عاملان سرقت ۶.۵کیلو طلا در پایتخت به دام افتادند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۷۳۴۶۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۱
۲۱۵۰۷
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند ۵ نفره سارقان مامورنما خبر داد و گفت: این سارقان با جعل عنوان مامور از مرد مسافر میانسالی شش و نیم کیلو طلا سرقت کرده بودند.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند ۵ نفره سارقان مامورنما خبر داد و گفت: این سارقان با جعل عنوان مامور از مرد مسافر میانسالی شش و نیم کیلو طلا سرقت کرده بودند.

سرهنگ علی گودرزی در این باره اظهار داشت: ساعت ۶ بعد از ظهر پنجم اسفندماه سال ۹۶ طی تماس مرد میانسالی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، ماموران کلانتری ۱۷۱ مصطفی خمینی در جریان وقوع یک سرقت مسلحانه کیف دستی حاوی شش و نیم کیلو طلا توسط ۳ مرد ناشناس قرار گرفتند.

عاملان سرقت ۶.۵کیلو طلا در پایتخت به دام افتادند

وی بیان داشت: پرونده با موضوع سرقت مسلحانه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی با دستور دادگاه شعبه ۱۰۱ بخش آفتاب به اداره یکم پلیس آگاهی ارجاع شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: شاکی با حضور در اداره یکم در اظهاراتش گفت که در زمینه طلا فعالیت دارد و برای خرید از شهرستان به تهران آمده و روز سرقت شش و نیم کیلو طلا به ارزش تقریبی یک میلیارد تومان از بازار طلای تهران خریداری کرده است و هنگام بازگشت در محدوده مترو شاهد، سوار یک دستگاه تاکسی ون شده و پس از طی مسافتی یک دستگاه پژو پارس جلوی تاکسی را گرفته است و ۳ مرد نقاب دار با لباس های مشکی پلیسی و اسلحه و بی سیم به او گفتند ما از مأموران مواد مخدر هستیم و شما باید با ما بیاید.

گودرزی گفت: شاکی ادامه داد که سارقان وقتی با مقاومتش روبه رو شدند اقدام به تیراندازی هوایی کردند و با ضرب و شتم مرا سوار خودرو کردند. پس از ۱۰ دقیقه در حوالی مرتضی گرد من را از خودرو به بیرون انداختند و طلاها را سرقت کرده و متواری شدند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت با بیان اینکه کارآگاهان به دنبال اظهارات مال باخته راهی محل وقوع جرم شدند، گفت: در بررسی و تحقیقات میدانی هیچ گونه سرنخی به دست نیاوردند و در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی موفق شدند پلاک خودرو سارقان را شناسایی کنند که مشخص شد پلاک فوق سرقتی و مربوط به خودروی دیگری است.

این مقام پلیسی افزود: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی با بررسی سوابق مجرمان حرفه ای و سابقه دار فردی را به نام "هاشم" ۴۰ ساله دارای چندین فقره سابقه سرقت و مواد مخدر شناسایی کردند.

معاون جنایی پلیس پایتخت گفت: مخفیگاه هاشم و ۴ همدست وی در محدوده جنوب تهران شناسایی و با انعکاس اطلاعات به دست آمده به مقام قضائی دستور دستگیری هاشم و سایر همدستانش صادر شد.

وی با اشاره به اینکه اعضای این باند در بیست و دوم اسفند ماه امسال طی چندین عملیات ویژه پلیسی و همزمان دستگیر شدند، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان یک قبضه سلاح گرم و تعدادی فشنگ کشف و متهمان به اداره یکم انتقال یافتند.

گودرزی گفت: سرکرده باند در تحقیقات به کارآگاهان گفت که ۲ تن از همدستانش که در بازار طلای تهران مشغول به کار بودند با شناسایی سوژه و اطلاع به من و سایر همدستانش نقشه سرقت از مال باخته را کشیدند، در روز سرقت به اتفاق ۲ تن دیگر از دوستانم با نصب پلاک سرقتی بر روی خودرو پژوپارس خودم و با پوشیدن لباس یک دست مشکی و با نقاب به سراغ سوژه رفتیم. وقتی شاکی سوار خودرو تاکسی ون شد پس از طی مسافتی جلوی راهش پیچیدیم و با عنوان اینکه ما ماموران مواد مخدر هستیم با تیراندازی و تهدید وی را سوار خودرومان کردیم و کیف حاوی طلاجات را سرقت کرده و متواری شدیم.

وی ابراز کرد: سارقان پس از سرقت، طلاها را به فردی در یکی از شهرستان های غربی تهران به مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان فروخته و بین خودشان تقسیم کرده اند.

معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران با اشاره اینکه دستگیری مالخر طلاهای سرقتی در دستور کار قرار دارد، گفت: متهم با صدور قرار قانونی برای کشف سایر جرایم احتمالی و دستگیری خریدار اموال سرقتی در اختیار کارآگاهان اداره یکم قرار دارند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کالابرد_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر