جلسه سرنوشت‌ساز AFC با ایران، قطر و عراق
۹۶۸۵۹۱
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷
۴۶۵۹ 
نمایندگان سه فدراسیون ایران، قطر و عراق امروز با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار خواهند کرد.

خبرگزاری ایلنا: نمایندگان سه فدراسیون ایران، قطر و عراق امروز با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار خواهند کرد.

 مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا روز چهارشنبه جلساتی را با هدف بحث در مورد سرنوشت مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در مقرهای فیفا برگزار کردند.

با توجه به بیانیه رسمی منتشر شده روز گذشته توسط کنفدراسیون آسیا، فدراسیون بین المللی فوتبال موافقت کرد که برای به تعویق انداختن مسابقات باقیمانده از رقابت های مقدماتی آسیا برای راهیابی به جام جهانی 2022 و همینطور مسابقات جام ملت های آسیا 2023 چین پیشنهاد رسمی ارائه کنند و این مساله به گفته بیانیه به منظور بالاترین اولویت برای ایمنی و سلامتی همه افراد درگیر در مسابقات فوتبال است.

با اعلام روزنامه"استاد الدوحه قطر" ساعت یازده صبح امروز در برج البیدا در دفتر مرکزی فدراسیون فوتبال قطر، کنفدراسیون فوتبال آسیا با نمایندگان سه فدراسیون در غرب آسیا یعنی قطر، عراق و ایران دیدار خواهد کرد تا در مورد سرنوشت دیدارهای باقی مانده از مسابقات انتخابی جام جهانی صحبت کند.

همچنین قرار است روز شنبه جلسه‌ای مشابه برای مسئولان کنفدراسیون آسیا با نمایندگان فدراسیون‌های امارات، عربستان سعودی و ازبکستان در دبی برگزار شود تا در مورد همان سرنوشت رقابت‌های انتخابی جام جهانی و همینطور بازی‌های دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا صحبت شود. انتظار می‌رود AFC نتایج این جلسات را به صورت رسمی به فیفا بازتاب بدهد و با توجه به اینکهکنفدراسیون فوتبال آسیا می‌داند فیفا سرپرست این مقدمات است منتظر چراغ سبز فدراسیون بین المللی بود و بنابراین هر گونه اصلاح یا به تعویق انداختن مسابقات نیاز به تأیید فدراسیون بین المللی دارد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج