دکوراسیون چوبی خانه‌ی ۶۰متری زوج جوان تهرانی
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۵۶۶۴۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷
۱۳۲۲۶
در این مطلب قرار است داستان دیگری از بازسازی خانه را بازگو کنیم. دکوراسیون چوبی محبوبه سلطانی خردمند و جعفر نصرتی کاملا با دست‌های خودشان آماده شده است.

وب‌سایت چیدانه - صدف‌حقیقت: نمی‌توانیم به سادگی بگوییم هر خانه‌ای بی نقص است، چون اگر حتی این گونه هم باشد با سلیقه همه افراد همسو نیست. افراد با توجه به علاقه، سبک زندگی و شخصیت خود ترجیح می‌دهند فاکتور‌های مشخص و اولویت هایشان در خانه‌ای که در آن زندگی می‌کنند، موجود باشد.

حال اگر هم این چنین نیست، با کمک بازسازی و باز طراحی می‌توان تا حد زیادی شرایط مطلوب را پدید آورد. در این مطلب قرار است داستان دیگری از بازسازی خانه را بازگو کنیم. دکوراسیون چوبی محبوبه سلطانی خردمند و جعفر نصرتی کاملا با دست‌های خودشان آماده شده است، حتما تا انتهای مطلب را دنبال کنید:

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

خانه محبوبه و جعفر در یک نگاه

تعداد افراد ساکن: ۲ نفر

شغل خانم خانه: مدیر آتلیه معماری (فوق لیسانس معماری) / شغل آقای خانه: مجری و طراح داخلی و مبلمان (لیسانس صنایع چوب)

موقعیت شهر: تهران/ محله: منطقه ۱۷، محله بهاران

متراژ فضا: ۶۰ متر مربع

سال ساخت: ۱۳۸۳

طبقه: سوم

ملک شخصی

تعداد اتاق خواب: یک خوابه

تعداد سرویس بهداشتی: یک عدد

سبک دکوراسیون: تلفیقی از کلاسیک و مدرن

رنگ‌های غالب: سبز، فیروزه ای، رنگ واقعی چوب

طراح: زن و شوهر

مدت زمان طراحی داخلی: حدود یک سال

هزینه دکوراسیون منزل: در سال ۱۳۹۶ حدود ۳۰ میلیون تومان (فقط جهت خرید متریال و بازسازی)

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

روند جذاب از دکوراسیون چوبی "خانه عشق"

دکوراسیون خانه خود را در چند کلمه توصیف کنید.

خانه عشق، گرم، صمیمی، دوست داشتنی و جذاب

مکانی گرم و صمیمی برای به دست آوردن آرامش پس از طی کردن تلاطم کاری روزانه

دلیل انتخاب این خانه برای شما چیست؟ چه مدت برای پیدا کردنش زمان سپری شد؟

خاطرات دوران کودکی و نزدیکی به منزل مادر همسرم (جعفر) و برخی اقوام (اقوام محبوبه) باعث شد این خانه و محل را برای زندگی انتخاب کنیم. حدود یک ماه برای پیدا کردن این واحد وقت گذاشتیم.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

سال ۹۴ من و جعفر با هم عقد کردیم و یکی از شروط خانواده ما، چون من فرزند آخر خانواده بودم، این بود که یک خانه نزدیک به خانه مادر و پدرم سمت جنت آباد رهن یا اجاره کنیم. ما هم به همین قصد تمام محله‌های جنت آباد، پونک، شهران، چهار دیواری، کن و ... را گشتیم، ولی میزان اجاره و رهن کامل به اندازه حدود دو تا سه برابر پولی بود که در دست داشتیم. به همین دلیل قرار بر این شد که به سراغ محله اطراف منزل مادر جعفر که اجاره‌ها و متراژ‌ها پایین‌تر بود، برویم. زمانی که به اولین بنگاه سر زدیم و شرایط مالی مان را شرح دادیم، به ما پیشنهاد شد که وام مسکن بگیریم و با کمک آن خانه بخریم.

ما هم با کمی بررسی به این نتیجه رسیدیم که این شرایط امکان پذیر است و این بار به قصد خرید در آن منطقه به دنبال خانه گشتیم و قرار گذاشتیم اگر محله خانه چندان باب میلمان نیست، داخل خانه را طوری بسازیم که این مسئله را جبران کند. این خانه پنجمین خانه‌ای بود که به قصد خرید بازدید کردیم.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

چند نکته در زمان خرید خانه برای من مهم بود. خود آپارتمان و فضا‌های مشاء مثل راه پله و ورودی در واحد‌ها نشان می‌داد ساختمان نظم و همسایه‌های منظمی دارد. به نسبت خانه‌هایی که قبل از انتخاب این ساختمان دیده بودیم، متفاوت‌تر بود و، چون انتهای یک کوچه بن بست ساخته شده، آرامش خاصی داشت و سر و صدای ماشین و شهر کمتر به گوش می‌رسید.

شرایط همانطور که ما می‌خواستیم به نظر می‌رسید و همه چیز در ساختمان تمیز و مرتب بود که نشان از جا افتادن فرهنگ آپارتمان نشینی است. چون برخی از خانه‌هایی که در این محدوده و محله برای خرید دیده بودیم، این نکته را نشان نمی‌داد (مثل ساختمان‌هایی که همسایه‌ها با هم احساس صمیمیت زیادی داشتند و در واحد‌ها را به پاگرد نمی‌بستند یا برای تهویه بهتر به علت نقص طراحی در را باز می‌گذاشتند که اصلا حس خوبی نداشتند.)

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

مهمترین نکته برای انتخاب این خانه مجزا شدن عرصه‌های فضای داخلی از هم بود. مثلا با وجود متراژ پایین، ابعاد بیشتری را نشان می‌داد و فضای پرت و از دست رفته‌ای در نقشه آن دیده نمی‌شد. ما یک پیش ورودی داشتیم که در حد واسط بین عرصه خصوصی خواب و حمام و عرصه نیمه خصوصی نشیمن و آشپزخانه قرار داشت و این نکته قابل توجهی برای ما بود.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

داستان دکوراسیون خانه خود را تعریف کنید.

اواخر سال ۹۴ که ما خانه را با هم خریدیم، با توجه به این که متاسفانه پدر من درگیر بیماری شد و ما شرایط گرفتن عروسی و رفتن به خانه جدید را نداشتیم، تصمیم گرفتیم همه خانه را با صبر و حوصله ریز به ریز طراحی کنیم، برای مستقر شدن در خانه جدید عجله نکنیم و تا حد ممکن خودمان وسایل مورد نیازمان را بسازیم تا بعد از تکمیل خانه و بهبودی پدرم، سورپرایزش کنیم و بعد بتوانیم مراسم عروسی را برگزار کنیم.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

به همین خاطر یک رلوه کامل از پلان خانه انجام دادیم و برای طراحی ریز فضا‌ها اقدام کردیم. به دلیل قدیمی ساز بودن خانه باید کابینت‌ها و دیوار‌ها اصلاح می‌شدند. مخصوصا یکی از دیوار‌ها که نیاز به بازسازی و اصلاح جدی داشت، چون دیتیل اجرای دیواری که لوله‌های بخاری از درون آن رد شده بود، درست اجرا نشده بود و گرمای لوله‌های بخاری همسایه‌ها در زمستان همیشه باعث ترک خوردن گچ کاری روی دیوار می‌شد. پس تصمیم گرفتیم برای پیشگیری از ترک، دیتیل اجرا نشده را کامل کنیم و از یک دیوار آجری جلوی دیوار وضع موجود استفاده کنیم و این دیوار را تا جایی که آشپزخانه شروع می‌شود، ادامه بدهیم و میز نهارخوری را هم در این فضا طراحی کنیم.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

مورد دیگری که انجام شد، تبدیل آبگرمکن گازی به پکیج بود. این مسئله باعث شد از آنجایی که دوست داشتیم لوله کشی شوفاژ توکار باشد، کف خانه هم کنده و روی آن لمینیت شود. سپس با توجه به اینکه جعفر در زمینه چوب فعالیت می‌کند و سلیقه بسیار خوبی در این حیطه دارد، من هم مطمئن بودم طرح و دکوراسیون چوبی که آماده می‌کنم، به بهترین نحو توسط او ساخته می‌شود. به همین دلیل به سراغ طراحی مبلمان اصلی فضا رفتیم. در این مرحله تصمیم گرفتیم برای خانه مان یک اسم انتخاب کنیم "خانه عشق".

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

به طور کلی دوست داشتیم خانه‌ای باشد که در قسمت‌های مختلف آن بتوانیم تبلور عشق به زندگی مشترکمان را ببینیم. ابتدا طراحی دکوراسیون چوبی آشپزخانه انجام شد، چون در پلان خانه مهمترین قسمت بود و کاملا از نشیمن دید داشت. مرحله بعد خرید متریال این طراحی بود. چون تصمیم داشتیم آشپزخانه را کاملا از چوب بسازیم. سپس در کارگاه شروع به ساختن قسمت‌های مختلفش کردیم. برای در‌ها چوب ملچ را انتخاب کردیم که به نظرمان نقش و نگار و رنگ بسیار زیبایی داشت و برای صفحه روی کابینت هم چوب گردو را انتخاب کردیم که تیره‌تر بود.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

به جای کاشی یا سرامیک بین کابینتی هم از همین چوب گردو استفاده کردیم، چون نتوانستیم کاشی باب میل را در بازار پیدا کنیم و فقط دیوار پشت گاز که امکان داشت حرارت به چوب آسیب بزند را با کاشی سنتی به رنگ مورد علاقه مان یعنی سبز پوشش دادیم. همسرم نصب کاشی پشت گاز را انجام داد و با تعدادی ابزار آماده چوبی هم حد اتصال چوب و کاشی را پوشاند.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

ما تقریبا با وجود مشغله کاری سعی می‌کردیم حتما دو روز آخر هفته (پنج شنبه و جمعه) و در طول هفته یک یا دو روز نیمه وقت زمانمان را خالی کنیم تا بتوانیم برای طراحی و ساخت قسمت‌های مختلف خانه به کارگاه برویم.

باکس‌های کابینت را با ام دی اف معمولی ساختیم، ولی به ساخت در‌ها زمان زیادی اختصاص دادیم، چون باید چوب قاب آن‌ها را از داخل کنده چوب ملچ در می‌آوردیم و با دستگاه گنده گیری چوب به صورت الوار و در نهایت به ابعاد مناسب برش می‌زدیم. برای رنگ کردن چوب‌ها به دلیل آنکه رنگ طبیعی چوب حفظ شود و تغییر نکند، فقط روی آن‌ها یک لایه کیلر مات اضافه شد.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

سپس به سراغ طراحی میزها، مبل، میز عسلی و سرویس خواب که باید حالت اتاق کار هم داشته باشد، رفتیم. ما کتاب‌های زیادی داشتیم و هردو به میز کامپیوتر و میز کار نیازمند بودیم. به همین دلیل یک میزکار و کتابخانه بزرگ در اتاق و سرویس خواب را به صورت تاشو و کمجا طراحی کردیم تا هر وقت نیاز بود با بستن تخت خواب، اتاق تبدیل به یک اتاق کار شود.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

سبک تلفیقی در دکوراسیون چوبی خانه ایرانی

چرا این رنگ و سبک را برای چیدمان انتخاب کرده اید؟

رنگ فیروزه‌ای و سبز رنگ‌های مورد علاقه من و جعفر بود. چون در معماری‌های ایرانی که هر دو به آن علاقه مندیم، وجود دارد و دوست داشتیم خانه‌ای داشته باشیم که رنگ‌های گرم با هم نشینی چوب طبیعی حس زندگی بیشتری به ما بدهد.

آیا برای دکوراسیون خانه روند خاصی را پیش گرفته اید؟

ما دوست داشتیم در خانه از رنگ‌ها و المان‌های ایرانی به همراه متریال طبیعی و نوستالژی استفاده کنیم. در خانه ما کلیه فضا‌ها و مبلمان چه از نظر انتخاب متریال و شیوه، رنگ و نوع ساخت تلفیقی از نظرات هر دویمان بوده است.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

به نظر خودتان کدام ویژگی منزل شما حس خانه بودن به شما می‌دهد؟

دکوراسیون آشپزخانه و دکوراسیون غذاخوری حس خانه بودن بیشتری دارد و معمولا فضای دنجی برای گفتگو برای ما محسوب می‌شود.

داشتن چه فضا یا وسیله‌ای در خانه تان اهمیت زیادی داشت؟

در طرح پلان خانه عشق، آشپزخانه در قسمتی قرار گرفته که کاملا در دید است و ما سعی کردیم حس خوب زنده چوب در تلفیق با طراحی کار آمد را برای لذت بردن خودمان و کسانی که به خانه ما می‌آیند انتخاب کنیم و در تلفیق با یک فضای کاربردی دورهمی، میز ناهارخوری و پنجره چوبی در کنار آن توانسته باشیم به هدفمان برسیم.

تمهیدات لازم برای فضای محدود در دکوراسیون چوبی خانه

بزرگترین چالش یا دردسر در زمان طراحی داخلی منزل شما چه بوده است؟

ما با وجود کمبود بودجه و زمان سعی کردیم تا حد امکان طرح‌هایی که در در ذهن داشتیم را به ثمر برسانیم. (من و جعفر هر دو وام ازدواج و حقوق هایمان را با اشتیاق زیاد برای خرید متریال و ابزارآلات مورد نیاز ساخت خانه عشق هزینه می‌کردیم).

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

برای آنکه با مشکل کمبود فضا کنار بیایید، از چه روشی استفاده کرده اید؟

تلاش کردیم از کمترین فضا بیشترین استفاده را ببریم، سعی کردیم در طراحی ریز آشپزخانه این نکته را رعایت کنیم. با ترکیب مبلمان فضای ناهارخوری و پذیرایی از فضا استفاده کردیم، با طراحی صندلی ثابت کنار میز و صندلی غذاخوری قطعا بیشترین فضا به وجود آمد و پذیرایی کوچک خانه کارآمدتر شد. در تلفیق طراحی نوع سرویس خواب و اتاق کار هم با تخت خواب کمجا و میز کار و کتابخانه و تقسیم بندی کمد‌ها با کمبود فضا کنار آمدیم.

معمولا برای خرید وسایل چه فروشگاه، بازار یا محلی را انتخاب می‌کنید؟

سعی کردیم وسایل را تا حد ممکن خودمان بسازیم و برای خرید چوب به بازار چوب خاوران، فروشگاه چوب فهیمی مراجعه می‌کردیم. به غیر از لوسترها، پارچه‌ها و فرش همه وسایل را خودمان ساختیم.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

وسیله یا فضای مورد علاقه تان در خانه چیست؟ کدام فضا یا وسیله را کمتر از باقی قسمت‌ها دوست دارید؟

دکوراسیون نشیمن و ناهارخوری و پنجره سنتی و گلخانه کوچک کنار آن را دوست داریم. ما همه فضا‌ها و وسایل خانه را با عشق درست کردیم و دوستشان داریم.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

آخرین وسیله‌ای که برای خانه خریده اید، چیست و آن را از کجا تهیه کردید؟

آخرین وسیله‌ای که ساختیم، سه عدد پاف برای کنار میز ناهارخوری به همراه کوسن هایش بوده است.

اگر قرار باشد، وسیله یا چیدمانی را در خانه تغییر دهید، چه چیزی را انتخاب می‌کنید؟

شاید یک تا دو سال دیگر فرم طراحی مبلمان را تغییر بدهیم.

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

وسایل و لوازم در دکوراسیون چوبی اتاق نشیمن

مبلمان: ساخت پایه‌ها توسط خودمان حدود ۴۰۰ هزار تومان در سال ۱۳۹۶، نشیمن مدل چستر به همراه خرید پارچه و اجرت کار لمسه کوبی حدود ۱.۸ میلیون تومان در سال ۱۳۹۶

میز تلویزیون: ساخته شده توسط خودمان

میز جلو مبلی: ساخته شده توسط خودمان

میز و صندلی غذاخوری: ساخته شده توسط خودمان

لوستر: خرید از لاله زار، حدود ۴۰۰ هزار تومان

فرش: دو عدد ۴.۵ متری و دو عدد ۱.۵ متری، مجموعا حدود ۱.۵ میلیون تومان

پرده: خرید از محله مولوی، حدود ۴۰۰ هزار تومان

گیاهان و گلدان ها: هدیه از طرف مادر‌ها

گیاه و گلدان بامبو: حدود ۱۷۵ هزار تومان

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

دکوراسیون چوبی سفید در اتاق خواب دو نفره

سرویس خواب: ساخته شده توسط خودمان

لوستر: خرید از لاله زار خرید کردیم، به همراه لوستر پیش ورودی و آشپزخانه حدود ۵۰۰ هزار تومان

تشک: از خیابان جمهوری

روتختی: خرید پارچه از یک پارچه فروشی در محله صادقیه حدود ۸۰۰ هزار تومان، دوخت توسط مادر همسرم

کتابخانه: ساخته شده توسط خودمان

بازسازی سرویس بهداشتی

کابین زیر روشویی: ساخته شده توسط خودمان

سنگ کاسه: حدود ۳۰۰ هزار تومان در سال ۱۳۹۷

شیرآلات: خرید از خیابان خیام، حدود ۷۰۰ هزار تومان

کاشی: خرید از خیابان زمزم، حدود ۱ میلیون تومان

دکوراسیون چوبی، بازسازی و چیدمان خانه ۶۰ متری زوج جوان تهرانی!

با تجربه‌هایی که به دست آورده اید، توصیه شما به مخاطبان چیست؟

بیشترین تجربه‌ای که کسب کردیم تجربه ساخت لوازم منزلمان است و به کسانی که امکان انجام این کار را دارند، پیشنهاد می‌دهم حتما هر دو نفرشان به صورت مشترک این کار را انجام بدهند، زیرا باعث می‌شود لذت استفاده از وسایل، نگهداری و مراقبت کردن از آن‌ها برایشان چندین برابر شود. البته در هزینه‌ها صرفه جویی بسیاری می‌شود. اگر قرار بود ما این وسایل را به صورت آماده بخریم، قطعا سه یا شاید چهار برابر هزینه‌ای که صرف شد باید پول خرج می‌کردیم. به طور کلی اگر هزینه و لذت ساخت وسایل را در دو کفه ترازو قرار بدهیم، لذت ساخت وسایل سنگینی می‌کند.

انتشار یافته: 43
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:15 - 1398/11/13
فقط اشپزخانه را خوشم امد .
از دورتادور کمد بالای تخت اصلا خوشم نیامد .واینکه کلا ۱۰تا عکس بود .۷تاس تکراری بود ...عکاس فازش جیه؟
پاسخ ها
ترانه
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
بسیار زیبا پر از سلیقه شخصی...حیف که همچین زوج هنرمندی فضای بزرگتری برای هنرنمایی در اختیار نداشتن
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1398/11/13
مبارکشون باشه ازطراحی اشپزخونه خوشم اومد
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1398/11/13
سلام خیلی قشنگ بود مبارکشون باشه
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1398/11/13
اولا اینکه خونشون شبیه قهوه خونه یا کافی شاپه. دنج نیست. بعد چرا فرش رو کردن زیر تخت؟!
پاسخ ها
Sami
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
دقیقا
شبیه قهوه خونه است
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
مدل تخت خوابشون تاشو
دقت کن عزیزم،تخت که میدن بالا ،فرش پیداس
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
تخت کمجا هست ، میره روی دیوار در طول روز
بدون نام
United Arab Emirates
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۳
تختش تا شو بود
Iran, Islamic Republic of
13:12 - 1398/11/13
این همه پول خرج میکرد خونه بزرگتر میخریدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
کیفیت خونه مهمتر ار ابعادشه.
چه فایده داره خونه بزرگتر باشه ولی دوست داشتنی نباشه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
این چیزها کاملا سلیقه ایه. قرار نیست همه یک نظر داشته باشن
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1398/11/13
احسنت به این زوج هنرمند ایران زمین.
Iran, Islamic Republic of
13:15 - 1398/11/13
خیلی عای بود.دنج و آرامش بخش
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1398/11/13
بابا قهوه خانه ی سنتی که نیست
این چه وضعیه؟
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1398/11/13
عالی بود
بسیار انرژی مثبت گرفتم
مبارکشون باشه
Iran, Islamic Republic of
13:36 - 1398/11/13
روح نواز بود. آشپزخانه هم شیک
Iran, Islamic Republic of
14:03 - 1398/11/13
طراحی آشپزخونه خوب خیلی خوب بود. ولی رنگ و مدل مبل به کل فضای خونه نمیومد.
برای کمبود جا تو اتاق خواب هم کمد تخت خواب شو فکر خوبی بود.
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1398/11/13
بسیارزیبا،واقعا لذت بردم،یکم رنگ تو اتاق خواب داشتن بهتر بود،فرش زیر تخت هم کارایی نداره،آشپزخانه واقعا زیبا بود
پاسخ ها
کیانا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
تو تختای کم جا چون میله تعبیه شده رو تخت زیر اون میله باید فرش بره تا پارکت رو خط نندازه
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1398/11/13
به نظر من فرش زیباییه اتاقه. باید تو چشم باشه نه اینکه زیر تخت خواب چیزی ازش معلوم نباشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
تخت خواب تاشو بود. در طول روز تخت خواب رو که میدن بالا فرش مشخص میشه
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1398/11/13
یه قلیون عربی بذاری توش حله..خخخ
شوخی بود...
ارزوی موفقیت براشون و اینکه هر کس صلیقه یی داره اگر ارامش میده بهشون چ خوب و خوش ب حالشون....و اینکه زیبا هم هست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۴
سلیقه البته"-)
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1398/11/13
زیبا بود از اینکه همه چیز رو خودشون درست کردند خوسم اومد
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1398/11/13
مبل مثل یه وصله ی ناجور توی خونه به نظر میرسید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۶
منم موافقم
به نظرم اگه رنگ گرم تری مل زرد یا خردلی یا طیفی از سبز بود بهتر میشد
ولی خب حتما دلیلی داشته که این رو انتخاب کردن
مبارکشون باشه
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1398/11/13
خیلی زیبا بود و حس خوبی داشت کاش عکسهای بیشتری میگذاشتین
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1398/11/13
خونه شیک وقشنگی بود مبارکشون باشه به خوشی توش زندگی کنن فقط چقد عکس تکراری گذاشته بودین مبلها هم به خونه نمیومد
Iran, Islamic Republic of
20:52 - 1398/11/13
دکوراسیون بیشتر روستیک بود تا مدرن ولی خوب بود مبارکشون باشه
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1398/11/13
طراحی بسیار زیباست ، اما ایفون روی دیوار پشت مبله ، چطوری میخوان استفاده کنن؟! ... کاش یک پنحره نورگیر هم داشت ...بنظرم با نور میشه این فضای چوبی رو خیلی رویایی تر کرد
Canada
04:27 - 1398/11/14
مسلما سلیقه یه نظر کاملا شخصی و منحصر به فرد هستش.
ولی در مورد این هفته قابل توجه ترین نکته تلاش و هنر این دو هموطن گلمون برای ساخت خونه دلخواه شون هست و البته صداقت زیبایی که در گفتارشون کاملا حس می شد...
ای کاش های زیادی در مورد تصاویر وجود داشت. با خواندن متن مشتاق دیدن میز تلویزیون و عسلی ها بودم که متاسفانه فقط در یک تصویر آن هم با زاویه بسیار نامناسب نمایش داده شده بود...
Iran, Islamic Republic of
08:59 - 1398/11/14
خونه ای با انرژی مثبت خیلی عالی و شیک و ساده و پرانرژی
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1398/11/14
شبیه قهوه خونه بود اتفاقا من فقط از اتاق خواب خوشم اومد دوست دارم کمد زیاد داشته باشم چون خونه ما کمداش خیلی کمه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
شرکت هوش و دانش سپهر_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
دکتر صالحی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
روانشناسی مرهم_ فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر