حمله‌ی یک گراز به شهروندان مینابی
۹۷۴۷۴۱
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
۲۴۷۳۸ 
درپی بارندگی و رها شدن آب پشت سد میناب، یک بچه گراز که خود را در محاصره سیلاب دیده بود در خیابان ورودی شهر میناب ظاهر شد و درحالی مردم آن را دنبال می کردند یک نفر از شهروندان زخمی کرد.

ایرنا: درپی بارندگی و رها شدن آب پشت سد میناب، یک بچه گراز که خود را در محاصره سیلاب دیده بود در خیابان ورودی شهر میناب ظاهر شد و درحالی مردم آن را دنبال می کردند یک نفر از شهروندان زخمی کرد.

برخی از مردم میناب که درحال تماشای بالا آمدن رودخانه کنار پل میناب بودند از دیدن توله گزار وحشت زده شده و درپی گرفتن آن بودند که این حیوان به یکی از این افراد حمله کرد و منجر به زخمی شدن آن شد.

رییس اداره محیط زیست میناب دراین زمینه گفت: براثر این حمله گراز وحشی در بوستان آنامیس شهر میناب ، یک مرد میان سال از قسمت پا زخمی شد که بلافاصله اورژانس در محل حاضر و زخمی را به بیمارستان منتقل کرد.

داریوش صمصام پور روز دوشنبه افزود: البته فرد زخمی پس از انتقال به بیمارستان و مداوا شدن حال عمومی وی مناسب خوب گزارش شده و گراز هم فرار از شهر فرار کرد.

وی ،ضمن درخواست از مردم برای مراقبت از خود افزود: بطور معمول گزارها در محل های لجن زار زیست می کنند و پایین دست سد میناب یکی از این مکانها بوده لذا با سر ریز شدن سد استقلال منجر به فرار از محل سکونت این حیوان شد.

درپی بارش‌های ۲ روز گذشته ورودی آب به سد استقلال میناب چهار هزار متر مکعب در ثانیه بوده و مخزن این سد به طور کامل آبگیری شده و موجب ٰسرریز شدن سد استقلال میناب شده و به همین علت حدود سه هزار متر مکعب آب در ثانیه به پایین دست تخلیه می شود.

با توجه به بارش سامانه اخیر در استان هرمزگان و جنوب کرمان که موجب سیلابی شدن رودخانه میناب شده برای مدیریت سیلاب بخشی از حجم سیلاب از طریق دریچه های تحتانی و سرریز رها سازی می‌شود.

بیشترین بارش در ایستگاه رهبران با ۲۲۱ میلیمتر ثبت شده و از لحاظ دبی پیک سیلاب حدود پنج هزار متر مکعب در ثانیه مربوط به ایستگاه آبنمای شهرستان رودان بود در سحرگاه امروز به ثبت رسید که برای ایجاد فضای آرامش سیلاب و جلوگیری از هرگونه خطر، سرریز سد میناب آزاد می شود.

استاندارهرمزگان درهمین زمینه گفت: هر چند میزان آب با توجه به پایان بارندگی افزایش نخواهد داشت اما توصیه اکید می شود مردم از مسیر و محدوده جریان سیلاب فاصله گرفته و روستاهای حاشیه رودخانه برای تخلیه احتمالی آمادگی داشته باشند.

فریدون همتی افزود: مردم ساکن در حاشیه رودخانه علاوه بر رعایت نکات ایمنی، همکاری لازم را با بخشداران، دهیاران و گروه های امدادی منطقه برای کاهش خسارت‌های احتمالی انجام دهند.

حمله‌ی یک گراز به شهروندان مینابی

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:20
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1399/01/04
کجا حمله کرد حیوونکی؟؟
شانتاژ میکنی برترینها.
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1399/01/04
گراز حمله نکرده .این دیوونه ها ترسوندنش
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1399/01/04
اینطوری که معلومه مردم به گراز بیچاره حمله کردند، نه گراز
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1399/01/04
با کسی حمله نکرده خودشو نجات میده
Iran, Islamic Republic of
19:54 - 1399/01/04
البته فکر کنم آدما ب گرازه حمله کردنا
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1399/01/04
درحالی مردم آن را دنبال می کردند یک نفر از شهروندان زخمی کرد!
این حیوان به یکی از این افراد حمله کرد و منجر به زخمی شدن آن شد!
و گراز هم فرار از شهر فرار کرد!

حالا چرا انقدر هول کردی؟
به اعصابت مسلط باش
این بچه گراز احتمالا خر دجال است که به این شکل ظاهر شده
باید منتظر حوادث بعدی باشیم
خدا میداند که روزهای پرمهابتی در پیش است
تا ظهور مدت زیادی نمانده
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1399/01/04
جالب بود ،مثل اسپانیا شده بود
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1399/01/04
معلوم نیست این وسط کی واقعا حیوانه
اون زبون بسته که میخواد فرار کنه یا اینا که دنبالش میکنن و با سر و صدا می ترسونن بدبختو؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج