چرا انتقال کریستن اریکسن به یوونتوس منتفی شد؟
۹۵۷۶۸۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۴
۴۳۲۷
انتقال کریستن اریکسن به اینتر در واقع پاسخ انتقال دژان کولوسفسکی به یوونتوس بود.

ورزش سه: کریستن اریکسن همیشه بازیکن مورد علاقه فابیو پاراتیچی بوده و یوونتوس تمایل زیادی به جذب این هافبک دانمارکی داشته است، اما در نهایت این اینتر بود که موفق شد گوی سبقت را ربوده و شاید بهترین خرید زمستانی در بین کل تیم هایی اروپایی را انجام دهد.

اما کالچومرکاتو در گزارشی مدعی شد انتقال دژان کولوسفسکی، هافبک سوئدی پارما به یوونتوس، نقطه عطف منتفی شدن حضور اریکسن در تورین بوده است. اینتر علاقه زیادی به جذب دژان کولوسفسکی داشت و تا آستانه خرید او نیز پیش رفت، اما در نهایت این یووه بود که در اوایل فصل نقل و انتقالات زمستانی موفق به خرید او شد.

مدیران اینتر که از این اتفاق غافلگیر شده بودند، تصمیم گرفتند پاسخی قاطع و محکم به یوونتوس داده و دیگر هدف آنها را جذب کنند. در واقع بیانکونری آماده مذاکره و عقد قرارداد با کریستن اریکسن بود، اما این بار اینتر موفق تر عمل کرده و با مذاکرات فشرده با مدیران تاتنهام، موفق شد مقدمات جذب اریکسن و انتقال او به مه آتزا را فراهم کند.

در واقع اینتر خبر داشت اگر در همین زمستان انتقال اریکسن را نهایی کند، یوونتوس در تابستان بعد از شانس بیشتری برای خرید رایگان این هافبک ارزشمند برخورد خواهد بود و اتفاقات سالهای اخیر نیز موید اثبات این فرضیه می باشد. پس اینتر قبول کرد برای بازیکنی که قراردادش با تاتنهام چند ماه دیگر به اتمام می رسید، 20 میلیون یورو پرداخت کرده و زودتر از یوونتوس او را جذب کند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج