فرناندس: رونالدو گفت به یونایتد برو
۹۵۸۰۷۵
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۲
۲۲۴۵
برونو فرناندس ستاره پرتغالی که اخیرا از اسپورتینگ لیسبون به منچستریونایتد منتقل شده می‌گوید پیش از این انتقال با کریستیانو رونالدو صحبت کرده و به تشویق کریستیانو با این انتقال موافقت کرده است.

ورزش سه: برونو فرناندس ستاره پرتغالی هفته پیش باشگاه سابقش اسپورتینگ لیسبون را ترک کرده و در یک قرارداد بزرگ به منچستریونایتد پیوست. او در این انتقال همان مسیری را طی کرده است که کریستیانو رونالدوی جوان در سال 2003 طی کرده بود.

برونو فرناندس در اولین مصاحبه رسمی خود به عنوان بازیکن یونایتد می‌گوید در جوانی و نوجوانی با نگاه کردن بازی‌های رونالدو در لیگ برتر عاشق و شیفته فوتبال و کریستیانو شده است. او همچنین فاش کرد که پیش از این انتقال با رونالدو صحبت کرده و به توصیه او تصمیم خود را برای انتقال به منچستریونایتد گرفته است.

فرناندس در گفتگو با وبسایت رسمی یونایتد گفت:" بله من درباره منچستریونایتد با رونالدو صحبت کردم. او چیزهای خوبی از یونایتد گفت. کریستیانو به من گفت در یونایتد برای اولین بار زندگی در رویایش را تجربه کرده و به یک بازیکن خوب تبدیل شده است. به نظرم کریس از انتقال من به این تیم راضی است".

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج