قرارداد استوکس و پرسپولیس در باشگاه امضا شد
۹۵۴۸۱۳
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۲
۷۳۳۸
انتونی استوکس در باشگاه حضور یافت و ضمن دیدار با مدیرعامل باشگاه و مدیر تیم قرارداد نهایی به امضا طرفین رسید.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس: استوکس در بدو ورود به باشگاه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و سپس در دفتر مدیریت با انصاری فرد و پیروانی مدیر تیم دیدار صمیمانه ای داشت و از آنجا که مدیرعامل قرارداد را الکترونیکی امضا کرده بود عقد قرارداد به امضا طرفین رسید.

استوکس که اعتبار قراردادش منوط به تایید در تست پزشکی و دریافت ای تی سی است فردا در تست پزشکی شرکت می کند.

او کلید منزل مسکونی خود را نیز دریافت کرد و مقرر شد در تمرین فردا نیز حضور یابد. استوکس تاکید کرد دوست دارد در صورت امکان و موافقت شماره 10 را بر تن کند و انصاری فرد با توجه به از اخذ نظر کادرفنی و مدیر تیم در تماس با سازمان لیگ به وی اعلام داشت که این شماره متعلق به وی است.

انصاری فرد به استوکس گفت: به شما خوشامد می‌گویم و حتما می‌دانید پرسپولیس پرطرفدارترین تیم آسیا و موفق ترین تیم ایرانی در لیگ قهرمانان است و برای چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ می‌جنگد و شانس خوبی برای قهرمانی در جام حذفی دارد و تلاش‌ها و انتظارات این است در آسیا هم مقتدرانه استارت بزند .ما خیال‌مان آسوده بود که مشکلی در پیوستن شما ایجاد نمی شود چرا که یک روز قبل از نقل و انتقالات قراردادی به امضا طرفین رسیده بود و فقط جزییات آن و بررسی موارد حقوقی قرارداد باقی مانده بود که با پیگیری نمایندگان‌ باشگاه و نظارت خودم و دیگر همکاران باشگاه در دبی رفع و‌ رجوع شد و من از تلاش های آقایان قدوسی، خبیری و حسینی و همکاری نمایندگان ایرانی و خارجی بازیکن و خود شما تشکر می‌کنم.

وی گفت: ما طبق تایید کادر فنی اقدام به جذب شما کردیم و هواداران هم استقبال خوبی داشته اند.ما امیدواریم با وجود شما و مهاجمان کارنامه داری مثل علیپور و تلاش اوساگونا و عبدی و درایت کادر فنی و تلاش مجموعه تیم در فاز حمله مقتدرتر از قبل باشیم و با گلزنی و موثر واقع شدن انشاالله که بتوانید انتظارات کادرفنی و هواداران را براورده کنید.

استوکس هم ضمن ابراز خوشحالی از پیوستن به پرسپولیس تاکید کرد همه تلاش من این است برای تیم مفید و موثر باشم و انگیزه های زیادی دارم و ایمان دارم با توانی که تیم از نظر مهره و کادر فنی و میزان هوادار دارد موفقیت دور از دسترس نیست.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Netherlands
22:23 - 1398/11/07
بازیکن بیشرف نصیب هوادار بیشرف و فاشیست.
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1398/11/07
خودگویی و خودخندی عجب مرد هنرمندی.انصاری پرت رحمت االله علیه.
Iran, Islamic Republic of
23:27 - 1398/11/07
باز این انصاری فرد چرت و پرت گفت...موفق ترین تیم تو لیگ قهرمانان...زرررررشک
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1398/11/07
ای جان پدرتونو در میاریم جناب اقایه وزیر تعبیض کار و عشق و معشوق پرسپولیس فقط بشین تماشا کن که ما نه پدیده هستیم و نه فولاد و تیم های ترسو دیگه ما میلیونها طرفدهر داریم که همه جان بر کف تراختور کبیر هستیم و کاری میکنیم استوکس و پرسپولیس به پاهامون بیوفتن ولی هیچ بخششی در کار نییت چون سالها منتظر همچین فرستی بودیم تا تیم وزارت ورزش و عشق حکومتی ها رو ادب کنیم تا دست از حروم خوری و مال مردم ورداره افتادددددد
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1398/11/07
شما پول بازیکن های قبلی تونا بدین بعد بازیکن بگیرید
Iran, Islamic Republic of
00:02 - 1398/11/08
پس چطور سوراختوریا دارن میگن محروم میشیم بخاطر جذب استوکس
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1398/11/08
وااقعا باید از اقای انصاریفرد تشکر کرد بلااخره موفق شدن لستوکس را به تیم اضاف کرد
Iran, Islamic Republic of
00:46 - 1398/11/08
فدای خوبیات اقای مدیر عامل انصاریفرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج