واکنش جالب آرنولد به لغو نمایشگاه آرنولد کلاسیک
۹۶۸۵۰۵
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۹
۴۹۹۰
پیام ویدئویی آرنولد شوارزنگر بعد از لغو نمایشگاه آرنولدکلاسیک را ببینید.

خبر فیت: پیام ویدئویی آرنولد شوارزنگر بعد از لغو نمایشگاه آرنولدکلاسیک را ببینید.

وی گفت : امروز روز ناراحت کننده ای برای من است چرا که مجبور شدیم نمایشگاه آرنولدکلاسیک را لغو کنیم؛ یک اجتماع بزرگ با حضور ۲۵۰ هزار نفر از مردم که دورهم جمع میشدند. ما هنوز رقابت های آرنولدکلاسیک را برگزار میکنیم اما مابقی آن کنسل شده است.

بهتر است بگویم که به تعویق افتاده است، چون بعدا آن را برگزار خواهیم کرد. اما من فکر میکنم این یک تصمیم عاقلانه بود چون در این شرایط به توصیه های فرماندار، شهردار و کارشناسان سلامت و پزشکان گوش کردیم. فکر میکنم این کار درستی بود که انجام دادیم چون ما میخواهیم شما را امن نگه داریم و از سلامت‌تان محافظت کنیم. ما سلامت اجتماع ورزشکاران فیتنس را تبلیغ می‌کنیم.

ما بزرگترین و بهترین در جهان هستیم اما پول درآوردن درمقابل سلامتی اهمیت کمتری دارد. ما فقط میخواهیم مردم سلامت و فیت باشند. پس ما نمایشگاه را به زمان دیگری موکول می کنیم. این همه چیزی است که ما میخواهیم. ما شما را در جریان آخرین اخبار قرار خواهیم داد.

واکنش جالب آرنولد به لغو نمایشگاه آرنولد کلاسیک

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1398/12/16
حال در ایران اگر یک‌نکبت‌زاده بود آنقدر به پدرش که وزیر هست فشار‌میاورد که این‌مایشگاه‌تعطیل نشود
چون اصلا سلامتی مردم برای آنها مهم‌نیست آنها فقط پول میخواهند پس نتیجه‌میگیریم‌که بهتر است بگوئیم درود بر آمریکا که سلامتی مردمش از همه‌چیز برای انها‌مهم‌تر است.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۶
احسنت محمد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج