ابراهیمی: بازی ۹ امتیازی را از نفت بردیم
۹۶۳۳۲۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳
۷۰۰۲ 
گل گهر بعد از برد برابر صنعت نفت در هفته بیستم، این روزها تمریناتش را انجام می‌دهد تا برای بازی پنجشنبه آینده آماده شود.

ورزش سه: گل‌گهر با بردی که در آبادان به دست آورد توانست از منطقه قرمز جدول خارج شود، هرچند این تیم سه بازی دشوار برابر تیم‌های مدعی استقلال، سپاهان و شهرخودرو را پیش رو دارد. با وجود این، شاگردان مجید جلالی بعد از این برد خارج از خانه برابر تیم بالانشین صنعت نفت و همچنین تساوی هفته قبل از آن برابر تیم مدعی تراکتور در حالی که تا آخرین دقایق از حریف پرستاره‌شان پیش بودند ، امید زیادی دارند تا بتوانند در بازی‌های آینده برابر تیم‌های بالای جدولی نتایج خوبی به دست بیاورند. علیرضا ابراهیمی کاپیتان تیم گل‌گهر درباره شرایط این تیم گفت: "شرایط تیم خیلی خوب است و یک برد خیلی مهم به دست آوردیم."

او در مورد بازی برابر صنعت نفت گفت: "من به‌شخصه معتقدم بردمان برابر نفت ۹ امتیازی بود؛ چون به تیم شخصیت داد. تیم بزرگ و قدرتمندی را در خانه خودش بردیم و توانستیم در جدول شرایطمان را بهتر کنیم."

مدافع وسط گل‌گهر در ادامه افزود: "بعد از بازی در آبادان دو سه روز استراحت داشتیم و بچه‌ها کنار خانواده‌هایشان بودند. بعد از آن هم دوباره تمریناتمان را منظم برگزار می‌کنیم. دیروز هم یک بازی دوستانه خوب داشتیم و توانستیم به یک برد پرگل برسیم. ما قبل از این به دلیل مشکل روحی تیم حتی در بازی‌های دوستانه هم نمی‌توانستیم نتیجه بگیریم، اما الآن شرایط تیم خیلی خوب است و امیدواریم بتوانیم در بازی‌های آینده نتیجه بگیریم."

ابراهیمی با تأیید اینکه مصدومیت هم دارد گفت: "مصدومیتم هنوز صددرصد خوب نشده است. من دو سه مصدومیت جدی دارم اما شرایط تیم به گونه‌ای است که نه من و نه هیچ‌کس دیگر نمی‌تواند کنار تیم نباشد. شرایط سختی است و در این بازی‌های باقی‌مانده همه تا جایی که می‌توانند باید به تیم کمک کنند."

او در مورد بازی هفته آینده تیمش برابر استقلال گفت: "استقلال در آسیا بازی کرده و فردا هم با ذوب آهن یک بازی سخت دارد. بازی استقلال با ذوب یک بازی سنگین است، چرا که ذوب آهن هم احتیاج به برد دارد." ابراهیمی همچنین گفت: "پنجشنبه با استقلال در سیرجان بازی داریم. آن‌ها تیم شناخته‌شده‌ای هستند اما کادر فنی ما حتماً بازی استقلال را آنالیز می‌کند و ما فقط برای برد به زمین می‌رویم. مطمئن هستیم که می‌توانیم از این بازی سخت سربلند بیرون بیاییم."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج