ادعای عضو شورای تهران درباره رای دیوان عدالت
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۶۱۲۵۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
۱۴۸۸۱
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در توضیح رای دیوان عدالت اداری در ابطال ماده ۲ و ۸ مصوبه تعیین نرخ عوارض طرح ترافیک گفت:‌ دیوان عدالت اداری بر جلوگیری از ورود بیش از حد مجاز خودرو به این محدوده تاکید دارد.

ایرنا: سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در توضیح رای دیوان عدالت اداری در ابطال ماده ۲ و ۸ مصوبه تعیین نرخ عوارض طرح ترافیک گفت:‌ دیوان عدالت اداری بر جلوگیری از ورود بیش از حد مجاز خودرو به این محدوده تاکید دارد.

شورای اسلامی شهر تهران در ماده ۸ و ۲ مصوبه تعیین نرخ عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک، برای ورود به محدوده طرح ترافیک، علاوه بر جریمه، دریافت عوارض را مصوب کرده بود که این مصوبه با شکایت دیوان محاسبات و نیروی انتظامی در دیوان عدالت اداری مواجه شد؛‌ هیأت عمومی دیوان عدالت نیز این ماده را غیرقانونی دانست و باطل کرد.

«علی اعطا» درباره شکایت دیوان محاسبات و نیروی انتظامی و ابطال دو ماده از مصوبه تعیین نرخ عوارض تردد وسیله نقلیه در محدوده های مرکزی شهر تهران، اظهار داشت:‌ رای اخیر دیوان عدالت اداری در رابطه با عوارض طرح ترافیک ابهاماتی را برای شهروندان ایجاد کرده است؛ شورای حمل و نقل و ترافیک تهران برای محدوده های ترافیکی حلقه اول و دوم ظرفیت خودرو مجاز برای ورود را پیش‌بینی کرده است که دیوان عدالت اداری بر این ظرفیت تاکید دارد.

وی افزود: رای دیوان تاکید می‌کند که مصوبه شورا نباید منجر به تردد خودروهای مازاد بر ظرفیت و سقف مصوب توسط شورای حمل و نقل ترافیک تهران باشد و شهرداری تهران نمی‌تواند با فروش مجوز طرح ترافیک این ظرفیت را افزایش دهد.

اعطا عنوان کرد: ماده ۲ و ۸ مصوبه تعیین نرخ عوارض تردد وسیله نقلیه در محدوده های مرکزی شهر تهران، امکان افزایش ظرفیت و عبور از سقف تعداد خودرو مجاز را که توسط شورای حمل و نقل و ترافیک تهران تصمیم شده فراهم می‌کرد،‌ توسط دیوان ابطال شده است.

سخنگوی شورای تهران تاکید کرد اما اصل موضوع عوارض طرح ترافیک به قوت خود باقی است و موضوع رای دیوان صرفاً جلوگیری از ورود خودرو مازاد بر ظرفیت مجاز در محدوده حلقه های اول و دوم است.

طبق مصوبه شورای شهر و شورای ترافیک پایتخت امکان رزرو ۴۰ هزار طرح ترافیک به صورت روزانه برای سال ۹۹ وجود دارد و شهروندان می‌توانند از طریق سامانه تهران من در این زمینه اقدام کنند.

محدوده طرح ترافیک به‌عنوان حلقه اول طرح ترافیکی پایتخت و محدوده زوج و فرد به‌عنوان حلقه دوم این طرح موسوم به محدوده کنترل آلودگی هوا به رسمیت شناخته شده است؛ محدوده حلقه دوم طرح ترافیک تهران از شمال به بزرگراه همت، از شرق به بزرگراه امام علی (ع)، از جنوب به بزرگراه بعثت و از غرب به بزرگراه‌های نواب و چمران محدود می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی