کلوپ: محکوم به کسب پیروزی بودیم
۹۵۵۵۳۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۹
۱۷۰۹ 
یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول مدعی شد تیمش امشب خیلی خوب بازی نکرده است.

ورزش سه: لیورپول امشب با برتری 0-2 مقابل وستهام یک گام دیگر به فتح زودهنگام لیگ برتر نزدیک شده و رکورد کسب پیروزی برابر تمام تیم های لیگ برتر تنها در هفته بیست و چهارم را به ثبت رساند. رکوردی که یورگن کلوپ مدعی شد حس خاصی نسبت به آن ندارم.

یورگن کلوپ گفت: "نمی خواهم خسته کننده حرف بزنم، اما دیدار امشب مثال خوبی بود. ما نمایش درخشانی نداشتیم و وستهام شرایط را برای ما دشوار ساخته بود. در تمامی حملات ما در ابتدا با نه، ده یا یازده بازیکن حریف روبرو بودیم.

رکورد غلبه بر تمام تیم های لیگ برتر؟ من احساس خاصی نسبت به این موضوغ ندارم و این به معنای احساس رضایت نیست. من به طور کامل درگیر جریان بازی بودم و هدفم این بود که لیورپول به برتری دست یابد و بازیکنانم موفق به انجام این کار شدند.

ما مشکلی از نظر حفظ انگیزه نداریم و بازیکنانم امشب نمایش سطح بالایی ارائه دادند. دشوارترین موضوع یافتن ریتم، حفظ آن و تمرکز داشتن در بازی امشب بود. امیدوار بودم امشب نمایش بهتری ارائه دهیم اما در کل رضایت دارم. دیدار ما مقابل ولورهمپتون دشوار بود و چند بازی قبل تر از آن نیز مقابل یونایتد به میدان رفتیم. ما محکوم به کسب پیروزی در دیدار امشب بودیم و این اتفاق رخ داد. من به بازیکنان لیورپول اعتماد زیادی دارم اما هنوز هم امکان رخ دادن اشتباهات خنده دار وجود دارد و همه چیز معطوف به حفظ تمرکز است.

عملکرد آلیسون بکر؟ او یک بار دیگر با ثبت واکنش هایی در کلاس جهانی، کیفیت بالای خود را به نمایش گذاشت."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج