فداکاری کاپیتان اینتر برای رسیدن به دربی
۹۵۷۶۸۱
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۹
۶۱۱۷
سمیر هندانوویچ، کاپیتان اینتر امیدوار است بازی روز یکشنبه در مقابل میلان را از دست ندهد.

ورزش سه: سمیر هندانوویچ چندی قبل دچار مصدومیت از ناحیه انگشت دست چپ شد و در دیدار ابتدای هفته اینتر نیز این بادلی بود که در ترکیب ثابت آنها قرار گرفت. اگرچه باشگاه اینتر شکستگی انگشت کوچک دست چپ او را تایید کرده است، اما او در تلاش برای یاری رساندن به تیمش است.

گزارش ها حاکی از این است که این دروازه بان باید به مدت سه الی چهار هفته از میادین دور باشد، اما سمیر هندانوویچ همه تلاش خود را برای رسیدن به دربی دلامدونینا خواهد کرد. اینتر در بازی رفت با دو گل موفق به غلبه بر روسونری شد، اما میلان طی هفته های اخیر با استفانو پیولی و زلاتان متحول شده و به دنبال انتقام شکست چند هفته قبل است.

فداکاری کاپیتان اینتر برای رسیدن به دربی

قرار است سمیر هندانوویچ طی چند روز آینده با دستکش محافظی روی انگشت در تمرینات شرکت کرده تا ببیند امکان قرار گرفتن در ترکیب برایش وجود دارد یا خیر. در شرایط فعلی، غیبت کاپیتان نراتزوری بدترین خبر ممکن برای آنتونیو کونته خواهد بود.

اینتر طی سه هفته آتی سه دیدار سرنوشت ساز پیش رو دارد و ممکن است سرنوشت فصل در همین مقطع مشخص شود. اینتر ابتدا هفته بعد به مصاف میلان رفته، بعد باید مقابل لاتزیو صف آرایی کند و در نهایت آنها در تاریخ اول مارچ در تورین مهمان یوونتوس خواهند بود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج