نظارت بر مجرمان آزاد شده پایتخت در ایام نوروز
۹۷۳۷۴۱
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۴
۷۹۶۸
معاون عملیات پلیس پیشگیری پایتخت از نظارت بر مجرمان آزاد شده در ایام نوروز به صورت محسوس و نامحسوس خبر داد.

پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت: معاون عملیات پلیس پیشگیری پایتخت از نظارت بر مجرمان آزاد شده در ایام نوروز به صورت محسوس و نامحسوس خبر داد.

سرهنگ ارسلان قاسم زاده در خصوص نحوه کنترل بر مجرمان آزاد شده در روزهای نوروز، گفت: نظارت مجرمان سابقه دار و محکومان زندانی که برای مرخصی روزهای نوروز آزاد شده اند بر عهده پلیس است که در همین راستا نظارت به این افراد از ماموریت های پلیس پیشگیری، پلیس آگاهی و پلیس امنیت است.

وی افزود: نظارت مجرمان سطح ۳ بر عهده کلانتری ها است که در همین راستا بانک اطلاعاتی مجرمان در اختیار ماموران قرار گرفته است که ماموران به صورت محسوس و نامحسوس حرکات آنها را رصد می کنند و گشت های پلیسی در محلات نیز مراقبت های لازم را برای کنترل رفتار این مجرمان تحت نظر دارند.

این مقام پلیسی همچنین به شهروندان تاکید کرد: از مردم شریف می خواهیم که این روزهاییکه شیوع ویروس کرونا در پایتخت وجود دارد حتی المقدور در خانه هایشان بمانند و در صورت ضرورت قصد بیرون رفتن با خودروهای خود را دارند، وسیله نقلیه خود را در خیابان های خلوت پارک نکنند و خودروهای خود را به سیستم امنیتی قفل فرمان و پدال مجهز کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج