زلاتان: توضیح آنچه رخ داد دشوار است
۹۵۹۵۱۳
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
۲۱۲۷
زلاتان، ستاره سوئدی اینتر توضیح در مورد اتفاقات نیمه دوم دربی را دشوار می داند.

ورزش سه: زلاتان، ستاره سوئدی اینتر توضیح در مورد اتفاقات نیمه دوم دربی را دشوار می داند. میلان در نیمه اول و با درخشش زلاتان و ارسال یک پاس گل و زدن یک گل توسط این بازیکن تمام نشدنی، با برتری 0-2 مقابل اینتر راهی رختکن شد. اما در نیمه دوم شرایط به یکباره تغییر یافت و این اینتر بود که چهار بار به گل رسید. زلاتان مدعی شد اینتر در نیمه دوم نشان داده در قواره تیمی مدعی است.

زلاتان گفت: "توضیح دادن در مورد اتفاقاتی که رخ داد دشوار است. در بین نیمه به خودمان گفتیم 15 دقیقه ابتدایی نیمه دوم بسیار حیاتی خواهد بود و در همین دقایق بود که دو بار دروازه ما باز شد. به یکباره باورمان به نتیجه گیری و پرس کردن دیگر متوقف شد و ما دیگر نمایش نیمه اول را ارائه ندادیم.

من تصور می کنم بخش زیادی از این اتفاقات معطوف به داشتن تجربه در چنین بازی هایی بود، زیرا شما نه فقط باید در پایان به پیروزی دست یابید، بلکه باید بدانید چگونه جریان بازی هایی که در آن با دو گل پیش افتاده اید را کنترل کنید.

این عجیب است، زیرا عملکرد ما نیمه اول ما تقریبا عالی بود. از اینتر انتظار بیشتری داشتم و عملکرد نیمه اول آنها شبیه تیمی نبود که شایسته مقام دوم باشد. اما اینتر از آغاز نیمه دوم اینگونه بازی کرد."

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج