جزئیات رای فیفا درباره اختلاف برانکو و پرسپولیس
۹۶۸۸۲۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۷
۲۰۷۷
کمیته تعیین وضعیت فیفا رای خود را درباره شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس صادر کرد و باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیون و ۵۵ هزار یورو به اضافه سود سالیانه محکوم شد.

خبرگزاری مهر: کمیته تعیین وضعیت فیفا امروز رای ۵ صفحه‌ای خود درباره شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس را به باشگاه ارسال کرد. در این رای تاکید شده است که کمیته تعیین وضعیت بخشی از شکایت برانکو را پذیرفته و باشگاه پرسپولیس می‌بایست ۱ میلیون و ۵۵ هزار یورو به اضافه پنج درصد سود سالیانه را پرداخت کند.

باشگاه پرسپولیس ۳۰ روز فرصت دارد تا این مبلغ را پرداخت کند و چنانچه این بدهی پرداخت نشود پرونده برای تصمیم‌گیری به کمیته انضباطی فیفا ارسال خواهد شد. سود پنج درصدی سالانه از روز نوزده جون ۲۰۱۹ تا روز پرداخت بدهی محاسبه خواهد شد.

کمیته تعیین وضعیت هر گونه شکایت دیگری را برای برانکو مردود دانسته و باشگاه پرسپولیس ۲۰ هزار فرانک و برانکو هم ۵ هزار فرانک‌ سوییس بابت هزینه دادرسی به فیفا بپردازند.

باشگاه پرسپولیس ۱۰ روز مهلت دارد که توضیحات کامل رای را درخواست کند و البته پذیرش آن منوط به پرداخت ۲۰ هزار فرانک سوئیس بابت هزینه دادرسی در مهلتی ۲۰ روزه است.

فیفا رای پرونده ایگور پانادیچ را هم صادر کرده اما هنوز رای پرونده شکایت زلاتکو و مارکو استیلینوویچ را صادر نکرده است.

فیفا در پرونده پانادیچ پرسپولیس را به پرداخت ۷۶ هزار و ۴۸۰ یورو بابت قرارداد به اضافه سود سالیانه محکوم کرده است و همچنین باشگاه باید ۸۶ هزار یوروی دیگر بابت غرامت به ایشان بپردازد که به نظر می‌رسد بابت غرامت مابه‌التفاوت قرارداد الاهلی با قرارداد فصل جاری وی با پرسپولیس باشد.

برانکو در شکایت خود مبلغ یک میلیون و ۷۲۰ هزار یورو مطالبه کرده بود که در نهایت فیفا به پرداخت ۱ میلیون و ۵۵ هزار یورو به برانکو رای داده است. بخشی از مبلغ درخواستی برانکو در شکایت به فیفا شامل مطالبات قرارداد فصل قبل و مالیات قراردادش در کرواسی بوده که فیفا با پرداخت کل آن موافقت نکرده است. باشگاه پرسپولیس بابت فسخ یکطرفه قرارداد فصل جاری هنوز شکایتی از برانکو و دستیارانش در فیفا طرح نکرده‌است.

هزینه دادرسی پرونده پانادیچ نیز ۲۰ هزار فرانک است که پرسپولیس باید ۱۵ هزار و پانادیچ ۵ هزار فرانک به فیفا پرداخت کنند. باشگاه پرسپولیس در پرونده برانکو و پانادیچ در مهلت مقرر و پس از درخواست مشروح حکم‌ از حق تجدید نظر خواهی و ارجاع پرونده به استیناف را دارد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
02:11 - 1398/12/17
اقای فیفا چرا هر از گاهی مسعود ناراحت میکنی؟
Sweden
02:36 - 1398/12/17
عرب کجایی ، دقیقا کجایی ؟؟؟!!!
Iran, Islamic Republic of
06:49 - 1398/12/17
باسلام و احترام
ضمن اینکه بنده از طرفدار های ثابت پرسپولیس و حتی برانکو بودم باید عرض کنم که باشگاه پرسپولیس باید حتی قضیه تطمیع شدن برانکو درحین مسابقات قهرمانی آسیا را عنوان کنه واز برانکوبابت اوردن دوبازیکن قبلی وبودیمیر نیز که باشگاه پرسپولیس متحمل خسارات سنگین شدیم دلال بازی الان را مطرح کنند علیرغم اینکه برانکو را دوست داشته و دارم اما جریان غالب کردن این سه بازیکن و حتی بردن محرمی درآن شرایط پرسپولیس همگی نشان از دلالیسم بازی اقای برانکو داشت بااین وجود بنده وخیلی ها برخوردار پرسپولیس ضمن ارج نهادن به زحمات پرفسور خواهان احقاق حق باشگاه عظیم پرسپولیس هستیم
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1398/12/17
برانکو با پرسپولیس به نان و نوا رسید و مفتخر به قرارداد با الاهلی و تیم ملی عمان شد بدون پرسپولیس این مردک دلال هیچ پادویی نبود کما اینکه درزمان مربیگری پرسپولیس ازحماقت ما پرسپولیسی ها کمال بهره برداری و دلالی رو با غالب کردن آشغالهایی مثل بودیمیر برد درنهایت تاسف این قراردادی روکه با این دلال بستند کاملا استعماری و مافیایی بوده وضمن آنکه برانکو شایستگی حتا صدهزاردلار ازاین پول رونداشته میبایست از مدیران سابق پرسپولیس یعنی آقای عرب و گرشاسبی و دیگران بازخواست صورت گیرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج