انتقاد شدید راموس از داوری
۹۶۳۸۸۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
۲۸۸۸
مدافع رئال مادرید نسبت به داوری در دیدار برابر لوانته اعتراض کرد.

ایسنا: به نقل از آس، رئال مادرید شنبه شب با یک گل مغلوب لوانته شد تا باز هم امتیاز از دست بدهد. سرخیو راموس پس از بازی گفت: شب بدی بود. در لحظات تعیین کننده فصل قرار داریم. اکنون در رتبه دوم قرار داریم و اختلاف در لالیگا خیلی کم است. هر اشتباهی می‌تواند منجر به از دست دادن جام شود. اتفاق‌های زیادی در بازی رخ داد که نمی‌توانیم آنها را ارزش گذاری کنیم.

مدافع رئال مادرید در ادامه به شدت از داوری انتقاد کرد و گفت: دوست ندارم درباره داوری صحبت کنم. همیشه این حرف را می‌زنم چون آنها انسان هستند و می‌توانند اشتباه کنند. با این حال گاهی ما را به شک و به فکر می‌اندازند. تصمیمات کاملا متفاوت است. آخرین هند من در سوپرجام برابر والنسیا خطا محسوب شد که غیرارادی بود. امروز دو هند غیر ارادی اتفاق افتاد اما داور خطا نگرفت. با این داور هیچ چیز مرا شگفت زده نکرد. داوران در گذشته احترام بیشتری می‌گذاشتند.

او همچنین گفت: می‌توانستیم با آنها صحبت کنیم اما با این داور نمی‌توانستیم این کار را کنیم. کاپیتان‌ها برای کمک به داور در زمین هستند. در پایان بازی از او یک سوال پرسیدم که آیا با من مشکل شخصی دارد. در دقیقه ۱۰ داور در حالی به من کارت زرد نشان داد که بازیکن حریف به من ضربه زد. برخی تصمیمات از پیش تعیین شده هستند. کمی عصبانی هستم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج