جاده ثلاث‌باباجانی به جوانرود ریزش کرد
۹۶۳۰۳۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۸
۵۷۹۷ 
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ثلاث‌باباجانی گفت: جاده ارتباطی شهرستان‌ثلاث‌باباجانی به جوانرود ریزش کرد و برای لحظاتی مسدود شد.

ایرنا: رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ثلاث‌باباجانی گفت: جاده ارتباطی شهرستان‌ثلاث‌باباجانی به جوانرود ریزش کرد و برای لحظاتی مسدود شد.

حسن سهرابی پنجشنبه شب افزود: حدود ساعت ۱۹ امشب براثر بارندگی، کیلومتر هشت جاده ارتباطی ثلاث باباجانی به جوانرود ریزش کرد و توسط نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ثلاث باباجانی ریزش برداری و بازگشایی شد.

وی ادامه داد: این ریزش در گردنه «سیاه طایر» و در محدوده چند کیلومتری روستای «جوجار» اتفاق افتاد و بلافاصله ترانشه برداری انجام شد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ثلاث باباجانی اضافه کرد: در این حادثه به دستگاه ۲ خودروی سواری در حال عبور نیز خسارت فراوانی شد.

سهرابی با بیان اینکه هم اکنون نیروهای راهداری شهرستان ثلاث باباجانی به منظور ایمن سازی محور در این محل حضور دارند، گفت: جاده ثلاث باباجانی به جوانرود به دلیل شرایط توپوگرافی مستعد ریزش است به گونه ای که در جریان زلزله آبان ۹۶ و پس لرزه های آن چندین بار ریزش کرد .

شهرستان ثلاث باباجانی حدود ۳۶۶ هزار نفر جمعیت دارد و دارای سه بخش مرکزی، ازگله و زمکان با ۲۰۹ روستا است که ۱۶۷ روستای آن دارای سکنه است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج