رقم قرارداد اسکوچیچ پس از امضا مشخص می‌شود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۵۸۶۱۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
۹۶۵۳
علوی:
سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: رقم قرارداد اسکوچیچ پس از امضای آن اعلام می‌شود.

خبرگزاری فارس: امیر مهدی علوی در گفتگوی زنده با شبکه ورزش در خصوص انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران اظهار داشت: گزینه هایی برای سرمربیگری تیم ملی مطرح بودند. برانکو جزو گزینه ها بود اما با تیم ملی عمان کارش را نهایی کرد.

گزینه‌های داخلی هم بودند و طبق مذاکرات، با امیر قلعه‌نویی مذاکرات نهایی صورت گرفت اما چون باید سپاهان را به همراه سه تیم استقلال، پرسپولیس و شهرخودرو در لیگ قهرمانان آسیا ببینیم و موفقیت سپاهان ایران هم موفقیت فوتبال ما است این اتفاق نهایی نشد. انشاءالله در دور گروهی هر چهار تیم ایرانی حضوری پر قدرت داشته باشند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال ادامه داد: به همین خاطر در جلسه روز سه شنبه مبانی مذاکرات مورد بررسی قرار گرفت و یکی دیگر از گزینه‌ها را بررسی کردیم.

مربی تیم ملی یک مربی ایرانی تلقی می‌شد اما با اعلام رسمی کارخانه فولاد مبارکه و باشگاه سپاهان که اعلام کردند جدایی قلعه‌نویی ممکن نیست، برگزاری جلسه فنی فدراسیون با حضور حیدر بهاروند سه‌شنبه انجام شد.

این جلسه روز چهارشنبه نیز ادامه داشت، روز پنجشنبه گزینه بعدی مورد بررسی قرار گرفت و اسکوچیچ در جلسه حضور پیدا کرد. او ۹۰دقیقه صحبت کرد و برنامه‌های خودش را ارائه داد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال افزود: در مورد رزومه ۸ سال حضور اسکوچیچ در فوتبال ایران گذشته اخبار خوبی توسط رسانه‌ها ارائه شد. نظر کمیته فنی فدراسیون روی او مثبت بود و نظرات اعضای هیئت رئیسه هم اخذ شد و در نهایت سرمربی تیم ملی ساعت ۱۲ روز گذشته به صورت رسمی معرفی شد.

او نیز بلافاصله کار خودش را آغاز کرد. امروز هم در بازی سایپا و پارس جنوبی حاضر شد و فردا هم در فدراسیون و مرکز ملی فوتبال جلساتی در مورد امور اجرایی برگزار می‌شود که اسکوچیچ در آنها حضور خواهد داشت و انشاءالله در این ۴۷-۴۸ روز این روند ادامه داشته باشد تا اتفاق خوبی برای تیم ملی بیفتد.

علوی در مورد قرارداد 140 هزار دلاری اسکوچیچ و صنعت نفت و اینکه آیا در این خصوص ارتباط مالی بین فدراسیون و باشگاه صنعت نفت برقرار می‌شود، گفت: طی دو روز گذشته مذاکراتی بین حیدر بهاروند و مدیران صنعت نفت برگزار شد، فردا هم نشست تخصصی تری در حوزه مباحث مالی و قراردادی برگزار می‌شود تا موارد مورد توجه قرار بگیرند.

وی در خصوص رقم واقعی قرارداد اسکوچیچ با فدراسیون تصریح کرد: در این زمینه ارقام مختلفی در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده و اجازه بدهید بعد از امضای قرارداد آن را اعلام کنیم. بنای ما بر شفاف سازی است و تمام جزئیات دیده شده انشاالله به اطلاع مردم خواهد رسید.

علوی در مورد اینکه فدراسیون قرار بود سرمربی ایرانی انتخاب کند و حالا چه پاسخی برای منتقدین دارد، اظهار داشت: بعد از جلسه هجدهم دی قرار بود که سرمربی تیم ملی، ایرانی باشد.

تا دوشنبه و سه شنبه هفته جاری هم همین قرار بود اما فضای ملی در جای دیگری هم مطرح بود که تیم‌ها باید به رقابت با تیم‌های خارجی بروند و فدراسیون در کنار باشگاه سپاهان نمی‌خواست در آن فضا خدشه‌ای وارد شود.

سخنگوی فدراسیون در مورد سفر ابراهیم‌ شکوری به مقر فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) تصریح کرد: سفر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال که روز چهارشنبه انجام شد و ان شاالله فردا بر می گرد. او در این دیدارها درباره موضوع انتقال مطالبات فدراسیون مباحث مفصلی داشته تا انشاالله این مسئله حل شود و در مورد آن به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دیاکو_فوتر داخلی
دکتر عارفی - فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222