5 تغيير سريع و جادویی در دكوراسيون
۹۶۹۹
۲۴ مهر ۱۳۹۰ - ۱۱:۴۲
۲۳۲۰۰ 
با کوسن‌های دورو تغییری سریع و آسان را تجربه کنید. با استفاده از اين نوع كوسن‌ها، مبلمان شما در تابستان طرحی زیبا خواهند داشت و در زمستان با تغییر کوسن‌ها به رویه مخملی‌شان، جلوه‌ای به مراتب باشکوه‌تر و غنی‌تر خواهند یافت.

برترین مجله اینترنتی ایران

 

کوسن‌های دورو تغییری آسان، جلوه‌ای باشکوه

با کوسن‌های دورو تغییری سریع و آسان را تجربه کنید. با استفاده از اين نوع كوسن‌ها، مبلمان شما در تابستان طرحی زیبا خواهند داشت و در زمستان با تغییر کوسن‌ها به رویه مخملی‌شان، جلوه‌ای به مراتب باشکوه‌تر و غنی‌تر خواهند یافت. همان‌طور که در تصویر نیز مي‌بينيد، می‌توانيد از ترکیب هر دو رویه این کوسن‌ها بهره بريد.


پرده‌هایی به سبک دستمال

برای داشتن نمایی روح‌بخش و آرامش‌دهنده، می‌توانید از پرده‌هایی مانند اين اتاق ناهارخوری استفاده کنید. تنها لازم است دستمال‌ها، رومیزی‌ها یا حتی روبالشی‌هایی را که لبه‌هایشان از پیش توگذاشته شده‌اند، با استفاده از قلاب‌هایی از یک گوشه از پنجره بیاویزید. يكي از ويژگي‌هاي اين نوع پرده‌ها اين است كه فقط کافی است یک گوشه آن را باز کنید تا پرده كاملا بیافتد.


خطوط افقی با قدرتی شگفت‌انگیز

خطوط و نوارهای عریض و بزرگ مي‌توانند ديوارها و در‌نتيجه اتاق‌ها را دگرگون كنند. این خطوط در تغییر شکل سریع یک اتاق نيروي شگفت‌انگیزی دارند. اين تركيب مي‌تواند حسي خشن در اتاق بيافريند و از اين‌رو همراه ساختن این خطوط هندسی با عناصر لطیف بهتر است. در این طرح تلاش شده است تا با کمک گرفتن از نقطه‌های منحنی‌شکل روی صندلی‌ها و قالیچه‌ پوستی، به‌نوعی اين هماهنگي به‌دست آيد. 


قاب‌های سیاه و القای حسی صمیمانه

برای طراحی اتاق‌هاي بزرگ و مجلل، رنگ مشکی را برای قاب دروپنجره‌ها و چهارچوب صندلی‌ها برگزینيد. رنگ سیاه به اتاق حس اقتدار و استحکام می‌بخشد و از سویی نقش یک قاب زیبا را برای منظره پشت يا درون خود ایفا می‌کند. استفاده از رنگ سياه به مقدار كم ولي در چند‌جا پيشنهاد مي‌شود.


قاب‌های هنری شبیه به هم

استفاده از قاب‌های هماهنگ با‌یکدیگر روشی هوشمندانه در برقراری ارتباط میان طیف گسترده‌ای از آثار هنری است. در پاره‌ای از مواقع، قطعه‌ها يا چيزهايي داريد كه مي‌خواهيد از آنها به‌عنوان اكسسوري استفاده كنيد ولي به‌خاطر تفاوت اندازه و شكل، ‌چندان در كنار هم خوشايند نيستند. در این شرایط بهتر است آنها را در قاب‌هایی يك‌شكل قرار دهید و بدين‌گونه ارتباطی معنادار میان آنها برقرار كنيد.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج