ناراحتی خانواده برایانت از عکس‌های دلخراش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۶۷۹۹۸
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
۸۰۷۸
همسر ستاره سابق بسکتبال جهان، کوبی برایانت، از اینکه تصاویری از صحنه سقوط هلی‌کوپتر حامل کوبی و دختر ۱۳ ساله‌شان جیانا منتشر شده است، به شدت ناراحت است.

خبرورزشی: در سانحه سقوط هلی‌کوپتری که بیش از یک ماه پیش رخ داد، علاوه بر ستاره سابق تیم ملی بسکتبال آمریکا و لیگ NBA هفت نفر دیگر هم کشته شدند.

وکیل ونسا برایانت، همسر کوبی، موضوع ناراحتی ونسا را بیان کرده است. روزنامه لس‌آنجلس تایمز در گزارشی نوشت یکی از مقامات امنیتی که از جزئیات ماجرای سقوط خبر داشته عکس‌هایی را در گوشی یکی دیگر از مقامات در موقعیتی خارج از تحقیقات مربوط به حادثه دیده است. او گفته که عکس‌ها مربوط به اجساد و باقی مانده بدن قربانیان در محل حادثه بوده است. این مقام مسئول به دلیل حساسیت موضوع به هیچ‌عنوان نخواسته که نامش فاش شود.

پلیس لس‌آنجلس بعد از انتشار گزارش لس‌آنجلس تایمز بیانیه‌ای را صادر و در آن اعلام کرده که این ماجرا را پیگیری خواهد کرد و جزئیات بیشتری را در این مورد بیان خواهد کرد.

گری راب، وکیل ونسا برایانت، گفت موکل او در روز حادثه یعنی ۲۶ ژانویه به مرکز پلیس لس‌آنجلس رفته و درخواست کرده منطقه‌ای که در آن حادثه رخ داده است منطقه «پرواز ممنوع» اعلام شود و از دسترس عکاسان نیز دور بماند: «این موضوع برای ونسا از اهمیت بالایی برخوردار بود، چون او می‌خواست که شأن همه قربانیان و خانواده آن‌ها حفظ شود. در آن زمان، افسر الکس ویلانووا به ما تضمین داد همه اقدامات انجام خواهد شد تا از حریم شخصی خانواده قربانیان محافظت شود و ما نیز درک می‌کنیم که او تمام تلاش خود را انجام داده تا خواسته‌های ما و سایر خانواده‌های قربانیان را عملی کند.»

راب همچنین گفت انتشار و پخش کردن عکس‌های مربوط به سانحه سقوط هلی‌کوپتر حامل کوبی برایانت و دخترش یک تخلف انسانی بدون بحث است که ارزش، احترام و حریم شخصی قربانیان و خانواده‌های آنان را پایمال می‌کند. او همچنین منتشرکنندگان عکس‌ها را با این لحن تهدید کرد: «شما را با سخت‌ترین قوانین و جریمه‌ها روبه‌رو خواهیم کرد و اینکه هویت همه شما را فاش می‌کنیم تا اطمینان حاصل شود که دیگر کسی به خود اجازه انتشار عکس‌ها را نخواهد داد.»

لس‌آنجلس تایمز همچنین روز جمعه نوشت مرکز پلیس لس‌آنجلس به افسران خود که در پرونده تحقیقات در مورد حادثه سقوط هلی‌کوپتر مشارکت دارند دستور داده که همه عکس‌ها را از گوشی‌ها یا لپ‌تاپ و کامپیوتر‌های خود پاک کنند. یکی از شهروندان لس‌آنجلس نیز چندی پیش گفته بود در یک کافه یکی از افسران پلیس را دیده که عکس‌های دلخراشی را از صحنه سقوط هلی‌کوپتر در گوشی خود داشته و به اطرافیانش نشان می‌داده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان-فوتراصلی222
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر