چندمنظوره‌ی هوم پلاس، شروع داستان پاکیزگی خانه‌های شما!
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۹۶۴۶۵۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱
۲۵۳۷
رپورتاژ آگهی
پاک کننده‌ی چندمنظوره‌ی هوم پلاس از روش‌ها و شیوه‌های نوینی برای تولید بهره گرفته است و دارای معیار‌هایی منطبق با استاندارد‌های روز جهان است. مصرف کنندگان این برند به تجربه دریافته‌اند که این شوینده‌ی چندمنظوره توانایی بالایی در از بین بردن انواع لکه‌ها بر روی سطوح مختلف خانه را دارد و در پاک و تمیز کردن سطوحی همچون سرامیک، برق انداختن کاشی و تمیز کردن اجاق گاز همراه خوب خانواده است و بهترین نتیجه را به شما ارائه خواهد داد.

درخشندگی و زیبایی سطوح خانه همیشه از معیار‌های اصلی داشتن یک خانه‌ی گرم و زیبا است؛ بنابراین خانم‌های خانه دار همواره در صدد این هستند تا یک شوینده‌ی خوب را پیدا کنند که پاسخ گوی این امر باشد و سطوح مختلف خانه را برایشان برق بیاندازد و همچون جواهری قیمتی درخشان کند. از طرفی این شوینده باید بتواند برای سطوح مختلف خانه و آشپزخانه قابل کاربرد باشد. به طوری که هم سرامیک‌ها را تمیز کند، هم کاشی‌ها را برق بیاندازد و هم اجاق گاز آشپزخانه را تمیز و درخشان کند؛ بنابراین تنها یک پاک کننده‌ی چندمنظوره‌ی خوب می‌تواند از پس همه‌ی این خواسته‌ها برآید. علاوه بر این تهیه یک شوینده‌ی چندمنظوره بسیار مقرون به صرفه نیز هست. دیگر لازم نیست برای هر سطح یک شوینده‌ی متفاوت تهیه شود و وقت و انرژی شما را هدر بدهد.

چندمنظوره‌ی هوم پلاس، شروع داستان پاکیزگی خانه‌های شما!

حال این سوال مطرح می‌شود که یک شوینده‌ی چندمنظوره‌ی خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد. در واقع کدام معیار‌ها و استاندارد‌ها در خرید مواد شوینده چندمنظوره یا چندکاره باید لحاظ شود تا بتوانیم یک سطح پاک و درخشان را داشته باشیم.

اصلا آیا چندمنظوره‌ی مورد نظر ما توان از بین بردن لکه‌ها و آلودگی‌ها را دارد؟ و آیا با جنس و ظاهر سطوح مختلفی که در خانه وجود دارند سازگار است یا نه؟ این پرسش‌ها از اصلی‌ترین پرسش‌هایی است که همواره برای کسی که دغدغه‌ی خرید یک شوینده‌ی چندمنظوره را دارد مطرح می‌شود؛ بنابراین پیش از خرید محصول مورد نظر لازم است که اول از همه به این پرسش‌ها با دقت کافی جواب داده شود.

آن چه که مسلم است این است که در دنیای امروز لازم است محصول بهداشتی‌ای را که تهیه می‌کنیم که با دانش روز جهان هماهنگ باشد و از جدیدترین تکنولوژی و فناوری برای تولید آن استفاده شود. برای یک شوینده‌ی چندمنظوره نیز لازم است این آیتم رعایت شود تا درجه‌ی کیفیت محصول به حد قابل قبولی درآید. آن چه که ما از یک شوینده‌ی چندمنظوره‌ی خوب و با کیفیت انتظار داریم این است که بتواند با انواع لکه‌های موجود بر روی سطوح خانه مقابله کند و در پایان کار به شما یک سطح درخشان و زیبا را تحویل دهد. همچنین محصول مورد نظر نباید تولید گاز و بوی نامطبوع و آزار دهنده کند. علاوه بر این نباید به سطوح خانه آسیب بزند و ظاهر آن‌ها را تخریب کند.

پیشنهادی که ما برای شما داریم استفاده از یک شوینده‌ی چندمنظوره موفق تحت عنوان هوم پلاس است. هوم‌پلاس شروع داستان پاکیزگی خانه‌های شما خواهد بود. محصولی که دارای قدرت پاک کنندگی و خاصیت چربی زدایی بالایی است، بر روی سطوح مختلف خانه و آشپزخانه قابل استفاده است و تجربه‌ی مفیدی را در حوزه‌ی بهداشت خانه برای شما به ارمغان خواهد آورد.

اما چرا هوم پلاس؟ برند هوم پلاس یکی از برنده‌های خوب و موفق گروه صنعتی پاکشو است که از همان ابتدای کار به عنوان یاور خوب سلامت و بهداشت خانواده‌های ایرانی کارش را آغاز کرد. هدفی که این برند برای خودش تعریف کرده بود حفظ سلامت و بهداشت خانواده‌های ایرانی است و برای رسیدن به این منظور، محصولات با کیفیت خود را با فرمولاسیونی در سطح جهانی به بازار عرضه کرد.

پاک کننده‌ی چندمنظوره‌ی هوم پلاس از روش‌ها و شیوه‌های نوینی برای تولید بهره گرفته است و دارای معیار‌هایی منطبق با استاندارد‌های روز جهان است. مصرف کنندگان این برند به تجربه دریافته‌اند که این شوینده‌ی چندمنظوره توانایی بالایی در از بین بردن انواع لکه‌ها بر روی سطوح مختلف خانه را دارد و در پاک و تمیز کردن سطوحی همچون سرامیک، برق انداختن کاشی و تمیز کردن اجاق گاز همراه خوب خانواده است و بهترین نتیجه را به شما ارائه خواهد داد.

چندمنظوره‌ی هوم پلاس، شروع داستان پاکیزگی خانه‌های شما!

از جمله خصوصیات قابل توجه شوینده‌ی چندمنظوره هوم پلاس سرعت و دقت آن در پاک کردن انواع لکه‌ها بر روی سطوح مختلف خانه است. این محصول با پاک کردن این لکه‌ها موجب درخشندگی و براق شدن سطح مورد نظر شده و زیبایی را به آن باز می‌گرداند. از دیگر ویژگی‌های این محصول داشتن خاصیت چربی زدایی بالای آن است که برای پاک کردن سطوح چرب موجود در آشپزخانه بسیار مناسب است.

پاک کننده‌ی چندمنظوره‌ی هوم پلاس برای از بین بردن لکه‌های حاصل از دوده نیز قابل استفاده است. همچنین لکه‌های کهنه‌ای که با گذشت زمان مقاوم شده‌اند در مقابل چندمنظوره‌ی هوم پلاس به آسانی پاک می‌شوند. تنها کافی است که شما نازل پمپ را بر روی حالت اسپری بگذارید و مقدار کمی از محصول را بر روی سطح مورد نظر استفاده کنید. سپس به کمک یک دستمال مناسب، به راحتی لکه‌ها را از روی سطح آلوده پاک کنید. از نکات دیگر شوینده‌ی چندمنظوره‌ی هوم پلاس قابلیت استفاده آن بر روی سطوح شیب‌دار است. زیرا این محصول دارای توری فوم ساز بوده که بر روی سطوح شیب دار شره نمی‌کند و به راحتی قابل استفاده است.

شوینده چندمنظوره‌ی هوم پلاس بر روی انواع سطوح قابل استفاده است. برای مثال بر روی سطوحی، چون سرامیک، کاشی، دیوار روغنی، اجاق گاز، سینک ظرفشویی، سطوح مختلف چوبی و ... به خوبی عمل می‌کند و موجب تمیزی و درخشندگی آن‌ها خواهد شد.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر صالحی_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
اورانوس_فوتر2
پارسیان طب - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر