آغاز ماموریت بزرگ عالیشاه در پرسپولیس
۹۵۴۱۹۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
۳۴۳۶ 
با سابقه‌ترین بازیکن در پرسپولیس بازگشتی جالب توجه به نیم فصل دوم در جمع سرخپوشان داشته و اکنون امیدوار است شرایط با سرمربی جدید برای او تغییر یابد.

ورزش سه: امید عالیشاه که اکنون ششمین فصل حضورش در پرسپولیس را پشت سر می‌گذارد و به عنوان باسابقه‌ترین بازیکن با پیراهن این تیم شناخته می‌شود، بعد از اینکه تحت سلیقه گابریل کالدرون قرار نگرفت، در نیم فصل شایعات جدایی‌اش قوت گرفت و تیم‌هایی را نیز خواهان خود می‌دید. با این حال با تدابیر در نظر گرفته شده توسط مدیرعامل سرخپوشان و منع مذاکره او با تیم‌های خواهانش، در نهایت او با تغییرات صورت گرفته روی نیمکت تیم بار دیگر به جمع سرخپوشان بازگشت.

اکنون با حضور یحیی گل محمدی که شناخت کافی روی این هافبک که نمایش خوبی روی ارسال‌ها و ثبت پاس گل دارد، باید دید در ادامه فصل شرایط به چه شکل برای او پیش خواهد رفت و آیا عالیشاه قادر است با حضور در ترکیب سرخپوشان به دو پاس گلش که در نیم فصل اول ثبت کرده، اضافه کند یا خیر.

او در بازی امروز در لیست سرخپوشان قرار گرفته و اکنون شانس این را دارد تا مقابل تراکتور که از آن خاطرات تلخی در ذهن دارد به میدان برود. تیمی که دوران سربازی‌اش را قرار بود در آن پشت سر بگذارد اما بعد از محرومیت نقل و انتقالات این تیم تبریزی، در نهایت سرنوشت عجیبی پیش روی او قرار گرفته و در نهایت در روزهای پایانی حضورش با پیراهن شماره 9 تراکتور، به شدت مورد هجمه هواداران آن قرار گرفت. او اکنون امیدوار است در بازی امروز شانس بازی برابر تراکتور را به خود اختصاص دهد و بتواند با انگیزه بالایی که دارد، نمایشی قابل توجه برای پاسخ به اعتماد یحیی گل محمدی برای بازگرداندنش به لیست داشته باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج