رقم قرارداد اسکوچیچ پس از امضا مشخص می‌شود
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۵۸۶۱۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹
۹۶۷۹
علوی:
سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: رقم قرارداد اسکوچیچ پس از امضای آن اعلام می‌شود.

خبرگزاری فارس: امیر مهدی علوی در گفتگوی زنده با شبکه ورزش در خصوص انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران اظهار داشت: گزینه هایی برای سرمربیگری تیم ملی مطرح بودند. برانکو جزو گزینه ها بود اما با تیم ملی عمان کارش را نهایی کرد.

گزینه‌های داخلی هم بودند و طبق مذاکرات، با امیر قلعه‌نویی مذاکرات نهایی صورت گرفت اما چون باید سپاهان را به همراه سه تیم استقلال، پرسپولیس و شهرخودرو در لیگ قهرمانان آسیا ببینیم و موفقیت سپاهان ایران هم موفقیت فوتبال ما است این اتفاق نهایی نشد. انشاءالله در دور گروهی هر چهار تیم ایرانی حضوری پر قدرت داشته باشند.

سخنگوی فدراسیون فوتبال ادامه داد: به همین خاطر در جلسه روز سه شنبه مبانی مذاکرات مورد بررسی قرار گرفت و یکی دیگر از گزینه‌ها را بررسی کردیم.

مربی تیم ملی یک مربی ایرانی تلقی می‌شد اما با اعلام رسمی کارخانه فولاد مبارکه و باشگاه سپاهان که اعلام کردند جدایی قلعه‌نویی ممکن نیست، برگزاری جلسه فنی فدراسیون با حضور حیدر بهاروند سه‌شنبه انجام شد.

این جلسه روز چهارشنبه نیز ادامه داشت، روز پنجشنبه گزینه بعدی مورد بررسی قرار گرفت و اسکوچیچ در جلسه حضور پیدا کرد. او ۹۰دقیقه صحبت کرد و برنامه‌های خودش را ارائه داد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال افزود: در مورد رزومه ۸ سال حضور اسکوچیچ در فوتبال ایران گذشته اخبار خوبی توسط رسانه‌ها ارائه شد. نظر کمیته فنی فدراسیون روی او مثبت بود و نظرات اعضای هیئت رئیسه هم اخذ شد و در نهایت سرمربی تیم ملی ساعت ۱۲ روز گذشته به صورت رسمی معرفی شد.

او نیز بلافاصله کار خودش را آغاز کرد. امروز هم در بازی سایپا و پارس جنوبی حاضر شد و فردا هم در فدراسیون و مرکز ملی فوتبال جلساتی در مورد امور اجرایی برگزار می‌شود که اسکوچیچ در آنها حضور خواهد داشت و انشاءالله در این ۴۷-۴۸ روز این روند ادامه داشته باشد تا اتفاق خوبی برای تیم ملی بیفتد.

علوی در مورد قرارداد 140 هزار دلاری اسکوچیچ و صنعت نفت و اینکه آیا در این خصوص ارتباط مالی بین فدراسیون و باشگاه صنعت نفت برقرار می‌شود، گفت: طی دو روز گذشته مذاکراتی بین حیدر بهاروند و مدیران صنعت نفت برگزار شد، فردا هم نشست تخصصی تری در حوزه مباحث مالی و قراردادی برگزار می‌شود تا موارد مورد توجه قرار بگیرند.

وی در خصوص رقم واقعی قرارداد اسکوچیچ با فدراسیون تصریح کرد: در این زمینه ارقام مختلفی در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده و اجازه بدهید بعد از امضای قرارداد آن را اعلام کنیم. بنای ما بر شفاف سازی است و تمام جزئیات دیده شده انشاالله به اطلاع مردم خواهد رسید.

علوی در مورد اینکه فدراسیون قرار بود سرمربی ایرانی انتخاب کند و حالا چه پاسخی برای منتقدین دارد، اظهار داشت: بعد از جلسه هجدهم دی قرار بود که سرمربی تیم ملی، ایرانی باشد.

تا دوشنبه و سه شنبه هفته جاری هم همین قرار بود اما فضای ملی در جای دیگری هم مطرح بود که تیم‌ها باید به رقابت با تیم‌های خارجی بروند و فدراسیون در کنار باشگاه سپاهان نمی‌خواست در آن فضا خدشه‌ای وارد شود.

سخنگوی فدراسیون در مورد سفر ابراهیم‌ شکوری به مقر فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) تصریح کرد: سفر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال که روز چهارشنبه انجام شد و ان شاالله فردا بر می گرد. او در این دیدارها درباره موضوع انتقال مطالبات فدراسیون مباحث مفصلی داشته تا انشاالله این مسئله حل شود و در مورد آن به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو