توضیح پرسپولیس در خصوص رای فیفا درباره برانکو
۹۶۸۸۰۳
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۶
۵۸۱۵
کمیته تعیین وضعیت فیفا رای خود را درباره شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس صادر کرد و باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیون و ۵۵ هزار یورو به اضافه سود سالیانه محکوم شد.

خبرگزاری فارس: سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته تعیین وضعیت فیفا امروز رای ۵ صفحه‌ای خود درباره شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس را به باشگاه ارسال کرد.

در این رای تاکید شده است که کمیته تعیین وضعیت بخشی از شکایت برانکو را پذیرفته و باشگاه پرسپولیس می‌بایست ۱ میلیون و ۵۵ هزار یورو به اضافه پنج درصد سود سالیانه را پرداخت کند.

باشگاه پرسپولیس ۳۰ روز فرصت دارد تا این مبلغ را پرداخت کند و چنانچه این بدهی پرداخت نشود پرونده برای تصمیم‌گیری به کمیته انضباطی فیفا ارسال خواهد شد. سود پنج درصدی سالانه از روز نوزده جون۲۰۱۹تا روز پرداخت بدهی محاسبه خواهد شد.

کمیته تعیین وضعیت هر گونه شکایت دیگری را برای برانکو مردود دانسته و باشگاه پرسپولیس ۲۰ هزار فرانک و برانکو هم ۵ هزار فرانک‌ سوییس بابت هزینه دادرسی به فیفا بپردازند.

باشگاه پرسپولیس ۱۰ روز مهلت دارد که توضیحات کامل رای را درخواست کند و البته پذیرش آن منوط به پرداخت ۲۰ هزار فرانک سوئیس بابت هزینه دادرسی در مهلتی ۲۰روزه است.

فیفا رای پرونده ایگور پانادیچ را هم صادر کرده اما هنوز رای پرونده شکایت زلاتکو و مارکو استیلینوویچ را صادر نکرده است.

فیفا در پرونده پانادیچ پرسپولیس را به پرداخت ۷۶ هزار و ۴۸۰ یورو بابت قرارداد به اضافه سود سالیانه محکوم کرده است و همچنین باشگاه باید ۸۶ هزار یوروی دیگر بابت غرامت به ایشان بپردازد که به نظر می‌رسد بابت غرامت مابه‌التفاوت قرارداد الاهلی با قرارداد فصل جاری وی با پرسپولیس باشد.

برانکو در شکایت خود مبلغ یک میلیون و ۷۲۰هزار یورو مطالبه کرده بود که در نهایت فیفا به پرداخت ۱ میلیون و ۵۵ هزار یورو به برانکو رای داده است. بخشی از مبلغ درخواستی برانکو در شکایت به فیفا شامل مطالبات قرارداد فصل قبل و مالیات قراردادش در کرواسی بوده که فیفا با پرداخت کل آن موافقت نکرده است. باشگاه پرسپولیس بابت فسخ یکطرفه قرارداد فصل جاری هنوز شکایتی از برانکو و دستیارانش در فیفا طرح نکرده‌است.

هزینه دادرسی پرونده پانادیچ نیز ۲۰ هزار فرانک است که پرسپولیس باید ۱۵ هزار و پانادیچ ۵ هزار فرانک به فیفا پرداخت کنند. باشگاه پرسپولیس در پرونده برانکو و پانادیچ در مهلت مقرر و پس از درخواست مشروح حکم‌ از حق تجدید نظر خواهی و ارجاع پرونده به استیناف را دارد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1398/12/17
پیروزی چیها نگران چی هستید تا وقتی وزیر پشتتونه؟؟
پول ی روز نفت مملکت نوش جونتون
Iran, Islamic Republic of
01:20 - 1398/12/17
آقایان مسئول . وزرای بیخیال . نهادهای همیشه خواب . چرا ورود نمیکنید ؟؟؟؟؟ مگه این پولهارو دست آخر نباید دولت بده ؟؟؟؟ مگه دولت اسکناس چاپ میکنه ؟؟؟؟؟ خدا از مدیران بی لیاقت فوتبال نگذره
Iran, Islamic Republic of
01:30 - 1398/12/17
بوی گل و سوسن و پنجره آید

لنگ بی وزیر ما خون جگر آید
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1398/12/17
به فیفا بگید دلارها را در چمدان جاسازی کردیم گذاشتیم باشگاه برانکو خودش نیومد ببره خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
07:43 - 1398/12/17
چرامدیران.ورزشی.بخوصوص.فوتبال.عادت
کردن.تا.زورنباشه.حق.مربیان.وبازیکنان.
خارجی.راپرداخت.نکنن..این.بی.کفایتیها.را
مباحثه.بازی.بدتر.نکنید.
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1398/12/17
پول مردم فقیر خرج فوتبال کثیف. سانسورچی خدا به دادت برسه. قیامت اگه اعتقاد داشته باشی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج