جعبه‌ كادو دست ساز
۹۶۶۳
۱۳ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۴۵
۳۷۷۵۳ 
هديه‌هایی براي عزيزان شما
خريد جعبه‌هاي كادويي براي هديه دادن واقعا به صرفه نيست. بيشتر وقت‌ها چيزي نزديك به قيمت هديه بايد براي اين جعبه‌ها هزينه كنيد و علاوه‌بر اين، اين جعبه‌ها به هيچ وجه وقت و انرژي شما براي هديه را نشان نمي‌دهند.
برترین مجله اینترنتی ایران
خريد جعبه‌هاي كادويي براي هديه دادن واقعا به صرفه نيست. بيشتر وقت‌ها چيزي نزديك به قيمت هديه بايد براي اين جعبه‌ها هزينه كنيد و علاوه‌بر اين، اين جعبه‌ها به هيچ وجه وقت و انرژي شما براي هديه را نشان نمي‌دهند. به جاي اين كار مي‌توانيد با كمي سليقه و هزينه اندك يك كاغذ كادو و فوقش يك روبان، هديه‌هاي‌تان را به بهترين شكل بسته‌بندي كنيد و سليقه و هنرتان را به رخ بكشيد. اين چند نمونه بسته‌بندي به شما براي بسته‌بندي يك هديه زيبا ايده خواهد داد.

    اين نمونه بسته‌بندي براي هديه‌هاي كوچك مناسب است. آن‌ها را با كاغذ كادو بسته‌بندي كنيد و يك دكمه با رنگ هماهنگ روي كادو بچسبانيد تا تفاوت هديه شما به چشم بيايد.    اين مدل براي كساني كه طبيعت را دوست دارند مناسب است. تركيب چند برگ خشك و يك پر طاووس روي يك زمينه قرمز رنگ، طبيعت پاييز را تداعي مي‌كند. تركيب طرح راه‌راه فانتزي كاغذ كادو با گل سرخ كلاسيك، طرح زيبا و متفاوتي ايجاد مي‌كند كه براي همه جالب خواهد بود. باز هم طرحي از طبيعت. روبان قرمز روي كاغذ كادوي ساده سبز چمني، به اندازه كافي زيبا هست. اگر يك شاخه پر از برگ به آن اضافه كنيد ديگر كار را تمام كرده‌ايد.   يك كاغذ باريك را برداريد و آن را شبيه بادبزن و پليسه روي هم تا كنيد. 2 لبه كاغذ را به هم برسانيد و چين بزنيد تا يك گل كاغذي بامره داشته باشيد كه هر كادويي را زيبا خواهد كرد.   اگر سگك كمربندها يا كيف‌هاي كهنه را كنار بگذاريد، مي‌توانيد از آن‌ها براي تزئين جعبه‌هاي كادو استفاده كنيد. روبان را با استفاده از سگك درست مثل كمربند دور كادو بپيچيد.  اين مدل براي كادوهاي بچگانه جذاب است. آن را با كاغذي طرح جنگل بسته‌بندي كنيد و آن را با يك حيوان پلاستيكي تزئين كنيد تا جنگل را به ياد بياورد. زيبايي كارت‌هاي تبريك را فراموش نكنيد. به‌خصوص اگر طرح كارت با طرح كاغذ كادوي شما هماهنگ باشد، مي‌توانيد

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها


انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1390/07/24
aslan ghashang nabood eftezah bood
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج