چرخابی: سپاهان حقی برای بردن نداشت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۶۲۴۳۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
۱۳۴۰
کارشناس فوتبال اصفهان گفت: سپاهان به خوبی آنالیز شده بود و حقی برای بردن نداشت.

خبرگزاری فارس: حسین چرخابی در خصوص بازی سپاهان مقابل السد قطر اظهار داشت: در نیمه اول سپاهان هرچه در توان داشت به نمایش گذاشت و پا به پای تیم السد دوید، یکی دو موقعیت خیلی خوب هم به دست آورد اما نتوانست از آنها استفاده کند. از طرفی پیام نیازمند هم در این نیمه چند توپ صددرصد را دفع کرد. انصافاً نیمه اول این بازی را هنوز در هیچکدام از بازی‌های فصل جدید لیگ قهرمانان ندیده‌ام. یک بازی بسیار سریع انجام شد و تیم‌ها پا به پای هم دویدند.

چرخابی در ادامه عنوان کرد: اما در نیمه دوم سپاهان نتوانست مانند نیمه اول پا به پای السد کار کند و می‌توان گفت که کم آورد. اگر بازی سپاهان مقابل العین را دوباره مرور کنیم این تیم دو بار با ضربه سر به گل رسید و به همین خاطر السد نشان داد که سپاهان را به خوبی آنالیز کرده بود چون وقتی که سپاهان رو به ارسال از کناره‌ها به خصوص توسط حسینی می‌آورد حتماً یک بازیکن در محوطه جریمه حریف مزاحم علی قربانی می‌شدو به او اجازه سرزنی نمی‌دادند و از طرفی هم نبود کی‌روش استنلی در خط حمله این تیم محسوس بود.

کارشناس فوتبال اصفهان در خصوص تیم السد تصریح کرد:‌ السد یک تیم بسیار سرعتی نشان داد. این تیم با حضور هیدوس، اکرم عفیف و بونجاح یک مثلث بسیار قوی در خط حمله داشت و زمان‌هایی هم که پدرو به این بازیکنان اضافه می‌شد تشکیل یک مربع می‌دادند. ضمن اینکه بازیکن کره‌ای آنها هم فوق‌ ستاره بود که با حرکت تکنیکی عالی خودش تیم سپاهان را تحت فشار قرار می‌داد.

اکرم عفیف وقتی از سمت راست سپاهان حرکت می‌کرد بازیکنان این تیم را مجبور می‌کرد که به دروازه‌ خودشان نزدیک‌تر شوند، به این ترتیب فاصله بین خط دفاع و هافبک سپاهان کم شد و میانه زمین در اختیار السد قرار گرفت. همه اینها دست به دست هم داد تا سپاهان نتواند آنچه را که می‌خواهد در زمین پیاده کند. در واقع این تیم حقی برای بردن نداشت و به یک تیم خیلی خوب باخت.

وی در خصوص عملکرد خط دفاعی سپاهان گفت: به اعتقاد من دو مدافع وسط سپاهان تحت هیچ شرایطی هیچ‌گونه هماهنگی با هم ندارند. ضمن اینکه سعید آقایی و مرتضی منصوری دو مدافع کناری سپاهان باید بین بازی‌های داخلی و بازی‌های لیگ قهرمانان مقابل تیمی مثل السد تفاوت قائل باشند.

این دو بازیکن آنقدر که به فکر حمله و هجوم هستند به دفاع کردن فکر نمی‌کنند. به عنوان مثال روی گل اول السد منصوری کجا بود که اکرم عفیف به این راحتی توانست بدون مزاحمت فرار کند و با نیازمند تک به تک شود؟ مدافعین کناری سپاهان باید حرفه‌ای فکر کنند و بدانند بازیکنانی که در آسیا مقابل آنها قرار می‌گیرند کیفیت بالاتری دارند. ضمن اینکه باید بگویم پیام نیازمند ستاره بازی و زمین بود چرا که چندین گل صددرصد را گرفت.

کارشناس فوتبال اصفهان در مورد عدم توفیق سپاهان در بخش هجومی اظهار داشت: به نظرم سپاهان نیاز داشت یک یا دو مهاجم خیلی خوب بگیرد. این تیم باید در 3 جام بجنگد و باید در نیم فصل این حساب را می‌کرد که برای روزهای غیبت کی‌روش حداقل یک مهاجم شش دانگ را جذب کند. سپاهان در نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشت.

چرخابی در ادامه تصریح کرد: فلسفه امیر قلعه‌نویی استفاده از توپ‌های بلند، استفاده از کناره‌‌ها و همچنین شروع مجددها است که در این بازی السد فرصت استفاده از این شرایط را به سپاهان نداد. در مجموع تیم السد تیم برتر زمین بود و برنده شد. امیرقلعه‌نویی یک مربی منطقی است و فکر می‌کنم خودش هم قبول دارد که تیمش خوب بازی نکرده است.

تعویض‌های او فرصتی برای نشان دادن خودشان نداشتند چرا که تیم حریف در نیمه دوم کاری کرد که هیچکدام از بازیکنان سپاهان نتوانند عملکرد واقعی خودشان را نشان بدهند. در واقع تعویض‌ها تأثیری در روند بازی نداشت. ضمن اینکه خستگی سفرها نیز روی کیفیت کار بازیکنان تأثیر گذاشته بود. با این حال یادمان باشد که سپاهان هنوز بازی‌های برگشت را دارد و با توجه به اینکه از دو بازی خارج از خانه 3 امتیاز کسب کرده باید گفت آنقدرها هم ضرر نکرده است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر