مجیدی با دروازه‌بان استقلال معامله کرد؟
۹۶۱۹۰۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
۱۰۱۰۲ 
انتخاب سیدحسین حسینی برای شرکت در کنفرانس خبری بازی استقلال و الاهلی پیام روشنی داشت؛ فرهاد مجیدی در دعوای حسینی و رحمتی از دروازه‌بان فعلی استقلال حمایت کرد.

خبرورزشی: هرچند عده‌ای می‌گویند فرهاد برای شرکت در کنفرانس‌ها سیستم چرخشی دارد و هر دفعه یک بازیکن را با خودش به مصاحبه مطبوعاتی می‌برد و این بار هم در ادامه سیستم چرخشی‌اش، حسینی را همراه نامجومطلق به کنفرانس فرستاده، اما این که درست دو روز پس از مجادله مجازی حسینی و رحمتی که جنجال‌ساز شد و حاشیه درست کرد، دروازه‌بان استقلال به نمایندگی از بازیکنان این تیم مقابل دوربین‌ها قرار بگیرد و به پرسش خبرنگاران خارجی پاسخ بدهد، به این فرضیه دامن می‌زند که فرهاد قصد داشته با این کار در دعوای رحمتی و حسینی، از سنگربان فعلی استقلال دفاع کند.

البته شاید هم فرهاد خواسته با این کار روحیه حسینی را بالا ببرد و بعد از این کار از او بخواهد اختلاف با رحمتی را فراموش کند و تمرکزش فقط روی استقلال باشد. اگر چنین تفکری پشت ماجرا بوده، باید به فرهاد آفرین گفت که این معامله خوب را با دروازه‌بان تیمش کرده است؛ «من از تو حمایت می‌کنم، تو هم فقط تمرکزت روی حفظ دروازه استقلال باشد!»

فرهاد و رحمتی این اواخر روابط خوبی با هم نداشتند. اگرچه آن‌ها یک دوست مشترک داشتند که وجودش باعث می‌شد رابطه‌شان حداقل در ظاهر محترمانه بماند، ولی وقتی فرهاد از استقلال رفت و استراماچونی سرمربی آبی‌ها شد، این شایعه به گوش رسید که مجیدی به باشگاه گفته بود بین رحمتی و حسینی، ترجیح می‌دهد حسینی که جوان‌تر است را نگه دارد و رحمتی را محترمانه از لیست خارج کند.

این شایعه هیچ‌وقت تأیید یا تکذیب نشد، ولی فرهاد مجیدی وقتی به دنبال قطع همکاری با شفر، سرمربی موقت استقلال بود، از حسینی درون دروازه استفاده می‌کرد و رحمتی نیمکت‌نشین شده بود.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج