علی پروین: هواداران پا پس نکشند
۹۶۲۴
۰۴ مهر ۱۳۹۰ - ۱۰:۳۶
۳۰۳۷ 
وی افزود: بازی خیلی خوبی بود، انشاءالله استارتی زدیم تا با کمک 100 هزار نفر در ورزشگاه آزادی به دیدار صبای قم برویم. آفرین به تعصب این بچه‌ها.
علی پروین درباره پیروزی 2 بر یک پرسپولیس مقابل فجرسپاسی اظهار داشت: بعد از اینکه نتوانستم همراه پرسپولیس به شیراز بروم کمی ته دلم ناراحت بود به همین دلیل چهارچشمی مقابل تلویزیون نشستم تا این بازی را ببینیم و خداوکیلی مردم و زنده شدم تا بازی تمام شد و پرسپولیس پیروز شد.

وی افزود: بازی خیلی خوبی بود، انشاءالله استارتی زدیم تا با کمک 100 هزار نفر در ورزشگاه آزادی به دیدار صبای قم برویم. آفرین به تعصب این بچه‌ها. آفرین به این علی کریمی و تعصب مثالی‌زدنی اش. همچنین وحید هاشمیان و کلیه بازیکنان پرسپولیس که واقعاً‌ در آن شرایط خاص خوب دویدند و جنگیدند و نتیجه‌اش هم یک پیروزی دلچسب بود.

پروین خاطرنشان کرد: در خط دفاعی عالی کار کردیم اما یک مسئله را باید بگویم که اگر فجرسپاسی دومیلیون بار کاشته بزند آن طور که توپ وارد دروازه پرسپولیس شد، گل نخواهد شد. تازه اگر همه ‌هم کنار بروند این اتفاق نمی‌افتد پس معلوم است حمید استیلی بدشانس است مگر می‌شود این طور توپ داخل دروازه شود اما به حمید هم تبریک می‌گویم چون تلاشی زیادی کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در مجموع همه خوب بودند این پیروزی مبارک تک تک بازیکنان باشد و انشاءالله استارتی زدیم تا به بالای جدول برسیم. من امیدوارم که هواداران پا پس نکشند و پرنگ‌تر از این پرسپولیس حمایت کنند. می‌بینیم که بازیکنی مثل علی کریمی چطور می‌جنگد تا پرسپولیس موفق شود. این یک دنیا ارزش دارد اما من بازهم به تک تک بازیکنان پرسپولیس و کادر فنی‌اش را تبریک می‌گویم یک خسته‌نباشد، هم به فجرسپاسی می‌گویم که واقعاً تیم بسیار خطرناک و جویای نام نشان داد.

منبع: فارس

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج