عاملان سرقت ۶.۵کیلو طلا در پایتخت به دام افتادند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
لایکو_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۹۷۳۴۶۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۱
۲۱۵۲۵
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند ۵ نفره سارقان مامورنما خبر داد و گفت: این سارقان با جعل عنوان مامور از مرد مسافر میانسالی شش و نیم کیلو طلا سرقت کرده بودند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند ۵ نفره سارقان مامورنما خبر داد و گفت: این سارقان با جعل عنوان مامور از مرد مسافر میانسالی شش و نیم کیلو طلا سرقت کرده بودند.

سرهنگ علی گودرزی در این باره اظهار داشت: ساعت ۶ بعد از ظهر پنجم اسفندماه سال ۹۶ طی تماس مرد میانسالی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، ماموران کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی در جریان وقوع یک سرقت مسلحانه کیف دستی حاوی شش و نیم کیلو طلا توسط ۳ مرد ناشناس قرار گرفتند.

عاملان سرقت ۶.۵کیلو طلا در پایتخت به دام افتادند

وی بیان داشت: پرونده با موضوع سرقت مسلحانه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی با دستور دادگاه شعبه ۱۰۱ بخش آفتاب به اداره یکم پلیس آگاهی ارجاع شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: شاکی با حضور در اداره یکم در اظهاراتش گفت که در زمینه طلا فعالیت دارد و برای خرید از شهرستان به تهران آمده و روز سرقت شش و نیم کیلو طلا به ارزش تقریبی یک میلیارد تومان از بازار طلای تهران خریداری کرده است و هنگام بازگشت در محدوده مترو شاهد، سوار یک دستگاه تاکسی ون شده و پس از طی مسافتی یک دستگاه پژو پارس جلوی تاکسی را گرفته است و ۳ مرد نقاب دار با لباس های مشکی پلیسی و اسلحه و بی سیم به او گفتند ما از مأموران مواد مخدر هستیم و شما باید با ما بیاید.

گودرزی گفت: شاکی ادامه داد که سارقان وقتی با مقاومتش روبه رو شدند اقدام به تیراندازی هوایی کردند و با ضرب و شتم مرا سوار خودرو کردند. پس از ۱۰ دقیقه در حوالی مرتضی گرد من را از خودرو به بیرون انداختند و طلاها را سرقت کرده و متواری شدند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه کارآگاهان به دنبال اظهارات مال باخته راهی محل وقوع جرم شدند، گفت: در بررسی و تحقیقات میدانی هیچ گونه سرنخی به دست نیاوردند و در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی موفق شدند پلاک خودرو سارقان را شناسایی کنند که مشخص شد پلاک فوق سرقتی و مربوط به خودروی دیگری است.

این مقام پلیسی افزود: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی با بررسی سوابق مجرمان حرفه ای و سابقه دار فردی را به نام "هاشم" ۴۰ ساله دارای چندین فقره سابقه سرقت و مواد مخدر شناسایی کردند.

معاون جنایی پلیس پایتخت گفت: مخفیگاه هاشم و ۴ همدست وی در محدوده جنوب تهران شناسایی و با انعکاس اطلاعات به دست آمده به مقام قضائی دستور دستگیری هاشم و سایر همدستانش صادر شد.

وی با اشاره به اینکه اعضای این باند در بیست و دوم اسفند ماه امسال طی چندین عملیات ویژه پلیسی و همزمان دستگیر شدند، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان یک قبضه سلاح گرم و تعدادی فشنگ کشف و متهمان به اداره یکم انتقال یافتند.

گودرزی گفت: سرکرده باند در تحقیقات به کارآگاهان گفت که ۲ تن از همدستانش که در بازار طلای تهران مشغول به کار بودند با شناسایی سوژه و اطلاع به من و سایر همدستانش نقشه سرقت از مال باخته را کشیدند، در روز سرقت به اتفاق ۲ تن دیگر از دوستانم با نصب پلاک سرقتی بر روی خودرو پژوپارس خودم و با پوشیدن لباس یک دست مشکی و با نقاب به سراغ سوژه رفتیم. وقتی شاکی سوار خودرو تاکسی ون شد پس از طی مسافتی جلوی راهش پیچیدیم و با عنوان اینکه ما ماموران مواد مخدر هستیم با تیراندازی و تهدید وی را سوار خودرومان کردیم و کیف حاوی طلاجات را سرقت کرده و متواری شدیم.

وی ابراز کرد: سارقان پس از سرقت، طلاها را به فردی در یکی از شهرستان های غربی تهران به مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان فروخته و بین خودشان تقسیم کرده اند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران با اشاره اینکه دستگیری مالخر طلاهای سرقتی در دستور کار قرار دارد، گفت: متهم با صدور قرار قانونی برای کشف سایر جرایم احتمالی و دستگیری خریدار اموال سرقتی در اختیار کارآگاهان اداره یکم قرار دارند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر