آقای گل پرسپولیسی علیه شاگردان یحیی
۹۵۵۶۱۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
۸۶۵۸ 
عیسی آل کثیر علیرغم تلاش برای حضور در جمع سرخپوشان تهرانی در نقل و انتقالات زمستانی، در نهایت مجبور به ادامه حضور در نفت آبادان شد.

ورزش سه: مهاجم آقای گل کنونی لیگ برتر در فصل نوزدهم که در نقل و انتقالات زمستانی موردتوجه باشگاه پرسپولیس و سرمربی سابق این تیم قرار گرفته بود، با توجه به مشکلاتی که در نفت آبادان داشت و عمده آن مربوط به مسائل مالی بود، امیدوار به جدایی و تجربه این اتفاق ویژه بود.

او در نهایت علیرغم درخواست کتبی پرسپولیس نتوانست شرایط این انتقال را فراهم سازد و باشگاه نفت آبادان و دراگان اسکوچیچ با این موضوع مخالفت کردند. آل کثیر که بعد از اعلام تمایل خود برای جدایی و حضور در پرسپولیس با هجمه شدیدی از سوی هواداران نفت آبادان مواجه شده بود، اکنون در تقابل ویژه با پرسپولیس در هفته هجدهم لیگ برتر امیدوار است بتواند با درخشش خود شرایط را برای دستیابی به نتیجه تیمش فراهم سازد.

آل کثیر که اکنون با توجه به جذب آنتونی استوکس و همچنین کریستین اوساگوآنا اکنون حتی برای فصل آینده نیز شانس ناچیزی برای دستیابی به این هدف خود می‌بیند، امیدوار است در این تقابل با گلزنی مقابل حریف مدعی قهرمانی، بتواند ضمن دستیابی به محبوبیت ویژه نزد هواداران نفت آبادان، شانس خود برای رسیدن به عنوان آقای گلی را نیز افزایش دهد. با این حال دفاع موفق پرسپولیس طی هفته‌های اخیر که مانع بزرگی برای رقبا بوده‌اند، باید دید اجازه خودنمایی به آل کثیر را خواهد داد یا خیر. در کارنامه دوران بازی آل کثیر تاکنون گل به پرسپولیس دیده نمی‌شود و او در این بازی باید به دنبال شکست این طلسم این باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج