خوب، بد، زشت نمایش‌خانگی در سال ۹۸
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۶۹۰۲۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
۳۵۱۰
سریال «هم‌گناه» آخرین مجموعه‌ای است که در روز‌های پایانی سال ۹۸ در شبکه نمایش خانگی منتشر شد، به این ترتیب پرونده سریال‌هایی که امسال در نمایش خانگی توزیع شدند، بسته خواهد شد و بقیه سریال‌هایی که این روز‌ها مراحل تصویربرداری را می‌گذرانند، سال ۹۹ منتشر خواهند شد.

روزنامه خراسان - مائده کاشیان: سریال «هم‌گناه» آخرین مجموعه‌ای است که در روز‌های پایانی سال ۹۸ در شبکه نمایش خانگی منتشر شد، به این ترتیب پرونده سریال‌هایی که امسال در نمایش خانگی توزیع شدند، بسته خواهد شد و بقیه سریال‌هایی که این روز‌ها مراحل تصویربرداری را می‌گذرانند، سال ۹۹ منتشر خواهند شد. اکنون که در آستانه سال نو هستیم، سریال‌های امسال را بررسی کردیم و مروری بر ترین‌های نمایش خانگی در سال ۹۸ داشتیم.

پرکنایه‌ترین

هیولا

خوب، بد، زشت نمایش‌خانگی ۹۸

مهران مدیری که در سریال‌هایش، سابقه کنایه و انتقاد از گروه‌های مختلفی از جامعه را دارد، در سریال «هیولا» هم به برخی از مهم‌ترین اتفاقات جامعه و افراد خاصی کنایه‌های طنزآمیزی داشت. فساد مالی بانک سرمایه، مراسم حراج تهران و جنگل‌خواری از موضوعاتی بود که در این سریال مورد انتقاد قرار گرفتند.

علاوه بر این‌ها اختلاس گران و آقازاده‌ها هم از جمله افرادی بودند که شوخی‌هایی کنایه‌آمیز زیادی درباره آن‌ها در سریال وجود داشت. البته که معمولا همه سریال‌ها، برای دیده شدن و وایرال شدن در فضای مجازی، حتی شده با استفاده از اشاره‌های سطحی سعی می‌کنند به مسائل مختلف کنایه بزنند، اما این انتقاد‌ها در سریال «هیولا» بسیار پررنگ و قصه آن نیز به طور کامل به این موضوعات مرتبط بود.


پرحاشیه‌ترین

ممنوعه

خوب، بد، زشت نمایش‌خانگی ۹۸

باید لقب پرحاشیه‌ترین سریال سال ۹۸ نمایش خانگی را به «ممنوعه» ساخته امیر پورکیان داد. این مجموعه از همان قسمت‌های اول و سپس در طول توزیع و پایان، حاشیه‌های مختلفی را ایجاد کرد. پس از توزیع سه قسمت از سریال، پخش این مجموعه به دلیل اعمال ممیزی و اصلاحات، متوقف و پس از دو ماه توزیع آن از سر گرفته شد.

اعتراض نیما شعبان‌نژاد به ممیزی کاراکتر «خلیل» که یک شخصیت ترنس بود و گلایه‌اش از عوامل سریال بابت نادیده گرفتن شخصیت او، انتقادات فراوان مخاطبان به صرف زمان سریال به آن چه گذشت، آن چه خواهید دید، فلاش‌بک‌های تکراری، موزیک‌هایی که روی تصاویر آهسته در میان سریال پخش می‌شد و به ویژه پایان سرهم‌بندی شده آن، از دیگر حواشی این سریال بود.


پرمخاطب‌ترین

مانکن

خوب، بد، زشت نمایش‌خانگی ۹۸

در میان سریال‌هایی که امسال توزیع شدند، به استناد آمار فیلیمو، سریال «مانکن» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده، موفق شد با میانگین ۲۵ میلیون و ۱۳۰ هزار دقیقه تماشا برای هر قسمت، در نمایش خانگی رکورد بزند و رکورد قبلی را که متعلق به «هیولا» کاری از مهران مدیری بود، آن هم با اختلاف ۸ میلیون دقیقه تماشا بشکند. انتقاداتی به قصه سریال و بازی بعضی بازیگران آن مانند محمدرضا فروتن وارد بود، اما قصه ساده و عامه‌پسند آن و همچنین مضمون عاشقانه سریال باعث شد این سریال بتواند توجه مخاطبان را جلب کند. آخرین قسمت از این سریال ۲۸ بهمن منتشر شد، مرگ شخصیت اصلی داستان یعنی «کاوه» در انتهای سریال باعث شد جمع زیادی از تماشاگران، به غم‌انگیز بودن پایان آن اعتراض کنند.


پربازیگرترین

هم‌گناه

خوب، بد، زشت نمایش‌خانگی ۹۸

سریال «هم‌گناه» که به تازگی به نمایش خانگی آمده است، اولین ساخته مصطفی کیایی ویژه نمایش خانگی است. یکی از ویژگی‌های این مجموعه تعدد کاراکتر‌های آن و تعداد زیاد بازیگران سریال است. «هم‌گناه» با حضور حداقل ۱۵ بازیگر شناخته‌شده، پربازیگرترین سریال نمایش خانگی در سال ۹۸ است. بیشتر شخصیت‌های اصلی و کاراکتر‌های فرعی سریال در قسمت اول سریال و تعدادی دیگر از آن‌ها هم در قسمت دوم، معرفی شده‌اند. سریال فعلاً عملکرد خوبی در شناساندن کاراکتر‌ها داشته، باید صبر کرد و دید این تعدد شخصیت برای «هم‌گناه» نقطه ضعف به حساب می‌آید یا نقطه قوت. پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، حبیب رضایی، هنگامه قاضیانی، مهدی پاکدل و مسعود رایگان از بازیگران سریال هستند.


کشدارترین

دل

خوب، بد، زشت نمایش‌خانگی ۹۸

هرچند که سریال «ممنوعه» هم از نظر کم‌اتفاق بودن در معرض انتقاد بود، اما سریال «دل» اثر منوچهر هادی در این زمینه از «ممنوعه» سبقت گرفته و با ریتم بسیار کند و کم‌اتفاقی که دارد باعث نارضایتی تماشاگران شده است. مخاطب در طول ۱۲ قسمت ابتدایی شاهد جست وجو برای پیدا کردن «رستا» که شب عروسی غیبش زده بود و انتظار برای صحبت کردن «رستا» درباره علت برهم زدن عروسی‌اش بود. پس از گذشت ۱۲ قسمت از سریال که نام فصل اول روی آن گذاشته شده، به تازگی قصه وارد فصل دوم که در واقع ادامه همان فصل اول است، شده و داستان تازه در حال به جریان افتادن است! «دل» ۴۶ قسمت است، در حالی که بعید به نظر می‌رسد داستان آن ظرفیت داشته باشد که تا این اندازه طولانی شود.


کم‌مخاطب‌ترین

ریکاوری‌

خوب، بد، زشت نمایش‌خانگی ۹۸

می‌توان صفت کم‌مخاطب‌ترین سریال امسال را به «ریکاوری» به کارگردانی بهادر اسدی داد. این سریال هشت قسمتی، در سکوت خبری توزیع و در سکوت خبری هم به پایان رسید و نظر مخاطبان را جلب نکرد. گروه بازیگران تلویزیونی سریال چهره‌هایی مانند پوریا پورسرخ، مجید واشقانی، هومن برق‌نورد و شبنم قلی‌خانی بودند که به اندازه کافی برای مخاطب جذاب نبودند و حضورشان تماشاگر را به تماشای سریال ترغیب نمی‌کرد. علاوه بر گروه بازیگران، کیفیت ضعیف سریال هم باعث شد مخاطبانی که قسمت‌های ابتدایی «ریکاوری» را دیده بودند انگیزه‌ای برای دیدن ادامه آن نداشته باشند. اگرچه که این سریال کلا هشت قسمت بود، اما از همان زمانی که قصه به نیمه رسید، دیگر حرف زیادی برای گفتن نداشت.


لاکچری‌ترین

دل

خوب، بد، زشت نمایش‌خانگی ۹۸

به تازگی نمایش افراطی تجملات و ثروت، یکی از اجزای جدانشدنی سریال‌های نمایش خانگی برای جلب مخاطب شده است و خب سریال «دل» هم از این قاعده مستثنا نیست. این سریال از همان ابتدا با یک عروسی چند صد میلیونی آغاز شد و در ادامه سریال، هم شاهد نمایش خانه‌های لوکس، خودرو‌ها و جواهرات بسیار گران‌قیمت شخصیت‌های اصلی قصه بودیم. چیزی که باعث شده عنوان «لاکچری‌ترین» به سریال «دل» تعلق بگیرد نمایش افراطی ثروت است. به عنوان مثال، کاراکتر‌های ثروتمند داستان با لباس رسمی و پوششی که مناسب مهمانی است، در خانه رفت و آمد می‌کنند یا سر میز صبحانه با کراوات حاضر می‌شوند! این موضوع هم از مسائلی بود که درباره «دل» مورد انتقاد مخاطبان قرار گرفت.


متفاوت‌ترین

خواب‌زده

خوب، بد، زشت نمایش‌خانگی ۹۸

از چند بُعد می‌توان عنوان «متفاوت‌ترین» را کنار سریال «خواب زده» به کارگردانی سیروس مقدم نوشت. این مجموعه بیشتر ویژگی‌هایی را که به تازگی تقریبا در همه سریال‌های نمایش خانگی می‌بینیم، ندارد. سریال برخلاف دیگر مجموعه‌های این مدیوم، نه در سرویس‌های وی‌اودی، بلکه به صورت انحصاری در اپلیکیشن روبیکا، آن هم به صورت رایگان قابل تماشاست، فضای سریال ماورایی است، در گروه بازیگران آن از هیچ ستاره‌ای استفاده نشده و در آن خبری از سبک زندگی لاکچری نیست. علاوه بر همه این‌ها، در داستان سریال موضوعاتی دیده نمی‌شود که برای نمایش آن‌ها در تلویزیون محدودیت وجود داشته باشد و بر خلاف روال معمول سریال‌های نمایش خانگی، پوشش بازیگران هم چندان غیرمتعارف نیست.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1398/12/18
دل بدترین سریالیه که تا حالا دیدم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1398/12/18
پس کرگدن کو؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸
عه راست میگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
اره کرگردنو از قلم انداختن.تقریبا سریال خوبیه.و حداقل موضوع تکراری نداره و مهمترین مزیتشم اینکه موضوع سریال براساس عشق وعاشقی نیستش.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
این کارگردانا و نویسندگان ایرانی اگه لطف کنن به جز ژانر عاشقانه سراغ چهارتا ژانر دیگه برن ازشون ممنون میشیم البته باید صبر کنیم تا سریال سازای ترکی تغییر مسیر بدن تا این دوستان به اصطلاح هنرمند از اونا کپی کنن
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1398/12/18
مانکن ک عالییییییی
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1398/12/18
مانکن فقط یه بدی داشت که سه شخصیت اصلی قسمت آخر مردن.از جمله نقش اول.
الباه خوب بود که مثل بقیه فیلما با عروسی تموم نشد
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1398/12/18
خلاصه تمام قسمت‌های پخش شده سریال دل تا به امروز.... رستاااا... رستاااا... رستااااا
Seychelles
23:57 - 1398/12/18
سریالهای آبکی بی محتوا فقط ظاهر قشنگ دارن
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1398/12/20
مانکن واقعا خیلی سریال قشنگی بود
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/12/20
خداروشکر میکنم که واسه یکیشم وقت نذاشتم.
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1398/12/21
سریال ریکاوری بد بود بقیه باز بهترن
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1399/01/19
همشون غیر از هیولا چرته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر