سریع‌ترین راه برای سیکس‌پک‌دار شدن
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
ریزخور_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
لاله زار مال_3
زمردی_داخلی3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 4
کلاسینو_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
زمردی_داخلی4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
دکتر نداف کرمانی 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۶۲۰۹۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
۱۸۳۵۵
افراد به دلایل زیادی باشگاه می‌روند. بعضی‌ها می‌خواهند برای مسابقات آماده شوند و بعضی‌ها هم قصد کاهش وزن دارند. بعضی‌ها هم فقط می‌خواهند سبک زندگی سالمی داشته باشند. ورزش کردن مهم است و فرقی هم نمی‌کند چه نوع ورزشی را انتخاب می‌کنید. اما خیلی از افراد نه تنها می‌خواهند احساس خوبی داشته باشند بلکه می‌خواهند خوش اندام هم باشند.

برترین‌ها: افراد به دلایل زیادی باشگاه می‌روند. بعضی‌ها می‌خواهند برای مسابقات آماده شوند و بعضی‌ها هم قصد کاهش وزن دارند. بعضی‌ها هم فقط می‌خواهند سبک زندگی سالمی داشته باشند. ورزش کردن مهم است و فرقی هم نمی‌کند چه نوع ورزشی را انتخاب می‌کنید.

سریع‌ترین راه برای سیکس پک دار شدن

اما خیلی از افراد نه تنها می‌خواهند احساس خوبی داشته باشند بلکه می‌خواهند خوش اندام هم باشند. این افراد دوست دارند عضلات خوش فرم خود را نمایان کنند و حتی شاید برای این منظور دست به هر کاری هم بزنند تا مثلا سیکس پک‌شان را نمایان کنند. اما چه باید بکنید اگر با ورزش و تمرین به چیزی که می‌خواهید نرسید؟

برای خیلی از زنان و مردان، سیکس‌پک‌دار شدن یک رویاست که هرگز به آن نمی‌رسند، حتی اگر تغذیه خوب و درستی داشته باشند و به طور مرتب هم ورزش کنند. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه می‌توانید رویای سیکس‌پک‌دار شدن‌تان را به واقعیت تبدیل کنید.

شما سیکس‌پک‌ دارید، اما مخفی است

سریع‌ترین راه برای سیکس پک دار شدن

خیلی از افراد تصور می‌کنند تمرین دادن میان تنه، خصوصا شکم، بهترین راه سیکس‌پک‌دار شدن است. آن‌ها کرانچ و دراز و نشست و اسکوات انجام می‌دهند تا عضلات زیبای شکم خود را ظاهر کنند. هر چند این تمرینات بدون تردید اهمیت دارند و موثرند، اما مشکل اصلی را حل نمی‌کنند و مشکل اصلی این است که نمایان شدن سیکس‌پک‌به از بین رفتن تمام چربی‌های اطراف شکم‌تان بستگی دارد.

چربی زیر پوستی که به آن چربی نرم هم می‌گویند، دور کمر و شکم می‌نشیند و با بالا رفتن سن، این تجمع چربی گسترش پیدا کرده و نتیجه‌ای را که قرار است از تمرین و ورزش و تلاش‌مان بگیریم تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین دلیل خیلی از آن‌هایی که سعی دارند سیکس پک‌شان را نمایان کنند، در نهایت شکم‌شان به جای شش تکه شدن، چهار یا سه تکه می‌شود! این افراد ممکن است نتیجه‌ی تمرین خود را در نیم تنه بالا ببینند، اما قسمت پایین شکم همچنان بدون فرم است؛ بنابراین رژیم غذایی شما بیشتر از ورزش در آب کردن این چربی‌های نرم دور شکم و کمر نقش دارد. اما گاهی حتی رژیم غذایی و ورزش درست هم کافی نیست. اگر مشکل شما هم همین است پس وقت آن است که سراغ پیکرتراشی سرد بروید تا سیکس‌پک‌پنهان‌تان را نمایان کنید.


عضلات شکم‌تان را با پیکرتراشی سرد بتراشید

سریع‌ترین راه برای سیکس پک دار شدن

پیکرتراشی سرد جایگزینی برای لیپوساکشن در حذف چربی‌هاست. پیکرتراشی سرد برخلاف لیپوساکشن، غیرتهاجمی است و باعث افتادگی و آویزان شدن پوست نمی‌شود. در پیکرتراشی سرد از کرایولیپولیز برای هدف گرفتن و فریز کردن سلول‌های چربی استفاده می‌شود.

با پیکرتراشی سرد می‌توان چربی اضافی اطراف ران‌ها، پهلو‌ها و شکم را برطرف کرد. سلول‌های چربی زیر پوستی به مرور از بین می‌روند و ضایعات آن توسط بدن دفع می‌شود. در هر سیکل از پیکرتراشی سرد، تقریبا ۲۰ درصد از سلول‌های چربی از منطقه‌ی مورد نظر حذف می‌شوند و نتیجه‌ی تمرینات شما زودتر نمایان می‌شود.

آیا پیکرتراشی سرد راهکار مناسبی برای شماست؟

پیکرتراشی سرد برای نمایان کردن سیکس‌پک‌شما جادو نمی‌کند و به این معنی نیست که باید تمرین و باشگاه رفتن را متوقف کنید. بلکه پیکرتراشی سرد به شما کمک می‌کند از تلاش‌های‌تان بهتر و زودتر نتیجه بگیرید و به رویایتان برسید.

با کاهش چربی‌های اطراف شکم و کمر به شما فرصتی داده می‌شود تا به هدف‌تان برسید و سیکس پک‌تان را ظاهر کنید. نتایج پیکرتراشی سرد فورا خود را نشان نمی‌دهند و ممکن است بدن شما به دو تا سه ماه زمان نیاز داشته باشد تا بتواند سلول‌های چربی را کاملا از بین ببرد. پیکرتراشی سرد، درست مانند هر هفته باشگاه رفتن‌تان، یک پروسه است و وسیله‌ای است تا شما را به هدف‌تان برساند.


ام اسکالپت یا EMS چیست؟

سریع‌ترین راه برای سیکس پک دار شدن

شاید در مورد ام اسکالپت نیز چیز‌هایی شنیده باشید، اما اطلاعات‌تان در مورد آن کافی نباشد. ام اسکالپت روشی جدید از پیکرتراشی بدن است که روی فرم دهی و تقویت عضلات متمرکز است و شامل نواحی شکم، باسن، ران‌ها، پا‌ها و بازو‌ها می‌شود. با ام اسکالپت می‌توانید علاوه بر شکم، ران ها‌ی تان را نیز خوش فرم کرده و باسن‌تان را نیز فرم دهی و لیفت کنید.

ام اسکالپت چگونه عمل می‌کند؟

حالا حتما مشتاق هستید بدانید ام اسکالپت چگونه عمل می‌کند. ام اسکالپت با انرژی پُرشدت الکترومگنتیک، بافت عضله را تحریک می‌کند. جریان الکترومگنتیک به بافت عضله نفوذ کرده و فیبر‌های عضله را وادار به انقابض می‌کند. این انقباضات بسیار قدرتمندتر و پُرسرعت‌تر از انقباضاتی هستند که شما با انجام تمرینات بدنسازی به طور ارادی می‌توانید انجام دهید، مثلا با کرانچ یا لانگز.

یک جلسه ام اسکالپت که تنها ۳۰ دقیقه طول می‌کشد، بیش از ۲۰۰۰۰ انقابض در حد ماکسیمم ایجاد می‌کند. شما برای اینکه همین اندازه انقباضات با همین شدت را از طریق تمرین ایجاد کنید باید ۲۰۰۰۰ تکرار برای دراز و نشست یا لانگز و یا اسکوات داشته باشید.

آیا ام اسکالپت واقعا مفید است؟

شما حالا می‌دانید ام اسکالپت چیست و چگونه عمل می‌کند. سوال بعدی‌تان احتمالا این است که آیا واقعا ام اسکالپت موثر است؟ پاسخی که به شما می‌دهیم هم بر اساس شواهدی است که عکس‌های «قبل» و «بعد» ارائه می‌دهند و هم بر اساس مرور علمی نتایج این شیوه. هر دو منبع، پاسخ مثبت به شما می‌دهند؛ بله ام اسکالپت موثر است و خوب هم جواب می‌دهد. انقباضات پُرشدتی که در عضلات ایجاد می‌شوند، فیبر‌های عضله را به خوبی به کار می‌گیرند و وادارشان می‌کنند خود را با تمرینات پُرشدت تطبیق دهند. این فیبر‌ها در واکنش به انقباضات، غنی و بازسازی اساسی می‌شوند.

یافته‌های بالینی از مطالعات گوناگون نشان می‌دهند این شیوه از پیکرتراشی می‌تواند فیزیک و اندام شما را واقعا خوش فرم و عضلات‌تان را قوی کند:

 • توده عضله در عرض یک ماه بعد از درمان به طور متوسط ۱۶ درصد افزایش می‌یابد.
 • این افزایش توده عضلانی در عرض شش ماه بعد از درمان به ۱۸ درصد می‌رسد.
 • ۸۰ درصد از افرادی که ام اسکالپت شده‌اند، در ناحیه‌ی باسن شاهد لیفت چشمگیری بوده‌اند.

آیا ام اسکالپت، چربی‌ها را کاهش می‌دهد؟

هر چند ام اسکالپت به این معروف است که عضلات را تراشیده و تقویت می‌کند، اما چربی‌ها را نیز کاهش می‌دهد. انقباضات پُرشدت در این شیوه بسیار قوی هستند و نیاز به انرژی زیادی برای ایجاد شدن دارند. برای سوخت رسانی به این انقباضات شدید، بدن ناچارا سراغ سلول‌های چربی دم دست می‌رود تا انرژی مورد نیازش را تامین کند.

ام اسکالپت با افزایش سرعت سوخت و ساز می‌تواند میزان چربی در ناحیه‌ی مورد درمان را در عرض ۶ ماه تا ۲۳ درصد افزایش بدهد. ضمنا در ارزیابی‌های بالینی مشاهده شده که ام اسکالپت منجر به ۵۰۰ درصد افزایش در متابولیسم چربی می‌شود. ام اسکالپت در صورتی که روی شکم انجام شود می‌تواند دور کمر را ۴.۴ سانتیمتر کاهش بدهد.

آیا ام اسکالپت برای من مناسب است؟

شیوه ام اسکالپت در صورتی برای شما مناسب است که نزدیک به وزن ایده آل‌تان هستید، اما می‌خواهید عضلات برجسته داشته باشید یا باسن خود را لیفت کنید و فعالیت بدنی دارید، اما برای رسیدن به نتیجه به کمک نیاز دارید.

ام اسکالپت در شرایط زیر برای شما مناسب نیست:

نزدیک محل مورد نظر، فلز، ضربان ساز یا دفیبریلاتور قلبی نصب کرده‌اید، مشکلات یا سابقه حمله قلبی دارید، باردار هستید، فتق دارید، یا به تازگی در نزدیکی محل مورد نظر عمل جراحی داشته‌اید و یا می‌خواهید مقدار قابل توجهی وزن کم کنید.


با لیپوماتیک چگونه می‌توان سیکس‌پک‌را نمایان کرد

سریع‌ترین راه برای سیکس پک دار شدن

در این روش از دستگاه لیپوماتیک مورد تایید FDA استفاده می‌شود. دستگاه لیپوماتیک (Lipomatic) با استفاده از یک کانول ارتعاشی مخصوص، طراحی شده است تا به طور موثر چربی‌های ناخواسته شکم را برطرف سازد و شکل برجسته‌ای به عضلات زیرین بدهد.

در طول عمل سیکس پک، بیمار تحت بی‌حسی موضعی قرار می‌گیرد. به این معنی که بطور کامل بیدار خواهد بود و این باعث می‌شود کل این پروسه بسیار ایمن‌تر شود و همچنین بهبود را سریع‌تر می‌کند. معمولا این عمل یک ساعت طول می‌کشد و در طول عمل جراح از طریق برش‌های ۳ میلیمتری به چربی‌های ناحیه شکم دسترسی پیدا می‌کند و با خارج کردن آن‌ها از ناحیه شکم و پیکرتراشی، آن چیزی که مدنظر بیمار است فراهم می‌شود.

مزایای ایجاد سیکس‌پک‌six pack با لیپوماتیک

 • عضلات شکم بیشتر برجسته می‌شوند.
 • کاهش چربی شکم
 • حداقل تهاجم و حداقل آسیب
 • جای زخم کمتر
 • بهبود سریع‌تر در مقایسه با سایر روش‌ها

عوارض سیکس‌پک‌با لیپوماتیک

 • از دست دادن موقت احساس روی پوست شکم
 • احتمال عفونت که با داور قابل کنترل است.
 • از دست دادن دائمی احساس روی پوست شکم که بسیار نادر است.

منابع: esteemmedicalspa ،juliaedelmanmd

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:5
Netherlands
21:50 - 1398/12/03
حالا زنده بمونیم کرونا نگیریم بعدش میریم سیکس پک میزنیم
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1398/12/04
مسخره
فقط تبلیغات بلدید
پاسخ ها
ضحا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۴
کی چی بشه؟!مگه هرکس سیکس پک نکردمرد؟یاسلامتی خودشوازدست داد؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
تازه فكر كن اينا نميتونن لارجرباكس و اين چيزا رو تبليغ كنن!
Netherlands
14:53 - 1398/12/19
چرا چرت و پرت تحویل مردم میدید شما یه سال رژیم غذایی درست رو رعایت کن و هرروز ورزش اگه سیکس پک در نیاوردی بیا بزن تو گوش من
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
عارفی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
دکتر نائبی_2
عارفی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
زمردی_فوتر اصلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو