فنگ‌شويي برای بهبود روابط خانوادگی!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
دکتر استرکی_4
استخدام_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۷۰۸
۲۲ مهر ۱۳۹۰ - ۲۱:۵۰
۳۴۴۷۱
معرفی عنصر خانه 3 یا شرق
در این شماره به بررسی جهت جغرافیایی شرق و کیفیت روابط خانوادگی می‌پردازیم؛ پس اگر معاشرت‌ فامیلی کم یا زیادی دارید یا اگر در خانواده دچار مشکل شده‌اید و با کسی کدورت دارید، شاید با راهکارهای فنگ‌شویی بتوانید گره از کار باز کنید.
برترین مجله اینترنتی ایران


در این شماره به بررسی جهت جغرافیایی شرق و کیفیت روابط خانوادگی می‌پردازیم؛ پس اگر معاشرت‌ فامیلی کم یا زیادی دارید یا اگر در خانواده دچار مشکل شده‌اید و با کسی کدورت دارید، شاید با راهکارهای فنگ‌شویی بتوانید گره از کار باز کنید.

عنصر خانه 3 یا شرق، چوب است و طبيعتا رنگ‌های تنالیته سبز مربوط به این کیفیت می‌شوند. قراردادن گیاه سبز در این بخش از خانه بسیار مناسب است؛ توجه کنید انباشتگی این بخش می‌تواند در روابط خانوادگی یا سلامتی افراد خانواده تاثير منفي داشته باشد. پس پیشنهاد می‌شود حتی‌الامکان ماهی یکبار اين بخش را پاكسازي كنيد و کمدها و قفسه‌های اين قسمت را بیرون ریخته و بعد از رفع انباشتگی، مجددا به‌صورت مرتب بچينيد.


البته اگر‌چه رنگ سبز مربوط به اين كيفيت است؛ ولی استفاده از آن خصوصا برای اتاق‌خواب به‌دلیل ایجاد حس اضطراب پیشنهاد نمی‌شود و استفاده از اين رنگ فقط براي فضاي مطالعه و كتابخانه توصيه مي‌شود. در‌نتیجه استفاده از گیاه سبز بهترین پیشنهاد برای این قسمت است.


همانطورکه در چرخه تکمیل‌کننده دیدید، عنصر تکمیل‌کننده و تقویت‌کننده عنصر چوب، آب است. پس اگر در پی تقویت این کیفیت و افزایش معاشرت فامیلی هستید، می‌توانید از عنصر آب در فضا بهره گیرید. رنگ آبی همانطور که در شماره قبل اشاره شد باعث یین شدن فضا می‌شود و از آنجایی‌که معاشرت‌کردن، یک فعالیت يینگ است، راه‌حل مناسب، استفاده از عنصر آب به‌صورت آبنما یا تصویري از درياي مواج يا آبشار است که نماد عنصر آب در وضعیت ینگ آن است.


هنگام استفاده از عنصر آب بايد به چند نكته توجه كنيد؛ اگر عنصر آب را در ظرفي بلوري ريخته‌ايد، حتما بايد ظرف را به‌طور مرتب بشوييد و از شكل‌گرفتن رسوب آب داخل آن جلوگيري كنيد. درصورتی‌که‌ این بخش خانه در محدوده ورودی منزل واقع شده و تمایل به استفاده از آبنما دارید، باید توجه کنید که آبنما را سمت راست در (هنگامی که  درون چهارچوب در قرار گرفته‌اید و از داخل خانه به بیرون نگاه می‌کنید) قرار ندهید چون در فنگ‌شویی اعتقاد بر این است که این حالت موجب از دست دادن مال می‌شود و در ضمن باید جریان آب از بیرون به سمت خانه باشد.

استفاده از رنگ‌های تنالیته قرمز که نشانگر عنصر آتش هستند، در این فضا بسیار نامناسب است؛ چراکه در چرخه تحلیل‌برنده، همانطور كه گفته شد، عنصر آتش باعث تحلیل عنصر چوب می‌شود و این ممنوعیت استفاده، علاوه‌بر رنگ شامل عناصر بروز دهنده آتش نظیر شمع نیز می‌شود.

طبق چرخه مخرب، استفاده از عنصر فلز که عنصر مخرب عنصر چوب است نيز در اين فضا ممنوعيت دارد، بنابراين از رنگ‌های متالیک و تنالیته سفید و خاکستری و همینطور مجسمه یا وسایل تزئینی فلزی در این فضا استفاده نكنيد.


اگر در فضای مربوط به این کیفیت از رنگ قرمز استفاده شود، همانطور که در شماره‌های قبل توضیح داده شد، باید با استفاده از عنصر تحلیل برنده، عنصر مزاحم تاثیر آن‌را خنثی كنيد. به‌عنوان مثال، راه‌حل پیشنهادی برای این مورد استفاده از عنصر زمین است؛ یعنی با آوردن اشاره‌اي از رنگ‌های زمینی متناسب با حجم رنگ یا عنصر آتش موجود در فضا، آن ‌را تعدیل کنيد. اگر در این بخش خانه شومینه قرار دارد که عنصر آتش است، می‌توانید با قراردادن کوزه یا مجسمه سفالی در محوطه شومینه یا آویزان کردن تابلوی سفالی بالای شومینه تاثير منفي آن را از بین ببريد.

اگر در این فضا عنصر غالب، عنصر فلز است یا از رنگ‌های مربوط به عنصر فلز استفاده شده یا حجم وسیعی از وسایل تزئینی فلزی در این محل قرار دارد، برای رفع این مشکل، از عنصر میانی عنصر مخرب و عنصر تخریب‌شده در چرخه مخرب استفاده كنيد. در این مورد راه‌حل، به‌کارگیری عنصر آب است که علاوه‌بر تقویت عنصر چوب، باعث تحلیل کیفیت عنصر فلز (عنصر مخرب) نيز می‌شود.

نكته‌اي كه بايد به آن توجه شود این است که برخلاف تصور، وسایل فرفورژه که اخیرا استفاده از آنها بسیار رایج شده است، بروز دهنده عنصر آب هستند نه فلز.

حال نوبت به معرفی سمبل‌های مناسب و نامناسب این کیفیت مي‌رسد، از شاخص‌ترین سمبل‌های این کیفیت همانطور که می‌دانید استفاده از تصویر اعضاء خانواده در نهایت صحت و سلامت و خوشی در کنار هم است.

و بر‌خلاف آن، استفاده از تصویر عزیزان از دست رفته یا بیمار یا حتی تصویر اعضاء خانواده، زمانی‌که از سلامتی کامل برخوردار نبودند نيز در اين فضا نامناسب است.


در اين تصاوير، مجسمه‌هایی با مضمون مادر و فرزند که به‌نوعی نماد خانواده هستند آورده شده است، كه براي اين فضا مناسب است.

در شماره آتی به بررسی خانه شماره 4 با کیفیت ثروت خواهیم پرداخت.

اختصاصی مجله اینترنتی برترین ها Bartarinha.ir

مجله اینترنتی برترین ها

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر