سپاهان مقابل السد 3-0 بازنده شد
۹۶۷۴
۰۴ مهر ۱۳۹۰ - ۱۵:۱۱
۸۴۴۴ 
بر اساس حکم کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا السد قطر با نتیجه 3 بر صفر پیروز دیدار رفت مقابل سپاهان شد و نماینده کشورمان با جریمه هزار دلاری مواجه شد.
به گزارش سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفت تا به دلیل تخلف سپاهان در استفاده از بازیکن دو اخطاره نتیجه بازی رفت میان دو تیم السد قطر و سپاهان اصفهان را 3 بر صفر به سود تیم قطری اعلام کند.

سپاهان موفق شد در دیدار رفت که 23 شهریور برگزار شد، با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسد.
این کمیته اعلام کرد که رحمان احمدی از سپاهان باید به دلیل دریافت دو کارت زرد متوالی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2011 که در تیم پیروزی تهران بازی می‌کرد، در دیدار مقابل السد قطر محروم می‌شد.

وی در بازی اول مقابل الاتحاد عربستان اولین کارت زرد خود را دریافت کرد و در دیدارمقابل الوحدت امارات (آخرین بازی پیروزی در این رقابت‌ها) نیز دومین کارت زرد را از سوی داور بازی دریافت کرد.

بر طبق ماده 69 بند الف قوانین رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا 2011، ماده 17 بند 3 و ماده 38 بند یک و چهار قوانین انضباطی AFC محرومیت احمدی باید در دور رفت مسابقات مرحله یک‌چهارم نهایی لحاظ می‌شد.

علاوه بر اینکه نتیجه بازی 3 بر صفر به سود السد قطر اعلام می‌شود، جریمه هزار دلاری برای تیم سپاهان در نظر گرفته شده و این بازیکن در بازی برگشت مقابل السد محروم خواهد بود.
سپاهان این حق را دارد که تا 3 روز درخواست تجدید نظر کند.

بازی برگشت میان دو تیم در مرحله یک‌چهارم نهایی در ورزشگاه السد 6 مهر برگزار خواهد شد.

منبع: الف

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج