فرکی: شاگردانم برای خودشان بازی می‌کردند!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۵۶۰۳۷
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۶
۴۰۸۶
حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان به دنبال شکست سنگین تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر به شدت از شاگردان خود انتقاد کرد.

خبرگزاری تسنیم: حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان پس از شکست 3 بر یک تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری گفت: باید ابتدا به تیم شاهین شهرداری بوشهر تبریک بگویم. یکی از تیم‌های خوب و پر هوادار جنوب کشورمان و ابراز تأسف و نگرانی بابت شکست تیم خودمان مقابل شاهین که در قعر جدول و فاصله شش امتیازی با خود ما بود. آن چیزی که نتیجه بازی امروز را تعیین کرد، انگیزه بالای تیم شاهین بود که این برد را با انگیزه بازیکنان و مربی‌شان کسب کردند.

وی افزود: از طرفی تیم پیکان چند صباحی است که به صورت دقیق از ابتدای فصل و تقریبی از هفت هشت هفته اخیر دچار ناراحتی و بیماری شده است و این مسئله امروز تفاوت تیم ما با شاهین بود. شاهینی‌ها امروز با دل‌شان و با انگیزه زیاد مقابل ما بازی کردند و برعکس بازیکنان ما امروز با دل‌شان بازی نکردند و برای خودشان بازی می‌کردند. این مسئله خیلی تفاوت دارد و وقتی این اتفاق رخ می‌دهد، باید انتظار این نتیجه را هم داشته باشیم. به خصوص در نیمه اول مرضی که چند وقتی است گریبان تیم پیکان را گرفته، همیشه اول چک می‌خورد و سعی می‌کند بعداً در نیمه دوم پاسخ بدهد. تیمی که درگیر احساسات می‌شود و این مسئله در فوتبال پاسخ نمی‌دهد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: من باید از کادر فنی و گروه پزشکی و پشتیبانی تیم پیکان تشکر کنم. آنها خالصانه و مخلصانه برای تیم زحمت کشیدند و مخلصانه از این عزیزان تشکر می‌کنم، اما از تیم نمی‌توانم چنین تشکری داشته باشم، چون آنها برای خودشان کار کردند. آن چیزی که اسمش رفاقت و دوستی است، در چند هفته اخیر خیلی در تیم ما نمود پیدا نکرد. مشکلات خیلی زیادی را از ابتدای فصل در تیم داشتیم و الان به این نظر رسیدم که برای اینکه تیم دچار مشکل بیشتر نشود، باید با باشگاه صحبت کنم. البته نمی‌دانم باید با چه کسی صحبت کنم، چون تغییرات مدیریتی داشتیم که ابتدا هیئت مدیره تغییر کرد و الان هم بحث استعفای آقای شیعی مطرح است. برای اینکه باشگاه بیشتر از این آسیب نبیند، آنها نیز همکاری کنند و به فکر تیم باشند. امیدوارم باشگاه نیز شرایط را فراهم کند تا نفر جدیدی را جایگزین کند.

فرکی در واکنش به این مسئله که صحبت‌های او به معنای استعفای رسمی است، تصریح کرد: نه، این استعفای رسمی من نیست. باید با باشگاه صحبت کنم و آنها را در جریان این مسئله قرار بدهم تا به نتیجه برسیم. اگر باشگاه موافقت داشت، در این خصوص باید با هم کنار بیاییم. باید با باشگاه صحبت کنیم، چون من خصوصیات و روحیاتی دارم که به هیچ وجه نمی‌توانم این خصوصیات خود را تغییر بدهم. درباره بازیکنان هم نفر بعدی می‌تواند تصمیم‌گیری کند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان افزود: ما زخمی خورده‌ایم که شاید هنوز جای زخم خوب نشده باشد و من هم احساس می‌کنم باید یک جایی به فکر تیم بود. به همین دلیل این موضوع را به جلسه با مسئولان باشگاه موکول می‌کنم و هر چیزی باشد نتیجه آن را اعلام خواهم کرد. این فصل خیلی فشار روی من بود و اذیت شدم. صبر و مدیریت کردم تا بلکه بتوانم شرایط را بهتر کنم، اما احساس می‌کنم که این شرایط بهتر نمی‌شود. با توجه به اینکه خصوصیاتی دارم و نمی‌توانم در خودم به لحاظ شخصیتی و فنی تغییری ایجاد کنم، کار را نمی‌توان ادامه داد. ما همه کار را کردیم، اما به‌هرحال بازیکنان هم باید از خودشان یک کارهایی انجام بدهند.

وی با انتقاد از عملکرد برخی بازیکنان تیمش گفت: اگر به خاطر داشته باشید، سه چهار بازیکن ما در نیم‌فصل مدنظر چند تیم دیگر بودند و بعد از آن برای ما بازی نکردند. آنها تمرکزشان به‌هم ریخت و دل‌شان اینجا نبود. این روحیه به سایر اعضای تیم هم سرایت می‌کند و من نمی‌توانم با این شرایط کنار بیایم.

اگر لازم باشد با خود این بازیکنان هم صحبت خواهیم کرد و با این بازیکنان جلسه می‌گذاریم و امیدوارم به نتیجه برسیم و نتیجه این جلسات به نفع تیم و باشگاه شود. همه می‌دانند من نسبت به تهران و فوتبال تهران حساسیت دارم. فوتبال تهران خالی از تیم‌های سازنده شده است.

تیم‌هایی مانند پیکان، سایپا یا سایر تیم‌ها که منحل شدند. به‌هرحال امیدوارم کسی که مسئولیت این تیم را به عهده می‌گیرد تمام تلاش خود را به کار بگیرد و باشگاه پیکان را به جایگاه اصلی خودش بازگرداند. بیشتر از این حرف ندارم و اگر سؤالی باشد پاسخ می‌دهم. این مسائل را باید می‌گفتم و فقط بار دیگر به تیم شاهین تبریک می‌گویم و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر