سولشائر: بازیکنانم تا مغز استخوان خسته‌اند!
۹۵۶۵۵۳
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۶
۸۲۶
اوله‌گنار سولشائر خستگی را عامل تساوی خانگی تیمش عنوان کرد.

خبرگزاری تسنیم: اوله‌گنار سولشائر، خستگی را عامل تساوی بدون گل تیمش در خانه مقابل ولورهمپتون در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس دانست.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد گفت: مسابقه همان طوری پیش رفت که انتظارش را داشتید. ما سوار بر بازی بودیم و مالکیت توپ زیادی داشتیم و آن‌ها روی ضد حملات و ضربات ایستگاهی برای ما خطرساز شدند. تا اینجا ۳ بار مقابل آن‌ها بازی کرده‌ایم و نتوانسته‌اند در این مسابقات گلزنی کنند. آن‌ها تیم بسیار منسجمی هستند و باز کردن خطوط دفاعی این تیم دشوار است. طی چند ماه اخیر بازی‌های زیادی انجام داده‌ایم و بازیکنان تا مغز استخوان خسته هستند. سطح انرژی پایین است و بازیکنان من به تعطیلات نیاز دارند.

او در ادامه افزود: در نیمه دوم برونو را عقب‌تر آوردیم تا صاحب توپ شود و به نظرم در همان نیمه اول هم کنترل کار را در دست داشتیم. فقط پشت سر هم پاس دادیم. در نیمه دوم کمی خطرناک‌تر ظاهر شدیم. فکر می‌کنم مسئولان ورزشگاه باید کمی دروازه را به طرف راست جا به جا می‌کردند! برونو فرناندس بازیکن درجه یکی است.

این اولین بازی او بود. در نیمه اول توپ زیر پای بازیکنان فرستاده می‌شد و برونو از آن دسته بازیکنانی است که اگر صاحب توپ شود، تحرک سایر بازیکنان را می‌خواهد، اما این تحرک وجود نداشت. اگر به او فرصت داده شود، خرید خیلی خوبی خواهد بود. رفتار و خنده‌هایش برای همه روحیه‌بخش است. او یک نابغه، حرفه‌ای و برنده به نظر می‌رسد. امروز چشمه‌هایی از شخصیتش را دیدیم و بیشتر شاهد آن خواهیم بود.

او در پایان افزود: اودیون ایگالو در پرواز است تا به اینجا بیاید. زمان کافی برای سازگاری را در اختیارش قرار خواهیم داد. او یک مهاجم است، قوای جسمانی خوبی دارد و گلزن هم هست؛ بنابراین چیز‌های زیادی به ما عرضه خواهد کرد. این که آقای گل جام ملت‌های آفریقا شده، چیز‌های زیادی در مورد آنچه نصیب‌مان خواهد شد، به شما می‌گوید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج