رقم قرارداد اسکوچیچ پس از امضا مشخص می‌شود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۵۸۶۱۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
۹۶۶۷
علوی:
سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: رقم قرارداد اسکوچیچ پس از امضای آن اعلام می‌شود.

خبرگزاری فارس: امیر مهدی علوی در گفتگوی زنده با شبکه ورزش در خصوص انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران اظهار داشت: گزینه هایی برای سرمربیگری تیم ملی مطرح بودند. برانکو جزو گزینه ها بود اما با تیم ملی عمان کارش را نهایی کرد.

گزینه‌های داخلی هم بودند و طبق مذاکرات، با امیر قلعه‌نویی مذاکرات نهایی صورت گرفت اما چون باید سپاهان را به همراه سه تیم استقلال، پرسپولیس و شهرخودرو در لیگ قهرمانان آسیا ببینیم و موفقیت سپاهان ایران هم موفقیت فوتبال ما است این اتفاق نهایی نشد. انشاءالله در دور گروهی هر چهار تیم ایرانی حضوری پر قدرت داشته باشند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال ادامه داد: به همین خاطر در جلسه روز سه شنبه مبانی مذاکرات مورد بررسی قرار گرفت و یکی دیگر از گزینه‌ها را بررسی کردیم.

مربی تیم ملی یک مربی ایرانی تلقی می‌شد اما با اعلام رسمی کارخانه فولاد مبارکه و باشگاه سپاهان که اعلام کردند جدایی قلعه‌نویی ممکن نیست، برگزاری جلسه فنی فدراسیون با حضور حیدر بهاروند سه‌شنبه انجام شد.

این جلسه روز چهارشنبه نیز ادامه داشت، روز پنجشنبه گزینه بعدی مورد بررسی قرار گرفت و اسکوچیچ در جلسه حضور پیدا کرد. او ۹۰دقیقه صحبت کرد و برنامه‌های خودش را ارائه داد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال افزود: در مورد رزومه ۸ سال حضور اسکوچیچ در فوتبال ایران گذشته اخبار خوبی توسط رسانه‌ها ارائه شد. نظر کمیته فنی فدراسیون روی او مثبت بود و نظرات اعضای هیئت رئیسه هم اخذ شد و در نهایت سرمربی تیم ملی ساعت ۱۲ روز گذشته به صورت رسمی معرفی شد.

او نیز بلافاصله کار خودش را آغاز کرد. امروز هم در بازی سایپا و پارس جنوبی حاضر شد و فردا هم در فدراسیون و مرکز ملی فوتبال جلساتی در مورد امور اجرایی برگزار می‌شود که اسکوچیچ در آنها حضور خواهد داشت و انشاءالله در این ۴۷-۴۸ روز این روند ادامه داشته باشد تا اتفاق خوبی برای تیم ملی بیفتد.

علوی در مورد قرارداد 140 هزار دلاری اسکوچیچ و صنعت نفت و اینکه آیا در این خصوص ارتباط مالی بین فدراسیون و باشگاه صنعت نفت برقرار می‌شود، گفت: طی دو روز گذشته مذاکراتی بین حیدر بهاروند و مدیران صنعت نفت برگزار شد، فردا هم نشست تخصصی تری در حوزه مباحث مالی و قراردادی برگزار می‌شود تا موارد مورد توجه قرار بگیرند.

وی در خصوص رقم واقعی قرارداد اسکوچیچ با فدراسیون تصریح کرد: در این زمینه ارقام مختلفی در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده و اجازه بدهید بعد از امضای قرارداد آن را اعلام کنیم. بنای ما بر شفاف سازی است و تمام جزئیات دیده شده انشاالله به اطلاع مردم خواهد رسید.

علوی در مورد اینکه فدراسیون قرار بود سرمربی ایرانی انتخاب کند و حالا چه پاسخی برای منتقدین دارد، اظهار داشت: بعد از جلسه هجدهم دی قرار بود که سرمربی تیم ملی، ایرانی باشد.

تا دوشنبه و سه شنبه هفته جاری هم همین قرار بود اما فضای ملی در جای دیگری هم مطرح بود که تیم‌ها باید به رقابت با تیم‌های خارجی بروند و فدراسیون در کنار باشگاه سپاهان نمی‌خواست در آن فضا خدشه‌ای وارد شود.

سخنگوی فدراسیون در مورد سفر ابراهیم‌ شکوری به مقر فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) تصریح کرد: سفر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال که روز چهارشنبه انجام شد و ان شاالله فردا بر می گرد. او در این دیدارها درباره موضوع انتقال مطالبات فدراسیون مباحث مفصلی داشته تا انشاالله این مسئله حل شود و در مورد آن به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی بانو_فوتر2