمادی که به من داشت باعث شد تا به روزهای اوج برگردم.هدف اصلی ما در فصل جاری قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است و امیدوار هستیم که به این هدف دست پیدا کنیم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج