با 250 هزار تومان خواننده شوید!
۹۶۵۶
۰۴ مهر ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۱
۲۳۰۲۵ 
خواننده زیر زمینی شدن به چه قیمتی؟
برای یادگیری چنین نرم افزارهایی احتیاج به 16جلسه آموزش دارد و 250 هزار تومان هزینه این آموزش است و جلسات به صورت خصوصی برگزار می شود.
علاقه به موسیقی و ساخت آهنگ‌های شخصی باعث شده که در این زمینه بازار و دلالی و مبالغ زیادی رد و بدل شود.

یکی از راه هایی که به علاقمندان به موسیقی پیشنهاد می شود ساخت راحت و کم هزینه موسیقی با نرم افزار موسیقی و بدون صرف هزینه آنچنانی است ،ساخت موسیقی با نرم افزارهای موسیقی که اجرای مو سیقی زنده در آن معنا ندارد.

یکی از موسسات موسیقی که این نرم افزارهای ساخت موسیقی را آموزش می دهد درباره آهنگ سازی و تنظیم موسیقی می گوید: با نرم افزارهای موسیقی از جمله افل استودیو و کیوبیس می توان میکس و مستر و انواع تنظیم موسیقی را یاد گرفت و برای خود و دیگران تنظیم موسیقی انجام داد.

مسوول استودیو درباره کیفیت موسیقی های امروزی علی الخصوص موسیقی های زیرزمینی می گوید: موزیک امروزی بدون ساز زنده و به صورت سمپل هستند و از صدای ساز هایی که قبلا ضبط و در نرم افزار موسیقی آمده اند استفاده می شود. حتی بسیاری از موزیک های خواننده های معروف مخصوصا موسیقی های زیر زمینی به صورت سمپل و وی اس دی است و  کمتر از ساز زنده در این موسیقی استفاده می‌شود.صدای سمپل های امروزی آنقدر قدرتمند شده اند که تقریبا سمپل بودن آن غیر قابل تشخیص است.

مسوول این استودیو در رابطه با کسانی که برای آموزش نرم افزارهای موسیقی مراجعه می کنند می گوید: برای یادگیری این نرم افزار، احتیاج به اطلاعات و تجربه قبلی از موسیقی ندارد بسیاری از کسانی که به این کلاس های می آیند مبتدی اند و اطلاعات کمی در زمینه علم موسیقی دارند.

به گفته مسوول این استودیو برای یادگیری چنین نرم افزارهایی احتیاج به 16جلسه آموزش دارد و 250 هزار تومان هزینه این آموزش است. جلسات به صورت خصوصی برگزار و این وعده داده می شود که بعد از گذراندن این دوره ساخت 5 تراک موسیقی را افراد یاد گرفته باشند.

منبع: برنا

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج