ویسی: پیکان در لیگ می‌ماند
۹۵۷۴۹۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
۴۶۴۴ 
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: خیلی‌ها می‌خواستند به این تیم بیایند که شانس به من رو کرد.

خبرگزاری فارس: عبدالله ویسی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد از اینکه فرکی استعفا داد، صحبتی که با مدیریت داشتم تیم را خوب دیدم. تیم فرکی همیشه خوب و قابل احترام بوده و از او تشکر می‌کنم. خیلی‌ها می‌خواستند به این تیم بیایند که شانس به من رو کرد.

وی افزود: من خوشحالم که به لیگ برتر برگشتم. گزینه‌های دیگری هم بودند که برنامه‌های من مورد قبول واقع شد. امیدوارم همه کمک کنند تیم نتایج خوبی با سابقه پیکان در لیگ داشته باشیم.

ویسی درباره شرایط بازیکنان تیم پیکان، خاطرنشان کرد: شرایط تیم از نظر بازیکن خوب است و در همه پست‌ها بازیکن شناخته شده، خوب و قابل احترام حضور دارد. از نظر نتایج آنچه که باید نشد و من برای این کار آمدم. شاید مسائلی بوده که آقای فرکی تحمل نکرد و بیرون رفت. او می‌توانست روند رو به بالایی داشته باشد که نشد.

سرمربی جدید پیکان یادآور شد: پیکان تیم قابل احترامی است. من دانسته به پیکان آمدم و شرایط را بررسی کرده بودم. بچه‌ها را کاملا می‌شناختم. ۷ بازیکنی که در تیم شاهین بوشهر مد نظر من بودند به اینجا آمدند. بچه‌ها را می‌شناسم امیدوارم در لیگ قابل احترام بازی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که پیکان در لیگ می‌ماند، خاطرنشان کرد: شک نکنید. هر مربی دیگری می‌آمد می‌دانست تیم در لیگ می‌ماند وگرنه هیچ مربی دوست ندارد خودش را خراب کند. ۱۵ گزینه بودند که همه امیدوارم بودند تیم در لیگ بماند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج