عاملان سرقت ۶.۵کیلو طلا در پایتخت به دام افتادند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
استخدام_2
دکتر استرکی_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۷۳۴۶۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۱
۲۱۵۴۸
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند ۵ نفره سارقان مامورنما خبر داد و گفت: این سارقان با جعل عنوان مامور از مرد مسافر میانسالی شش و نیم کیلو طلا سرقت کرده بودند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند ۵ نفره سارقان مامورنما خبر داد و گفت: این سارقان با جعل عنوان مامور از مرد مسافر میانسالی شش و نیم کیلو طلا سرقت کرده بودند.

سرهنگ علی گودرزی در این باره اظهار داشت: ساعت ۶ بعد از ظهر پنجم اسفندماه سال ۹۶ طی تماس مرد میانسالی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، ماموران کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی در جریان وقوع یک سرقت مسلحانه کیف دستی حاوی شش و نیم کیلو طلا توسط ۳ مرد ناشناس قرار گرفتند.

عاملان سرقت ۶.۵کیلو طلا در پایتخت به دام افتادند

وی بیان داشت: پرونده با موضوع سرقت مسلحانه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی با دستور دادگاه شعبه ۱۰۱ بخش آفتاب به اداره یکم پلیس آگاهی ارجاع شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: شاکی با حضور در اداره یکم در اظهاراتش گفت که در زمینه طلا فعالیت دارد و برای خرید از شهرستان به تهران آمده و روز سرقت شش و نیم کیلو طلا به ارزش تقریبی یک میلیارد تومان از بازار طلای تهران خریداری کرده است و هنگام بازگشت در محدوده مترو شاهد، سوار یک دستگاه تاکسی ون شده و پس از طی مسافتی یک دستگاه پژو پارس جلوی تاکسی را گرفته است و ۳ مرد نقاب دار با لباس های مشکی پلیسی و اسلحه و بی سیم به او گفتند ما از مأموران مواد مخدر هستیم و شما باید با ما بیاید.

گودرزی گفت: شاکی ادامه داد که سارقان وقتی با مقاومتش روبه رو شدند اقدام به تیراندازی هوایی کردند و با ضرب و شتم مرا سوار خودرو کردند. پس از ۱۰ دقیقه در حوالی مرتضی گرد من را از خودرو به بیرون انداختند و طلاها را سرقت کرده و متواری شدند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه کارآگاهان به دنبال اظهارات مال باخته راهی محل وقوع جرم شدند، گفت: در بررسی و تحقیقات میدانی هیچ گونه سرنخی به دست نیاوردند و در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی موفق شدند پلاک خودرو سارقان را شناسایی کنند که مشخص شد پلاک فوق سرقتی و مربوط به خودروی دیگری است.

این مقام پلیسی افزود: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی با بررسی سوابق مجرمان حرفه ای و سابقه دار فردی را به نام "هاشم" ۴۰ ساله دارای چندین فقره سابقه سرقت و مواد مخدر شناسایی کردند.

معاون جنایی پلیس پایتخت گفت: مخفیگاه هاشم و ۴ همدست وی در محدوده جنوب تهران شناسایی و با انعکاس اطلاعات به دست آمده به مقام قضائی دستور دستگیری هاشم و سایر همدستانش صادر شد.

وی با اشاره به اینکه اعضای این باند در بیست و دوم اسفند ماه امسال طی چندین عملیات ویژه پلیسی و همزمان دستگیر شدند، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان یک قبضه سلاح گرم و تعدادی فشنگ کشف و متهمان به اداره یکم انتقال یافتند.

گودرزی گفت: سرکرده باند در تحقیقات به کارآگاهان گفت که ۲ تن از همدستانش که در بازار طلای تهران مشغول به کار بودند با شناسایی سوژه و اطلاع به من و سایر همدستانش نقشه سرقت از مال باخته را کشیدند، در روز سرقت به اتفاق ۲ تن دیگر از دوستانم با نصب پلاک سرقتی بر روی خودرو پژوپارس خودم و با پوشیدن لباس یک دست مشکی و با نقاب به سراغ سوژه رفتیم. وقتی شاکی سوار خودرو تاکسی ون شد پس از طی مسافتی جلوی راهش پیچیدیم و با عنوان اینکه ما ماموران مواد مخدر هستیم با تیراندازی و تهدید وی را سوار خودرومان کردیم و کیف حاوی طلاجات را سرقت کرده و متواری شدیم.

وی ابراز کرد: سارقان پس از سرقت، طلاها را به فردی در یکی از شهرستان های غربی تهران به مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان فروخته و بین خودشان تقسیم کرده اند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران با اشاره اینکه دستگیری مالخر طلاهای سرقتی در دستور کار قرار دارد، گفت: متهم با صدور قرار قانونی برای کشف سایر جرایم احتمالی و دستگیری خریدار اموال سرقتی در اختیار کارآگاهان اداره یکم قرار دارند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر