فرکی: شاگردانم برای خودشان بازی می‌کردند!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۵۶۰۳۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
۴۰۷۹
حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان به دنبال شکست سنگین تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر به شدت از شاگردان خود انتقاد کرد.

خبرگزاری تسنیم: حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری گفت: باید ابتدا به تیم شاهین شهرداری بوشهر تبریک بگویم. یکی از تیم‌های خوب و پر هوادار جنوب کشورمان و ابراز تأسف و نگرانی بابت شکست تیم خودمان مقابل شاهین که در قعر جدول و فاصله شش امتیازی با خود ما بود. آن چیزی که نتیجه بازی امروز را تعیین کرد، انگیزه بالای تیم شاهین بود که این برد را با انگیزه بازیکنان و مربی‌شان کسب کردند.

وی افزود: از طرفی تیم پیکان چند صباحی است که به صورت دقیق از ابتدای فصل و تقریبی از هفت هشت هفته اخیر دچار ناراحتی و بیماری شده است و این مسئله امروز تفاوت تیم ما با شاهین بود. شاهینی‌ها امروز با دل‌شان و با انگیزه زیاد مقابل ما بازی کردند و برعکس بازیکنان ما امروز با دل‌شان بازی نکردند و برای خودشان بازی می‌کردند. این مسئله خیلی تفاوت دارد و وقتی این اتفاق رخ می‌دهد، باید انتظار این نتیجه را هم داشته باشیم. به خصوص در نیمه اول مرضی که چند وقتی است گریبان تیم پیکان را گرفته، همیشه اول چک می‌خورد و سعی می‌کند بعداً در نیمه دوم پاسخ بدهد. تیمی که درگیر احساسات می‌شود و این مسئله در فوتبال پاسخ نمی‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: من باید از کادر فنی و گروه پزشکی و پشتیبانی تیم پیکان تشکر کنم. آنها خالصانه و مخلصانه برای تیم زحمت کشیدند و مخلصانه از این عزیزان تشکر می‌کنم، اما از تیم نمی‌توانم چنین تشکری داشته باشم، چون آنها برای خودشان کار کردند. آن چیزی که اسمش رفاقت و دوستی است، در چند هفته اخیر خیلی در تیم ما نمود پیدا نکرد. مشکلات خیلی زیادی را از ابتدای فصل در تیم داشتیم و الان به این نظر رسیدم که برای اینکه تیم دچار مشکل بیشتر نشود، باید با باشگاه صحبت کنم. البته نمی‌دانم باید با چه کسی صحبت کنم، چون تغییرات مدیریتی داشتیم که ابتدا هیئت مدیره تغییر کرد و الان هم بحث استعفای آقای شیعی مطرح است. برای اینکه باشگاه بیشتر از این آسیب نبیند، آنها نیز همکاری کنند و به فکر تیم باشند. امیدوارم باشگاه نیز شرایط را فراهم کند تا نفر جدیدی را جایگزین کند.

فرکی در واکنش به این مسئله که صحبت‌های او به معنای استعفای رسمی است، تصریح کرد: نه، این استعفای رسمی من نیست. باید با باشگاه صحبت کنم و آنها را در جریان این مسئله قرار بدهم تا به نتیجه برسیم. اگر باشگاه موافقت داشت، در این خصوص باید با هم کنار بیاییم. باید با باشگاه صحبت کنیم، چون من خصوصیات و روحیاتی دارم که به هیچ وجه نمی‌توانم این خصوصیات خود را تغییر بدهم. درباره بازیکنان هم نفر بعدی می‌تواند تصمیم‌گیری کند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان افزود: ما زخمی خورده‌ایم که شاید هنوز جای زخم خوب نشده باشد و من هم احساس می‌کنم باید یک جایی به فکر تیم بود. به همین دلیل این موضوع را به جلسه با مسئولان باشگاه موکول می‌کنم و هر چیزی باشد نتیجه آن را اعلام خواهم کرد. این فصل خیلی فشار روی من بود و اذیت شدم. صبر و مدیریت کردم تا بلکه بتوانم شرایط را بهتر کنم، اما احساس می‌کنم که این شرایط بهتر نمی‌شود. با توجه به اینکه خصوصیاتی دارم و نمی‌توانم در خودم به لحاظ شخصیتی و فنی تغییری ایجاد کنم، کار را نمی‌توان ادامه داد. ما همه کار را کردیم، اما به‌هرحال بازیکنان هم باید از خودشان یک کارهایی انجام بدهند.

وی با انتقاد از عملکرد برخی بازیکنان تیمش گفت: اگر به خاطر داشته باشید، سه چهار بازیکن ما در نیم‌فصل مدنظر چند تیم دیگر بودند و بعد از آن برای ما بازی نکردند. آنها تمرکزشان به‌هم ریخت و دل‌شان اینجا نبود. این روحیه به سایر اعضای تیم هم سرایت می‌کند و من نمی‌توانم با این شرایط کنار بیایم.

اگر لازم باشد با خود این بازیکنان هم صحبت خواهیم کرد و با این بازیکنان جلسه می‌گذاریم و امیدوارم به نتیجه برسیم و نتیجه این جلسات به نفع تیم و باشگاه شود. همه می‌دانند من نسبت به تهران و فوتبال تهران حساسیت دارم. فوتبال تهران خالی از تیم‌های سازنده شده است.

تیم‌هایی مانند پیکان، سایپا یا سایر تیم‌ها که منحل شدند. به‌هرحال امیدوارم کسی که مسئولیت این تیم را به عهده می‌گیرد تمام تلاش خود را به کار بگیرد و باشگاه پیکان را به جایگاه اصلی خودش بازگرداند. بیشتر از این حرف ندارم و اگر سؤالی باشد پاسخ می‌دهم. این مسائل را باید می‌گفتم و فقط بار دیگر به تیم شاهین تبریک می‌گویم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر