دسيسه عجیب زن براي بدنامی شوهر
۹۷۱۱
۰۵ مهر ۱۳۹۰ - ۱۹:۳۰
۲۱۶۲۰ 
مردي با مراجعه به دادگاه خانواده ضمن طرح دادخواستي مدعي شد همسرش ماده مخدر شيشه را در خانه جاسازي كرده بود تا او را بدنام كند.
شرق: مردي با مراجعه به دادگاه خانواده ضمن طرح دادخواستي مدعي شد همسرش ماده مخدر شيشه را در خانه جاسازي كرده بود تا او را بدنام كند.

اين مرد با مراجعه به دادگاه خانواده 2 و ارايه دادخواست تمكين به قاضي حسن عموزادي رييس شعبه 268 اين مجتمع قضايي گفت: من و همسرم از طريق دايي او با يكديگر آشنا شديم ولي‌ اي‌كاش هيچ ‌وقت اين آشنايي صورت نمي‌گرفت.

وي با بيان اينكه شش ماه است كه به دليل نزاع لفظي، همسرش خانه را ترك كرده است، ادامه داد: هر بار كه به ملاقات همسرم مي‌روم تا شايد موفق به بازگرداندنش شوم، او حتي در خانه مادرش را به روي من باز نمي‌كند.

وي ادامه داد: «طي چند باري كه براي آشتي با همسرم دنبالش رفتم، فقط يك‌بار موفق شدم و آن زمان هم همسرم دو روز در خانه بود و مجددا منزل را ترك كرد. او در آن دو روز ماده مخدر شيشه در خانه جاسازي كرد و به ماموران پليس اطلاع داد كه من پخش‌كننده مواد هستم، البته بعد از دو هفته ماموران متوجه شدند که اين كار را همسرم براي بدنامي من انجام داده است».

مرد جوان در ادامه گفت: «مي‌خواهم همسرم به خانه بازگردد و از من تمكين كند. به هيچ‌وجه با جدايي موافق نيستم.»

بنا بر اين گزارش اين پرونده در حال رسيدگي است.

منبع: تابناک

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج