رابطه کیت وینسلت با میلیاردر انگلیسی!
۹۷۳۴
۱۲ مهر ۱۳۹۰ - ۱۷:۲۳
۱۶۶۵۹ 
«ند راکنرول» برادرزاده سر ریچارد برانسون مالک شرکت های زنجیره ای «ویرجین»، به شدت به کیت وینسلت علاقه مند شده است.
«ند راکنرول» برادرزاده «سر ریچارد برانسون » مالک شرکت های زنجیره ای «ویرجین»، به شدت به کیت وینسلت علاقه مند شده است.

به گزارش روزنامه سان، ند راکنرول ۳۳ ساله که به طور قانونی فامیلش را تغییر داده به قدری جذب این هنرپیشه اسکاری ۳۵ ساله شده است که تفاوت سنی آنها به هیچ وجه برایش اهمیت ندارد.

اگرچه این خبر بازخورد چندان جالبی در رسانه های انگلیسی نداشته است و بسیاری از روزنامه های انگلیسی با تیترهای گزنده ای از قبیل : "کیت وینسلت" برای خانواده برانسون کیسه دوخته است یا اینکه "کیت وینسلت" بازیچه جدید خود را پیدا کرد! از این زوج استقبال کردند اما "ند راکنرول" چنان شیفته این هنرپیشه برنده اسکار و برنده امی اوارد۲۰۱۱ شده است که در گفتگو با روزنامه سان حسابی کیت را تحسین کرد و گفت که از نظر او کیت یک زن جذاب و کامل است و همچنین او از اینکه کیت از او بزرگتر است بسیار خوشحال است و می تواند چیز های زیادی از او یاد بگیرد.

"ند راکنرول" به تازگی از همسر ۲۳ ساله خود "الیزا کودری "جدا شده است و هم اکنون برای کمپانی ویرجین کهکشانی کار می کند که یکی از زیر مجموعه های گروه شرکتهای ویرجین است و زیر نظر سر ریچارد اداره می شود.گفتنی است ، "کیت وینسلت" از مدتها قبل با خانواده برانسون دوست است و با آنها رفت و آمد دارد. کیت و ند برای اولین بار در یک مهمانی در جزیره اختصاصی ریچارد برانسون (نکر آیلند) یکدیگر را ملاقات کردند و نکته جالب اینجاست که کیت در آن مهمانی به همراه دوست پسر خود در آن مهمانی حضور داشت.

همچنین پنجشنبه هفته گذشته کیت در مراسم تشییع جنازه پدر ریچارد برانسون و پدر بزرگ ند او را همراهی کرد.

خبرها حاکی از آن است که هم اکنون کیت و ند به طور مخفیانه تعطیلات رومانتیک خود را در یک ویلای روستایی خارج از شهر می گذرانند!

منبع: پرتال آفتاب

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برترین مجله اینترنتی ایران


نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج