چاق و لاغر شدن های ناگهانی چهره ها!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۵۶۵۶
۱۹ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۴
۵۰۹۳۱
بازیگری آرزوی خیلی‌ها است. خيلي‌ها دوست دارند بازیگر باشند، فکرمي‌کنندبا بازیگر شدن دیگر هیچ مشکلی برای آنها پیش نمي‌آید اما از خیلی از مشکلات جانبی اين حرفه خبر ندارند.از قصه‌های همیشگی‌ بگذریم مي‌رسیم به کارهایی که باید برای حرفه بازیگری انجام داد.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: بازیگری آرزوی خیلی‌ها است. خيلي‌ها دوست دارند بازیگر باشند، فکر مي‌کنند با بازیگر شدن تمام درهای رحمت به روی آنها باز مي‌شود و دیگر هیچ مشکلی برای آنها پیش نمي‌آید اما از خیلی از مشکلات جانبی و حاشیه‌ای‌ اين حرفه خبر ندارند. از قصه‌های همیشگی‌اش که بگذریم مي‌رسیم به کارهایی که باید برای انجام دادن حرفه بازیگری انجام داد. ممکن است نقشی به شما پیشنهاد شود که برای آن باید چندین کیلو وزن اضافه یا کم کنید. این کمترین مشکل برای بازیگران به شمار مي‌آید. شاید در سینمای ایران بازیگران خیلی با این مشکل دست و پنجه نرم نکنند اما خبرهای لاغر و چاق شدن بعضي از بازیگران سینمای جهان را شنيده‌ايم، از رنه زلوگر بگیرید که برای بازی در فیلم «خاطرات بریجیت جونز» بیست کیلو اضافه کرد تا تام هنکس که به دليل بالا و پایین آوردن وزنش به دفعات دیابت گرفت. این روزها سریال «ستایش2» از شبکه سه سیما در حال پخش است اما دو بازیگر سریال چاق شده‌اند؛ یکی برای بازی در نقشش و دیگری بر اثر گذر زمان. نرگس محمدی بازیگر نقش «ستایش» به خاطر ملموس شدن نقشش چند کیلویی اضافه وزن پیدا کرده است. اما بازیگر دیگر در این سریال مهدی سلوکی است. همیشه او را با چهره لاغرش مي‌شناختیم و حالا صورت پری پیدا کرده است و کمي‌ با آن چیزی که در ذهن‌مان بود تفاوت دارد. از این دست بازیگران در سینمای ایران کم نیستند؛ بازیگرانی که بعد از مدت کوتاهی چاق شده‌ و تمام تصورات ذهنی ما را به هم مي‌ريزند.

دیرباز، چگونه «باز» چاق شد؟

یکی دیگر از بازیگرانی که مخاطبان در این چند سال اخیر او را با یک شکل و شمایل متفاوت دیدند، کامبیز دیرباز بود. او برای بازی در فیلم «خاکستر و برف» ناگهان 15 کیلو اضافه وزن پیدا کرد! تجربه نشان داده که علاقه زیادی به بازی کردن نقش‌های متفاوت دارد. خودش مي‌گوید:« من در هر کاری به دنبال تجربه کردن هستم. در سریال «در چشم باد» نقش یک پیرمرد 70 ساله را بازی کردم و در فیلم «خاکستر و برف» نقش کسی که 15 سال از خودم بزرگ‌تر است.من هیچ تصوری از 15 سال دیگرم ندارم اما مي‌توان آن را به واسطه تخیل بازی کرد. شاید یکی از دلایل اضافه وزن این باشد که در سن بالا آدم گاهی دچار اضافه وزن مي‌شود و به نظر من تپلی بد نیست و خیلی هم بانمک است!» در نشستی که برای اين فیلم بر پا شد، کامبیز دیرباز همان زمان اعلام کرد که چاق شدن 15 کیلویی اصلا کاری برایش نداشت و سختی‌اش تازه حالا شروع مي‌شود که باید این 15 کیلو را کم کند! اما خب به نظر نمي‌رسد که این 15 کیلو از بین رفته باشد، زيرا هنوز که هنوز است کامبیز دیرباز را با همان شمایل مي‌بینیم.

آیا او استعداد چاقی دارد؟

زمانی که اولین قسمت «ستایش» از شبکه سه پخش شد، خیلی از مخاطبان از انتخاب نقش راضی بودند، درست نقطه مقابل عده‌اي از منتقدان. به هر حال فصل اول ستایش تمام شد و بعد از اینکه به اتمام رسید، گمانه‌زنی‌ها در مورد نقش ستایش 40ساله به میان آمد. خیلی‌ها برای بازی در این نقش کاندید شدند، از لعیا زنگنه بگیرید تا مریلا زارعی اما هیچ کدام نهایی نشدند و در نهایت نرگس محمدی نقش ستایش را ادامه داد. او برای بازی در این نقش و اینکه بتواند کاری انجام دهد که نقش برای مخاطبان ملموس‌تر باشد، چند کیلویی اضافه وزن پیدا کرد.نرگس محمدی در مورد بازی ستایش 40ساله مي‌گوید: «خب اگر قرار بود که در سریال دیگری نقشی با این سن و سال را بازی کنم هرگز نمي‌پذیرفتم اما ستایش نقش مورد علاقه من است و خودم آن را بازی کردم و با آن آشنا هستم هرچند قطعا بازی کردن در چنین نقشی سخت است. آخر 40 ساله بودن نه پیری است و نه جوانی. نه مي‌توانی مثل پیرزن‌ها حرف بزنی نه آنقدر جوانی که پرانرژی باشی. این کار را برای من سخت مي‌کرد و برای همین تصمیم گرفتم در فیزیکم تغییر ایجاد کنم و اضافه وزن داشته باشم.» حالا باید دید که آیا بازی نرگس محمدی در نقش یک مادر 40 ساله برای مخاطبان ملموس شده است یا نه؟ آیا آنها باور مي‌کنند که این ستایش، 20 سال از عمرش گذشته است؟

چرا مهدی سلوکی این شکلی شد؟

مهدی سلوکی برای اولین بار با سریال «چراغ‌های خاموش» شناخته شد؛ سریال مناسبتی‌اي برای ماه رمضان سال 1380. بعد از آن بود که پیشنهادهای خوبی را برای بازی دریافت کرد. «تب سرد» سریالی بود که او را به اوج برد و بعد از آن با بازی در سریال پرمخاطب «نرگس» طرفداران زیادی پیدا کرد. بعد از سریال «نرگس» سریال پرمخاطبی را بازی نکرد، تا همین سال پیش که در ماه رمضان با سریال «پنج کیلومتر تا بهشت» دوباره درخشيد. اكنون به نظر مي‌رسد با بازی در سریال «ستایش» این طرفداران چند برابر هم بشوند؛ سریالی که در فصل اولش خیلی‌ها را با تلویزیون آشتی داد و همه به دنبال این هستند که بالاخره چه بر سر ستایش خواهد آمد. اما ظاهر مهدی سلوکی با آن ظاهر قبلی تفاوت‌های زیادی دارد، دیگر خبری از آن جوان لاغر نیست، حالا اين بازیگر جوان صورت پری دارد و تمام پیش‌فرض‌های ما را نسبت به چهره خودش به هم زده است. او یکی از طرفداران پر و پا قرص ورزش است و هفته‌ای سه بار برای ورزش کردن به باشگاه مي‌رود و هر روز سه ساعت تمرین مي‌کند. نگه داشتن ظاهر بدنی‌اش برای او اهمیت زیادی دارد. یک سالی مي‌شود که ورزش کردن را به طور جدی آغاز کرده است و حالا برای خودش یک حرفه ای به شمار مي‌آید. مهدی سلوکی در مورد اینکه چرا ورزش بدنسازی را انتخاب کرده است مي‌گوید: در یکی از سریال‌هایی که بازی مي‌کردم به پیشنهاد یکی از بازیگران به باشگاه بدنسازی رفتیم. من برای اولین بار به باشگاه بدنسازی مي‌رفتم ولی خب از قبل برای داشتن اندام مناسب ورزش مي‌کردم ولی بدنسازی را به تازگی تجربه مي‌کنم. ورزش بدنسازی خیلی سنگین است و به خاطر همین سعی مي‌کنم با وزنه‌های سبک کار کنم.» و این طوري است كه دیگر هیچ ردی از آن جوان لاغر نمي‌بینیم. 
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
00:05 - 1393/01/20
به نظر می یاد آقای سلوکی فقط شکمش گنده شده. کدوم ورزش این بلا رو سرش آورده.مردم ورزش می کنن برای خوش هیکلی نه اینکه مثل بادکنک بشن.....
-
00:58 - 1393/01/20
چهل سالگی خیلی هم آدم را پیر نمی کند حد اقل نه به اندازه ی ستایش چه لزومی داشت رنگ پوست این هنر پیشه اینهمه تیره تر باشد یا چشم هایش اینهمه بی حالت ؟یا اصلا چرا چاقتر؟
کلا نرگس محمدی از اول هم لاغر نبود.
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1393/01/20
اینا چه جوری چاق میشن
رازش رو به ما هم بگن
گرچه همش به خاطر ارامش فکری و اجتماعی و اقتصادیه
پاسخ ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
محبوب جان چاقی از آرامش فکری نیست ٰ از عدم رعایت اصول تغذیه و تناسب اندام هستش. در ضمن نه چاقی مهمه نه لاغری . سلامتی مهمه و انسانیت . اگر سلامتی داری خدارو شکر کن و نگران لاغری خودت نباش ! اینم یه ن
ناشناس س س
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۴
شایدم غم باده محبووب جان
:)
Iran, Islamic Republic of
13:54 - 1393/01/21
این قدر باید بیکار باشیم ببینیم کی لاغر شده کی چاق شده؟؟؟؟!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1393/01/21
بهتره همه به فکر خودشون باشن
یکی چاق یا لاغر شده به من و شما چه ربطی داره
-
12:11 - 1393/01/25
بهتر بود اینا رو تو همون لیست به عنوان بازیگرهای ایرانی زشتی که معروف شدن بیارین.
چه وضعشه. واقعا با این هیکل خوشحالن؟ تازه احساس با نمکی ام می کنن؟
Iran, Islamic Republic of
06:12 - 1394/06/21
چاقی خیلی بده هزارمرض میاره اینابراچی الکی خودشونوچاق میکنن چقدمسخره
Iran, Islamic Republic of
20:32 - 1395/01/03
به نظر من چاقی ملاک پیری نیست
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1395/07/04
همیشه چاق شدن ازلاغری راحت تره
Iran, Islamic Republic of
21:26 - 1395/08/22
ایشون به دیابت نوع تی مبتلا هستند و اینکه رفتارهای پرخطری رو انجام میدهند
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1397/04/23
محمدی چاقالو بود
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1398/07/16
چقدم مهدی سلوکی الان هیکلش رو فرم و خوبه:)))
ورزش میکنه و این مدلیه اگه نمیکرد چی میشد:)))
یکم لاغر شو برادر انقد چاقی نمیتونی درست راه بری
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1398/08/12
مهدی سلوکی چاق ولاغریش مهم نیست ،هر جوری باشه ناز خوشگله.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر