تعرض به زن همسایه پس از مصرف مواد مخدر
۹۵۹۴۵۱
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۲
۳۶۹۹۸
زن جوان به مأموران گفت: صبح خیلی زود بود و شوهرم سر کار رفته بود. من هم در خانه خواب بودم که یک‌دفعه متوجه حضور یک نفر در اتاق خواب خانه‌ام شدم. مرد به من حمله و آزار و اذیت کرد و بعد هم از خانه بیرون رفت.

شرق: مردی سابقه‌دار که بعد از مصرف مواد وارد خانه زن همسایه شده و به او تعرض کرده بود، به‌زودی در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه می‌رود.

متهم که جوانی ۳۳ ساله است، دو هفته قبل با شکایت زنی جوان بازداشت شد.

زن جوان به مأموران گفت: صبح خیلی زود بود و شوهرم سر کار رفته بود. من هم در خانه خواب بودم که یک‌دفعه متوجه حضور یک نفر در اتاق خواب خانه‌ام شدم. مرد به من حمله و آزار و اذیت کرد و بعد هم از خانه بیرون رفت. او مرد همسایه بود و من چهره‌اش را به‌وضوح دیدم.

زن جوان به پزشکی قانونی فرستاده شد و متخصصان در گزارشی اعلام کردند او مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. به این ترتیب، با شکایت این زن و شوهرش، مرد همسایه بازداشت شد.

متهم در بازجویی‌ها تعرض به زن جوان و ورود به عنف را قبول کرد و گفت: من به مواد مخدر اعتیاد دارم. مدتی بود که موادفروش محل یک ماده جدید آورده بود که به من داد تا امتحان کنم. از وقتی آن مواد را مصرف کردم، در حال خودم نبودم.

با اینکه یک هفته قبل از حادثه مواد مصرف کرده بودم، اما همچنان در هپروت بودم. مرد موادفروش گفته بود این مواد به دلیل ماندگاری زیادی که دارد، به‌صرفه است و به همین دلیل هم من از آن استفاده کردم.

متهم در ادامه گفت: شب حادثه تا نزدیکی‌های صبح نخوابیدم هوا گرگ‌ومیش بود که تصمیم گرفتم به خانه همسایه بروم. از دیوار به داخل خانه آن‌ها پریدم.

شوهر زن که البته دوستم هم بود، در خانه نبود. وارد منزل شدم و به زن تعرض کردم. وقتی داشتم این کار را می‌کردم، اصلا در حال خودم نبودم. نمی‌دانم چرا در آن لحظه کنترلم را از دست دادم. من برای شوهر زن شاکی که دوستم بود، احترام زیادی قائل بودم و رفاقت چندین‌ساله با هم داشتیم. هر وقت خانه نبودم، همسرم را به او می‌سپردم و از کاری که کردم، بسیار پشیمان هستم.

متهم درباره اینکه از چه زمانی مواد مصرف می‌کند، گفت: ۱۴ سال قبل وقتی نوجوان بودم من را به اتهام قتل نزدیک‌ترین دوستم بازداشت کردند. من و سعید سال‌های زیادی بود که با هم دوست بودیم. وقتی او کشته شد، من خیلی حالم بد شد.

پلیس چندین نفر را به اتهام قتل او بازداشت کرد و با توجه به شکایت پدرومادرش من هم یکی از متهمان بودم. چندین ماه بازداشت بودم و بعد هم محاکمه شدم، اما چون مدرکی علیه من نبود، مرا آزاد کردند و از اتهام قتل دوستم تبرئه شدم. اما خاطره آنچه در آن مدت اتفاق افتاده بود، من را رها نکرد.

برای اینکه بتوانم اتفاقات آن زمان را فراموش کنم به سمت مواد رفتم. اول فکر می‌کردم اگر تفننی مواد مصرف کنم، حالم کمی خوب شود، اما بعد از مدتی چنان به مواد وابسته شدم که دیگر نتوانستم ترک کنم.

این مرد ادامه داد: وقتی ازدواج کردم سعی کردم با تشکیل زندگی اتفاقی که برایم افتاده بود را فراموش کنم، اما نشد، با این حال، همسرم کنارم ماند و طلاق نگرفت. متهم درباره اینکه آیا با همسرش مشکلی داشت که دست به چنین کاری زد، گفت: همسرم زن بسیار خوبی است. ب

 اینکه من اعتیاد دارم و گاهی او را هنگام خماری اذیت می‌کنم، اما تحمل می‌کند و چیزی نمی‌گوید. زمانی که من به خانه زن همسایه رفتم، همسرم در خانه خواب بود و متوجه نشد که من چه می‌کنم. ما هیچ مشکلی با هم نداریم و زندگی خوبی داریم. مشکل من این بود که نمی‌توانستم ماجرایی را که ۱۴ سال قبل برایم رخ داده بود، فراموش کنم.

ضمن اینکه وقتی خیلی بچه بودم پدر و مادرم را از دست دادم و همیشه تنها زندگی می‌کردم و کسی را نداشتم که دلداری‌ام بدهد. در نوجوانی در یک کارگاه مشغول به کار شدم تا تراش‌کاری یاد بگیرم البته تراش‌کار خوبی هم هستم و شغلم را دوست داشتم، اما بعد از اینکه معتاد شدم دیگر به من کار ندادند و مجبور شدم با موادفروشی امرار معاش کنم.

با تکمیل تحقیقات ابتدایی و ارسال پرونده به شعبه ۹ دادگاه کیفری استان تهران، به‌جز زن جوان که مجازات متهم را درخواست کرد، شوهر او نیز شکایتی به دادگاه ارائه داد و گفت: بعد از اینکه متهم به همسرم تجاوز کرد، همسرم حالت عادی ندارد. او هر شب از خواب می‌پرد.

او می‌ترسد در خانه تنها بماند و زندگی‌اش خیلی سخت شده است. مدام گریه می‌کند و زندگی برای ما تلخ شده است. من درخواست مجازات دارم تا شاید حال همسرم کمی بهتر شود.

بعد از گفته‌های شکات پرونده و بازجویی از متهم، پرونده برای محاکمه در دادگاه آماده شد و متهم به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 54
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
04:36 - 1398/11/21
خیلی غلط کردی که مواد گفته خودت اونچنانی بزنی که از حالت انسانی به حیوانی تبدیل بشی و طبق گفته خودت به نزدیکترین دوستت خیانت کنی.بی شرف تو را واجب هست اعدام کنند.تا درس عبرتی بشه برای نالوتیها و نامردها.
پاسخ ها
یک ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
چرا درهای خونه بی چاک و بسته ؟ ما ۲ تا قفل میزنیم به در خونه .
Iran, Islamic Republic of
06:11 - 1398/11/21
اعدام این .. واجب است
پاسخ ها
شش ساله شمال
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
چخبره.خدایاخودت برسان.
Iran, Islamic Republic of
06:24 - 1398/11/21
با حرفهایی که گفته میشه متوجه شد و اطمینان داشت که قتل دوستش کار خودش بوده...بخاطر همین عذاب وژدان داشته و به مواد روی اورده...وحالا ام که به زن بهترین دوستش تجاوز کرده واقعا شرم اور است... ......
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
شاید توبه کند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
معتاده و بیمار ، ازش تعهد بگیرن آزادش کنن شب عیدی
Iran, Islamic Republic of
06:38 - 1398/11/21
این بهانه ها را قبول نکنید میخواست معتاد نشه این متجاوز باید۶ ماه زندان برود وهر روز ضدضربه شلاق بخورد بعد هم اعدام با این بازی گری ها یکی میگه معتاد م یکی بچه بودم مادرم طلاق گرفت یکی میگه پدرم مرد یتیم بزرگ شدم وهزاربامبول دیگه این بهانه ها نباید قبول بشه باید متجاوز شدیدا مجازات بشه که کسی جرئت نکنه از این غلط ها بکنه قاطع و انقلابی متجاوز مجازات بشه
Iran, Islamic Republic of
07:19 - 1398/11/21
توبه گرگ مرگه
Iran, Islamic Republic of
07:25 - 1398/11/21
... کارشو کرده بعد میگه تو حال خودم نبودم
Iran, Islamic Republic of
07:29 - 1398/11/21
بی شرف گردن موادمخدر ننداز
Iran, Islamic Republic of
07:44 - 1398/11/21
این آدم یه کثافت به تمام معناست، قول میدم درجرم قبلیش هم دوستشم خودش کشته. اگه قانونی وجودداشته باشه باید یه همچین آدمایی سریع اعدام بشن.
Iran, Islamic Republic of
07:46 - 1398/11/21
این متهم معلوم است که ۱۴سال پیش هم قتل انجام داده که عذاب وجدان داره ومشخص است که بااین کارهاش اگردرمانشودامکان داره خلافهای دیگری انجام دهدبنابراین کنترلش کنید که خطرناکه
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۳
اعدام شود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۴
فقط ااییداممم
Iran, Islamic Republic of
07:48 - 1398/11/21
ببین اول صبح چه خبری باید بخونیم؛ برترین‌هام هزار بار گفتیم اینا اخبار حوادثه که باب میلت هر خبری رو عشقت میکشه میزاری صفحه اول
-
08:16 - 1398/11/21
چطور بعد از مواد کشیدن حواسش بوده بره زن همسایه تجاوز کنه،پس حواسش بوده
اگه تو حال خودش نبوده چرا نیومده به من تجاوز کنه؟!!
پاسخ ها
عامو
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۲
08/16گرامی و محبوب و فهیم و متواضع کاملاً با سرکار موافقم، و حرف شما را قبول دارم، اگرچه البته صد البته این فرد خائن و تجاوزکار خانم جوان همسایه را. از قبل نشان کرده و معتادان هم آنقدر سمج و لجوج هستن که نگو، همین لجاجت و سمج بودن آنان را معتادانی تبدیل کرده که مُرده متحرک هستن، حالا برخی از کاربران میگن چرا درب را قفل نکرده و چی و چی، این آدم معتاد اگر هم از راه کاریز توالت شده بود می اومد، در پایان هم حرفی زده، که اکثر مرد ها پس از همبستری با زن قانونی و شرعی و عرفی خود چندین ثانیه بعد پشیمان و نادم می باشند، اما اگر قانون عادلانه باشد بجز حکم اعدام حکم دیگری جایز و روا نیست، تا درس عبرتی برای بد انديشان و حرامیان جنایتکار باشد و دیگران را بخطر نیاندازند، ببخشید طولانی شد،
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1398/11/21
من اینچیزا برام مهم نیست. من ازادی میخوام .زنده باد روحانی زنده باد ازادی. ففط میخوام ازاد باشم همین. زنده باد رییس جمهور منتخب ۲۴میلیونی..
Iran, Islamic Republic of
09:33 - 1398/11/21
این اصلا نیازی به دادگاهی نداره.فقط باید اعدامش کنن
United States
09:36 - 1398/11/21
فقط اعدام کنید این هیولای پست فطرت و قرار نیست هرکس ...... و بگه تحت تاثیر مواد بود اعدامش کنید همسرشم راحت بشه
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1398/11/21
مگر در خونتون قفل وبند نداشت که یه نفر به راحتی وارد خونتون بشه مقصر خود خانومه هست ما هم از در حیاط وحال ودرامونو قفل میکنیم ومیخوابیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
در خونه که قفل بوده، باهوش خان.
میگه از دیوار پریده داخل خونه. فهمیدی؟
Omid faghihi
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
مگه در خونه هرکسی قفل نبود،باید بهش تجاوز کرد؟؟؟
United Arab Emirates
09:46 - 1398/11/21
خوبه دیگه هرکس هرکاری دلش میخواد میکنه بعدم میگن مواد مصرف کردیم یا حالت روانی دارن،بدون معطلی بدترین مجازات
پاسخ ها
اهوازی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
مشخصه که خودش قاتل هست اما با فریب کاری از زیر قصه در رفته بخاطر همین عذاب وجدان داره الان هم تجاوز کرده و با چرب زبانی میخواهد از زیر قصه در بره
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1398/11/21
بیشرف
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
روحت شاد خلخالی
امروز به مردی چون خلخالی نیاز است ریشه مواد را بشکاند
شمارا به خدا مسئولین این موضوع را جدی بگیرید...
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1398/11/21
آفرین برمسولان..کارنامه40سااله تان20
Iran, Islamic Republic of
10:08 - 1398/11/21
این اشغال بایداعدام شود موندن این ادم هیچ خیری توش نیست همه اش مشکل درست کردن برای خانواده اش و جامعه هست
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1398/11/21
...، بخاطر این چیزا از معتاد جماعت نفرت دارم
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1398/11/21
با این بهانه ها میخاد کارشو توجیح کنه. ...
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1398/11/21
اگه تو حال خودت نبودی چرا سراغ زن خودت نرفتی. از دیوار پریدی رفتی خونه همسایه . غلط کردی
Iran, Islamic Republic of
11:50 - 1398/11/21
تازگیها مد شده که هر جنایتی که گندش در میاد مجرم میگه مواد کشیدم حال خود نبودم. مواد کی اینجور میکنه اینها رو باید دوبار اعدام کرد یکی جرم یکی دروغ
پاسخ ها
روز
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
غلط کرده باید شدیدا مجازات بشه
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1398/11/21
اعدامش کنید واقعا واجبه بی غیرت
Iran, Islamic Republic of
13:01 - 1398/11/21
حالا اگه دوباره آزاد بشه به خاطر این عذاب وجدانش حتما به کار دیگه ای دست میزنه بعد میگه به اون دلیل قبلی بود
United Arab Emirates
14:13 - 1398/11/21
حیف به این روزگار که این کثافتها و بیشعورها به گند کشیدند... از دادگاه محترم تقاضای اشد مجازات داریم
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1398/11/21
چرا ما نمی تونیم نوجوانان را درست تربیت کنبم که فردا که بزرگ شد هزار گناه و بدبختی را با خودش به جامعه تزریق نکنه.
چه میدونی شاید و شاید - گناه اینو نمی شورم- تو نوجوانی از طریق یه زن یا مرد به بیراهه کشیده شده .
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1398/11/21
چون به زور بوده باید اعدام بشه سریعا خلخالی روحت شاد کجایی
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1398/11/21
دروغ میگه چون دقیقا بعدازاینکه شوهرزن همسایه رفته سرکاروارد شده ودقیفا ازقبل نقشه کشیده ـــ شاید قتل دوستش هم کارخودش باشه
Iran, Islamic Republic of
22:10 - 1398/11/21
فکر نمی کنم قاضی محترم اینقدر ساده لوح باشد که حرفه ای این آدم را تایید کند آخی ای مرد نا حساب شما از همسایگی شرم نکردی به ناموس مردم تجاوز کردی
پاسخ ها
به. 22/10
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۲
حالا این بدبخت بینوا دیده اون خانم جوان خوش بَرو رو بوده، کمین کرده بمحض بیرون رفتن شوهرش از خانه، سَر وقت خانم رفته و عمل شیطانی خود را انجام داده و الان هم پشیمان است، این یک روالی است که اگه با همسر قانونی و شرعی خودت هم همبستر بشی بعد از اتمام کار پشیمان میشوید، من به شخصه حاضر به مرگ کسی نیستم اما حق این حرامزاده شیطان صفت کمتر از اعدام نیست و باید به سرعت این تجاوزکار را اعدام کرد،
Iran, Islamic Republic of
03:42 - 1398/11/22
خودش میگه وقتی من جایی میرفتم ناموسم رابه همسایه می سپردم حالا به کسی که اینقدر بهش اطمینان داشتی باید خیانت کنی توف به وجدان نداشته ات ....
Iran, Islamic Republic of
04:16 - 1398/11/22
خونو پایمال کردی تجاوز را هم ماس مالی میکنی فردا یه حرکت بزرگتر انجام میدی!!!!!بخدا اگه زورشو داشتم حداقل قانونو مو به مو برات اجرا میکردم اما اورژانسی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۲
94/16 عزیزم دیگه چه قانونی، این شخص پلید مهدورالدم است،
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1398/11/22
اعدام کنید هرچه سریعتر
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
اعدام کنید
France
19:17 - 1398/12/04
ایا اون زن چرا از خود دفاع نکرده حداقل داد فریاد هم میتونست بزنی بس یه کاسه بالای کاسه هست؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:50 - 1399/04/02
تازه متاهل هم بوده عوضی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج