کامپوزیت ونیر در یک جلسه
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
لایکو_3
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
کتاب لند_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۶۲۵۶۹
۲۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
۸۷۷۳۰
محتوای حمایت‌شده
دندان‌ها به عنوان یکی از اصلی‌ترین بخش‌هایی که عدم سلامت آن‌ها می‌تواند بسیار آزاردهنده و دردناک باشد همیشه از اهمیت بسیاری برخوردار بوده‌اند. امروزه روش‌های بسیاری وجود دارند که هر کدام در برطرف کردن مشکلات و بیماری‌های دندانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و هر کدام به عنوان زمینه‌ای جداگانه مورد بررسی واقع می‌شوند. در این میان، اما بخش زیبایی دندان‌ها نیز وجود دارد که به نوبه خود از اهمیت بسیاری برخوردار است.

برترین‌ها: دندان‌ها به عنوان یکی از اصلی‌ترین بخش‌هایی که عدم سلامت آن‌ها می‌تواند بسیار آزاردهنده و دردناک باشد همیشه از اهمیت بسیاری برخوردار بوده‌اند. امروزه روش‌های بسیاری وجود دارند که هر کدام در برطرف کردن مشکلات و بیماری‌های دندانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و هر کدام به عنوان زمینه‌ای جداگانه مورد بررسی واقع می‌شوند. در این میان، اما بخش زیبایی دندان‌ها نیز وجود دارد که به نوبه خود از اهمیت بسیاری برخوردار است. می‌توان گفت که زیبایی دندان به عنوان موضوعی جدا از سلامت آن می‌تواند در شکل‌گیری طرح لبخندی زیباتر به شما کمک کرده و چهره شما را مرتب‌تر و زیباتر نشان دهد.

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

 همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۹۰۲۷۲۲۲۵۹

یکی از روش‌هایی که به زیباتر شدن دندان‌ها کمک می‌کند کامپوزیت دندان است. کامپوزیت دندان روشی است که مدت‌هاست با استقبال زیادی روبه‌رو می‌شود و می‌تواند دندان‌های شما را مرتب‌تر و زیباتر نشان دهد. در این میان، اما بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که روشی را انتخاب کنند که علاوه نتیجه‌ای مطلوب و ایده‌آل بر روی دندان‌هایشان، بتواند در نهایت در کمترین زمان ممکن انجام گیرد و زمان زیادی را صرف نکند. به همین دلیل نیز در این مطلب همراه شما هستیم تا در رابطه با کامپوزیت ونیر در یک جلسه صحبت کنیم.

کامپوزیت دندان چیست؟

کامپوزیت دندان در واقع ماده‌ای خمیری است که پزشک متخصص با کمک آن دندان‌های پوسیده، شکسته، ترک‌خورده و همین‌طور سیاه را ترمیم می‌نماید. این ماده خمیری استحکام بالایی دارد و بر اثر تابش نور یو وی در طول موج خاصی سفت و محکم‌تر می‌شود. بعد از سفت شدن نیز با کمک پولیش، سطح خمیر تراشیده می‌شود و فرم مناسبی پیدا می‌کند.
نکته مهمی که در رابطه با کامپوزیت دندان وجود دارد آن است که زیبایی دندان با این روش دائمی نیست و شما نمی‌توانید برای مثال چیزی حدود ۲۰ سال روی آن حساب کنید. در نتیجه بعد از استفاده از روش کامپوزیت دندان باید مراقبت‌های لازم آن را رعایت فرمایید.

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

Keyhan_kaj_dental@

لازم به ذکر است که مواد کامپوزیت نمی‌تواند عیب‌های بزرگ دندان را برطرف نماید. به همین دلیل نیز غالباً دندان‌پزشکان معتقدند که اگر فاصله دندان‌هایتان با هم بیش از حد زیاد است به سراغ استفاده از کامپوزیت نروید. علاوه بر این نیز توصیه می‌شود که اگر دندان‌های کوتاهی دارید و تصمیم دارید که آن را بلندتر نمایید از استفاده از روش کامپوزیت دندان اجتناب نمایید.

کامپوزیت ونیر

یکی از انواع کامپوزیت دندان کامپوزیت ونیر نام دارد و با داشتن کاربرد زیبایی بسیار، غالباً برای دندان‌های جلویی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع از کامپوزیت دندان برای مواردی که دندان‌ها دچار فاصله کمی هستند و یا لب‌پریدگی دارند می‌تواند انتخاب خوبی به شمار آید. کامپوزیت ونیر از موادی ساخته می‌شود که همرنگ دندان است و می‌تواند زیبایی دندان را به شکل کاملاً طبیعی حفظ نماید.

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

به طور کلی می‌توان گفت که روکش‌های کامپوزیت ونیر به لحاظ روش درمانی خود به دو دسته مستقیم و غیرمستقیم تقسیم می‌شوند. ونیر‌های مستقیم که به صورت کامپوزیت ونیر در یک جلسه صورت می‌گیرند در داخل مطب و ظرف چند ساعت انجام می‌شوند. اما ونیر‌های غیرمستقیم به لحاظ زیبایی بیشتر، استحکام و ماندگاری بالاتر و همین‌طور حفظ بافت دندان می‌تواند کاربرد وسیع‌تر و کامل‌تر و البته زمان‌برتری داشته باشد. این نوع از ونیر‌ها در بیرون از دهان و بر روی طول‌های گچی ساخته می‌شوند و نیازی نیز به مراقبت‌های طولانی‌مدت و خسته‌کننده نخواهند داشت.

کامپوزیت ونیر در یک جلسه

کامپوزیت ونیر مستقیم معمولاً نیاز به آماده‌سازی کمی دارند و در نتیجه می‌توان طی یک جلسه آن‌ها را به انجام رساند. معمولاً این نوع از کامپوزیت ونیر دندان، هزینه مقرون‌به‌صرفه و معقولی دارند و علاوه بر این طبیعتاً زمان کمتری را نیز می‌گیرند. لازم به ذکر است که جنس این نوع از ونیر‌ها رزین کامپوزیت است و اگر به درستی از آن‌ها مراقبت نشود می‌توانند در شرایطی مانند سیگار کشیدن و یا خوردن مواد غذایی حاوی رنگ به خود لکه بگیرند؛ بنابراین علاوه بر نگهداری‌های مستمر شما می‌توانید هر چند وقت یک بار به پزشک خود مراجعه کنید و اطمینان خاطر حاصل نمایید که ونیر کامپوزیت دندان شما به بازسازی و ترمیم نیازی ندارد.

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

 همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۹۰۲۷۲۲۲۵۹

کامپوزیت ونیر در یک جلسه به صورتی است که در همان مدت زمان کوتاه، قالب‌گیری، آماده و نصب می‌شود، به گونه‌ای که پزشک آن را با توجه به فرم دندان شما حالت داده و سپس لایه‌های کامپوزیت را بر روی دندان شما قرار می‌دهد. بعد از آن هم هر کدام از این لایه‌ها با کمک نوعی نور ال‌ای دی پزشکی خشک شده و محکم‌تر می‌شوند.

به طور کلی می‌توان گفت که امروزه کامپوزیت ونیر مستقیم یا همان کامپوزیت ونیر در یک جلسه به دنبال مواد و تکنیک‌هایی است که به تازگی در دندان‌پزشکی ترمیمی شکل گرفته‌اند. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این نوع از کامپوزیت ونیر آن است که مستقیماً بر روی سطوح دندان انجام می‌شود و نیاز به ماده چسبنده و آماده‌سازی‌های زمان‌بر پیشین ندارد. به علاوه چنان چه پیش از این نیز گفته شد، تغییر رنگ دندان‌ها، اصلاح ناهنجاری‌های دندانی و یا حتی موقعیت‌های نادرست دندان‌ها، ترمیم شکستگی تاج و یا ساییدگی‌های دندان و... از نمونه کاربرد و مزیت‌های ونیر کامپوزیت مستقیم است.

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

کلینیک دندانپزشکی دکتر کیهان قدیمی

کامپوزیت دندان بهتر است یا لمینت سرامیکی؟

 • جراح - دندانپزشک
 • تخصص در ایمپلت و ارتودنسی و زیبایی
 • دکتر کیهان قدیمی؛ در سال ۱۳۷۸ از دانشکده دندانپزشکی تبریز فارغ التحصیل شده اند.
 • دکتر قدیمی برای گذراندن دوره‌های تخصصی به مدت ۱۰ سال در خارج از کشور و تحت نظر اساتید به نام دندانپزشکی در کشور‌های آلمان، فیلیپین، ایتالیا و آمریکا صرف زمان نمودند و دراین بین تجارب بسیار زیادی کسب نمودند.
 • درحال حاضر ایشان یکی از متبحرترین دندانپزشکان در انجام ارتودنسی در ایران هستند.
 • همچنین ایشان زیر نظر اساتید بین المللی به نام این رشته:
 • دکتر مک کارن متخصص ترمیم و زیبایی در شیکاگو
 • دکترکاملیا آرکانجلو رئیس دانشگاه دندانپزشکی رم آموزش دیده اند و افتخار شاگردی نزد اساتید فوق را داشته اند.
 • همچنین در زمینه زیبایی و ترمیمی نیز زیر نظر اساتید ایرانی:
 • دکتر طبری رئیس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران
 • پروفسور علی یزدانی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی
 • دکتر مهدی جوان عضو هیات علمی دانشگاه همدان
 • دکتر حسین نواب بنیانگذار دانشکده دندانپزشکی
 • دوره‌های ترمیم و زیبایی دندان را در طی ۵ سال آموزش دیده اند، علاوه بر این ایشان در بیش از ۲۰۰ سمینار تخصصی داخلی و خارجی حضور داشتند.

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

 همین حالا تماس بگیرید.

۰۹۹۰۲۷۲۲۲۵۹

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

جهت مشاهده نمونه‌های بیشتر از اینستاگرام بازدید کنید.

Keyhan_kaj_dental@

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

جهت کسب اطلاعات بیشتر از دکتر کیهان قدیمی به وب مراجعه نمایید.

www.keyhankajdental.ir

اصلاح طرح لبخند و هرآنچه باید بدانید

سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی بوستان دلاوران، پلاک٨٦، طبقه ٣

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر