ایرج عرب پاسخ انصاری‌فرد را داد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
لایکو_1
کتاب لند_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۶۹۳۲۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۵۱
۸۲۰۵
مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در واکنش به اظهارات مدیرعامل کنونی این باشگاه گفت:اگر این اسپانسر با باشگاه قرارداد بسته و درآمدزایی صورت گرفته باشد باشگاه نباید مشکلی داشته باشد.

خبرگزاری فارس: محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی صحبت هایی را پیرامون مسائل مختلف باشگاه پرسپولیس انجام داد و در بخشی از این گفت و گو اعلام کرد که 17 میلیارد تومان از پول اسپانسر برای فصل پیش رو از قبل پیش خور شده است.

ایرج عرب در گفت و گویی در مورد این موضوع اظهار داشت: زمانی که از باشگاه پرسپولیس رفتم دوستان در جریان ریز و درشت مشکلات باشگاه قرار داشتند و حتی در یک نشست که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد خود انصاری فرد با مشکلات پرسپولیس آشنا شد و اعلام کرد که به همه این مسائل واقف است.

وی افزود: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خودش اعلام کرد که یک اسپانسر به باشگاه می آورد و از آنها 150 میلیارد پول به باشگاه تزریق خواهد شد و مطمئنا با این رقم باشگاه هیچ مشکلی در آینده ندارد. طبیعتا اگر این اسپانسر با باشگاه قرارداد بسته و درآمدزایی صورت گرفته باشد باشگاه نباید مشکلی داشته باشد.

عرب ادامه داد: همیشه شرایط مدیریت در باشگاهی مثل پرسپولیس به همین شکل بوده است. اگر یادتان باشد خود من همیشه اشاره کردم که درآمدهای باشگاه و هزینه ها هیچ زمان با هم همخوانی نداشته است. این موضوع نه در دوره ما بلکه در دوره های قبل از ما هم وجود داشته است. ولی تنها کاری که من انجام دادم این است که هیچ گاه مشکلات را به گردن دیگران نینداختم.

مدیرعامل سابق سرخپوشان خاطر نشان کرد: شما یک مصاحبه از من بیاورید که در مورد مدیران گذشته صحبت کرده باشم.چون اعتقاد دارم اگر مدیری درآمدی داشته آن را صرف هزینه های باشگاه کرده است. مسئله بسیار مهم این است که کلیه درآمدهای ارزی و ریالی باشگاه در زمان مدیریتم اعم از اصل قرارداد، پیشنهادات، بدهی های گذشته به بازیکنان، هزینه های جاری، هتل ها، مالیات و هر چیز دیگری در باشگاه موجود است و آنها می توانند این هزینه ها را روی سایت قرار دهند. این کار خیلی پیچیده ای نیست.

وی تصریح کرد: زمانی که ما باشگاه را تحویل دادیم یک میلیون دلار از فیفا و ای اف سی طلب داشتیم. هفتصد هزار دلار این رقم در اختیار فیفا است و می شود از طریق فدراسیون جهانی مطالبات طلبکاران را پرداخت کرد.

وی با تاکید بر اینکه 300 هزار دلار این رقم توسط مسئولان پرسپولیس از ای اف سی دریافت شده است، گفت: اگر رایی علیه پرسپولیس صادر شود می توانم از فیفا و مطالبتمان آن را پرداخت کنم. چون در آن زمان می خواستیم آن پول را برای برانکو یا بودیمیر دریافت کنیم که به ما ندادند و اعلام کردند آن پول از روی رای پرداخت خواهد شد. بنابراین اگر آن رقم 150 میلیاردی که اشاره کرده بودند دریافت شود این همه دچار مشکل نخواهند شد.

عرب در خصوص اینکه تکلیف پولی که قرار بود بود به برانکو پرداخت شود چه شد گفت: آن پول به کل بازیکنان توزیع شد. اگر دقت کرده باشید بیشترین پرداختی به بازیکنان در زمان ما صورت گرفت. این را هم بگویم برانکو روز آخری که قصد جدایی داشت به من اعلام کرد می مانم. فردای آن روز وکیلش نامه نوشت که به ما پول بدهید. به او گفتیم پولتان آماده است اما وی پاسخ داد پول هم بدهید من در اینجا نمی مانم. مسئله آقای برانکو اصلا پیچیدگی نداشت. اگر برانکو را نمی خواستیم این همه از او حمایت نمی کردیم که با هم سه جام بگیریم.

وی افزود: تا روز آخر هم کوچکترین تنشی بین ما و آقای برانکو وجود نداشت. فراموش نکنید یک ماه و نیم قبل از رفتن برانکو ما 500 هزار یورو در هتل اوین به وی پرداخت کردیم. او خودش تصمیم داشت برود و در نهایت هم جدا شد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر