اعتراض استقلالی‌ها به بازی خطرناک نفتی‌ها
۹۵۶۴۱۲
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶
۳۸۲۸
هواداران استقلال روی سکوهای ورزشگاه آزادی به بازی نسبتا خشن نفت مسجد سلیمان اعتراض داشتند.

خبرگزاری فارس: تیم استقلال تهران در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر میزبان نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه آزادی است که این بازی با نتیجه 2 بر یک به سود آبی‌پوشان پیگیری می‌شود.

* سیاوش یزدانی در جایگاه ویژه در کنار حراست فدراسیون فوتبال نشسته بود و در مورد بازی دقایقی را به گفت‌وگو با او پرداخت.

* در دقیقه 68 این بازی خطایی روی مهدی قائدی پشت محوطه جریمه نفت مسجدسلیمان گرفته شد که به علت عملکرد خوب ووریا غفوری کاپیتان استقلال در بازی‌های قبلی روی ضربات ایستگاهی تماشاگران حاضر در ورزشگاه با تشویق این بازیکن خواستار قرار گرفتن او پشت توپ شدند. در ادامه ضربه خطرناک ووریا غفوری در دستان دروازه‌بان حریف قرار گرفت.

* سید حسین حسینی در دقیقه 74 مسابقه در برخورد با مهاجم حریف روی زمین افتاد و دچار مصدومیتی جزئی شد که پزشکان استقلال با ورود به زمین مسابقه به مداوای او پرداختند.

* در ادامه بازی در نیمه دوم خطای بازیکنان نفت مسجد سلیمان روی مسعود ریگی باعث شد که تیم پزشکی او را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به خارج از زمین ببرند و مشغول مداوای او شوند.

* در دقایق انتهایی مسابقه خطای بازیکن نفت مسجد سلیمان روی آرش رضاوند سبب مصدومیت جزئی و بیرون رفتن او از زمین برای لحظاتی شد.

* بازی پرخطا و نسبتا خشن تیم نفت مسجد سلیمان اعتراض شدید هواداران استقلال روی سکوهای ورزشگاه آزادی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در پی داشت و آنها در اعتراض به این نوع بازی نفت مسجد سلیمان شعارهایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم علیه سرمربی این تیم سر دادند.

* در دقیقه 90 این بازی مهدی قائدی در فرار از چنگ مدافع حریف نزدیک بود با خطای او سرنگون شود اما توانست هر طور بود تعادل خودش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حفظ کند. در این صحنه فرهاد مجیدی به شدت به داور مسابقه اعتراض کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج